Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Neutrino33 napisał:

 

Hmmm, to z kogo się smiejemy w tym memie? :rolleyes:

 

:upside-down-face_1f643-small:

 

Z mojej żony. Ona ma jeszcze kilka ślepych bocznic. Najlepsze jest to, że zawsze jest zdziwiona, kiedy w którąś wjedzie.

A wjedzie zawsze. :D:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, STIFF napisał:

no więc właśnie o to co ten mem obrazuje się ściąłem z żoną i teraz się nie odzywamy do siebie :)

Czy tak trudno się przyznać, że te poboczne dykteryjki nie były potrzebne " :)

 

30 minut temu, suberet napisał:

Z mojej żony. Ona ma jeszcze kilka ślepych bocznic. Najlepsze jest to, że zawsze jest zdziwiona, kiedy w którąś wjedzie.

A wjedzie zawsze. :D:facepalm:

 

Bo to jest tak. W codziennym życiu by szybko pójść do przodu z tematem potrzebujemy prostej ścieżki...ale wszyscy będziemy wiecznymi dziećmi, a dzieci uwielbiają bajki, a najlepsze bajki są wielowątkowe :rolleyes:

Cała sztuka polega na tym by wiedzieć kiedy jasno i prosto przedstawić sprawę a kiedy "lać wodę".

W tym memie śmiejemy się chyba z tych co tego nie potrafią...a może po prostu są niespełnionymi powieściopisar-zami/kami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Neutrino33 napisał:

Cała sztuka polega na tym by wiedzieć kiedy jasno i prosto przedstawić sprawę a kiedy "lać wodę".

Jeszcze trzeba to umieć robić, lać w sęsie

;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4542A09F-7024-4A24-A321-7C565390416D.jpeg.894855e27c27df6fd68df1af52c479f4.jpeg.8fbba5d00b696796e2e4942ef033bded.jpeg
Się śmiej, ale mi się kiedyś ryba w akwarium utopiła. Miałem kiedyś gurami i ułożyłem z kamieni dość dużą grotę dla nich. Niestety wybierały żwirek z podstawy groty i kiedyś w nocy ona się zawaliła. Jeden nie zdążył uciec i został ściśnięty między dwa kamienie, rano już był martwy. Wychodzi na to, że się utopił, bo ścisnęło mu skrzela.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...