Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Phacochoerus napisał:

Hmmm... Zdecydowanie mi coś umknęło. Co jest przyczyną tego, że memy o morsowaniu, zaczynają wypierać crossfit? 

Absolutnie nie żywię, żadnych negatywnych uczuć do obu form spędzania wolnego czasu. 

Tak zwyczajnie, po ludzku.. ciekaw jestem. 

Mniej więcej o to :D :

 

PRZEWODNIK PO MORSOWANIU 

Marek z Białegostoku, Agnieszka z Łodzi, Bartek z Gdańska, Kryspin ze Szczecina, Patrycja z Krakowa, Mati z Sanoka - to tylko niektóre z morsujących osób, jakie wyświetliły ci się na Facebooku w ciągu ostatnich 15 sekund. Niestety pomimo ogromnej popularności morsowania, wiele osób zapomina, że wchodzenie do zimnej wody, podobnie jak każda dziedzina sportu, wymaga rzetelnych przygotowań. 

Po pierwsze: stabilizator obrazu do smartfona. Ostatnie, o czym marzysz po wyjściu z wody, to dowiedzieć się, że wszystkie 35 fotek, jakie zrobiłeś w ciągu 7 sekund, jest nieostre. 

Po drugie: wyraz twarzy. Uśmiech jest sympatyczny jak kupujesz prezerwatywy w kiosku, ale podczas morsowania wysyła niekorzystny komunikat, że strasznie się jarasz, bo to twój pierwszy raz. Zamiast tego próbujemy uzyskać efekt śniętego dorsza, czyli mieszankę melancholijnego rozbawienia z nutką desperacji wynikającą z faktu, że stoisz na golasa w lodowatej wodzie. Efekt ten można uzyskać także poprzez włożenie sobie fistaszka w dupę. 

Po trzecie: tło. Wszystkie rady pójdą w kibel, jeśli fotkę z morsowania strzelisz sobie na tle innych ludzi robiących sobie fotki z morsowania. Dlatego włóż w to trochę serca, oddal się na bezpieczną odległość, wsiądź w tramwaj, podjedź do domu, napuść lodowatej wody do wanny i zrób fotkę z morsowania w lustrze. Dzięki temu nie tylko zobaczysz samego siebie morsującego podczas robienia sobie zdjęcia, ale również będziesz mógł przyjrzeć się samemu sobie patrzącemu na siebie robiącego sobie zdjęcie podczas morsowania. A jak dobrze zmrużysz oczy, to pod odpowiednim kątem w rogu zdjęcia dojrzysz wszystkich swoich znajomych nagradzających cię burzą oklasków.

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
  • Haha 6
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fali popularności morsowania przypomnę wywiad z prezesem Mazurskiego Klubu Morsów,  który już kiedyś tu zamieściłem.

 - Panie Kazimierzu, jak to się u Pana zaczęło?

 - Normalnie, tak jak u większości naszych członków, chciałem sobie kiedyś zimą skrócić drogę i poszedłem przez jezioro ....

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troje przyjaciół poślubiło kobiety z różnych części świata.


Pierwszy mężczyzna poślubił greczynkę. Powiedział jej, że ma zmywać naczynia i sprzątać dom. Zajęło to kilka dni, ale trzeciego dnia wrócił do domu i zobaczył czysty dom oraz umyte i odstawione naczynia.


Drugi mężczyzna poślubił tajkę. Nakazał  żonie, żeby sprzątała, zmywała naczynia i gotowała. Pierwszego dnia nie widział żadnych efektów, drugiego dnia zobaczył że już jest lepiej. Trzeciego dnia zobaczył, że dom jest czysty, naczynia pozmywane, a na stole stoi ogromna kolacja.


Trzeci mężczyzna poślubił dziewczynę ze Szkocji. Kazał jej sprzątać dom, myć naczynia, kosić trawnik, pranie i kolację na stole po pracy. Pierwszego dnia nic nie widział, drugiego też nic nie widział, ale trzeciego dnia część opuchlizny zeszła i zobaczył trochę lewym okiem, a ręka zagoiła się na tyle, żeby zrobił sobie kanapkę i załadował zmywarkę. Nadal ma problemy z oddawaniem moczu...

 

 

 

Edytowane przez radnor
  • Super! 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Patryk Andrzej napisał:

pffffffff........  na pochodach pierszomajowych jeszcze potrafiło nieźle dosypać tym białym  .. :D

Z +-10 lat temu na majowkę pojechałem do Zakopanego na letnich, bo było ciepło i świeciło słońce tj. +10 czy jakoś tak...

 

... wracając z majówki (powtórzę się: na letnich) w korku na zakopiance stałem z 4h, bo tyle śniegu napadało, że jechać się nie dało :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Patryk Andrzej napisał:

pffffffff........  na pochodach pierszomajowych jeszcze potrafiło nieźle dosypać tym białym  .. :D

85 rok, dzieciak byłem ale pamiętam :) Jechaliśmy z rodzicami na Śląsk do rodziny, w okolicach Zawiercia musieliśmy jechać objazdem bo przez zaspy nie dało się przejechać. Nawet radialne opony z przodu w Wartburgu nie pomagały, z tyłu były jeszcze diagonalne :)

Edytowane przez skwaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Jak dla mnie o niebo lepiej. Chyba miało być śmieszno i nie wyszło.
Dojdą ogródki kawiarniane i rynek jest dla ludzi a nie rondo dla samochodów
Co tam z zielenią która korzystnie wpływa na człowieka. Lepiej zabetonować :mrgreen:

Wysłane z mojego mądrzejszego telefonu

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, gumas_72 napisał:

Dojdą ogródki kawiarniane i rynek jest dla ludzi 

W obecnej sytuacji napewno :facepalm:


 

19 minut temu, gumas_72 napisał:

 

Jak dla mnie o niebo lepiej.

Cytując klasyka: beton to beton:biglol:

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...