Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Aga napisał(a):

177793_nie-widze-przeszkod.jpg

Żarty żartami, ale przez lata to było hasło rejsu dla niewidomych, organizowanego przez Romka Roczenia i nieżyjącego już Janusza Zbierajewskiego. Niewidomi biegali po masztach na równi z widzącymi, tak samo sterowali żaglowcem, itd. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, skwaro napisał(a):

Żarty żartami, ale przez lata to było hasło rejsu dla niewidomych, organizowanego przez Romka Roczenia i nieżyjącego już Janusza Zbierajewskiego. Niewidomi biegali po masztach na równi z widzącymi, tak samo sterowali żaglowcem, itd. 

zupełnie bez żartów ale widziałem na własne oczy jak niewidomy jeździ na nartach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egzaminy wstępne na kierunek nauk politycznych. Profesor rozmawia z kandydatką:
- Co Pani wiadomo na temat programu ekonomicznego dla Polski realizowanego przez rząd Morawieckiego?
Dziewczyna milczy.
- No to co Pani wie o polityce społecznej PIS?
Dziewczyna milczy.
- A wie Pani kto to jest Jarosław Kaczyński?
Dziewczyna milczy. Profesor myśli, że jest niemową:
- A skąd Pani pochodzi?
- Z Bieszczad, Panie Profesorze.
Profesor podszedł do okna, wygląda na ulicę, chwilę się zastanawia i mówi do siebie:
- A może by tak wszystko ***nąć i wyjechać w Bieszczady?

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Luku napisał(a):

zupełnie bez żartów ale widziałem na własne oczy jak niewidomy jeździ na nartach

W Alpach to nic szczególnego, widywałem nie raz i nie dwa. Podobnie jak narciarzy z jedną nogą - kiedyś w Val d'Isere spotkałem takiego typa na czarnej na mega muldach. I gość nieźle popylał na jednej narcie i czymś co było połączeniem kul i kijów z małymi nartkami.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Dziwne uczucia towarzyszą oglądaniu tego.

Przerażenie,  nienawiść, współczucie, a najbardziej chęć ucieczki i skulenia się w pozycji embrionalnej. 

Na pewno nie śmiech.

Chyba za mocno empatyczny jestem.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Aga napisał(a):

Ktoś też widział niewidomego pilota :P :mrgreen: :mrgreen: ;)

 

FB_IMG_1697281449529.jpg

 

Przypomniała się stara historia..

Dawno temu, chyba gdzieś w 3City, był taki wesoły kierowca autobusu:  rano zajeżdżał pusty na pętlę, 15 min. przed czasem, wyciągał białą laskę, zakładał czarne okulary, siadał z tyłu autobusu i jadł sobie bułkę. 

Ludzie wsiadali, czas odjazdu mijał, więc zaczynali narzekać czemu autobus jeszcze nie ruszył, gdzie ten kierowca, itp..

Wtedy on wstawał i mówił "w dupie to mam, mnie się spieszy" i szedł przez cały autobus stukając głośno laską, siadał za kierownicą, odpalał i powoli ruszał - ludzie podobno w biegu wyskakiwali :mrgreen:

 

 

  • Super! 2
  • Haha 11
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...