Skocz do zawartości

Ranking ASO Subaru


Machoń

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, B-52 napisał:

Bańka jest zwykła - pięciolitrowa. Producenta niestety nie znam, ale opakowanie jest oznaczone emblematami Subaru. Czyli firmowy ;).

sprawdziłem alledrogo, zestawienie 20 płynów plus ceny na internecie, ceny za litr i chyba wlano ci najdroższy płyn w PL ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, B-52 napisał:

Nic dodać nic ująć - bardzo dobra cena i sympatyczne podejście do klienta. Gratuluję :)

Sprawdź na fakturze jaka jest cena za litr . Czasami ktoś wklepie towar i da złą jednostkę do rozliczenia . Dlatego np jezeli ci wlali 5 l a cena w systemie jest za opakowanie to złe rozliczyło . Miałem tak na innym towarze i dlatego teraz zwracam na to uwagę . A co do płynu to najdroższy landrynkowy na shellu 4l 39 zeta i 200pkt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wielu rzeczach można zarabiać w ASO, ale wpisywanie płynu do spryskiwacza na fakturze to taki delikatny nietakt. Oczywiście, wszystko kosztuje, szczególnie w skali makro. Nie mniej, jak wspomniał wcześniej jeden z forumowiczów taki płyn robiony na miejscu z koncentratu czy kupiony hurtowo to nie są kosmiczne kwoty, a można łatwo zapunktować u klienta. Zawsze można też dolać płynu i dać uczciwą cenę rynkową. Myślę, że wtedy żaden z klientów nie będzie miał pretensji. Bo czy kupi go na stacji czy wleją mu w ASO to cena podobna. A przynajmniej ktoś zadbał by samochód nie wyjechał z pustym zbiornikiem. Nie każdy samochód mówi o niskim poziomie płynu. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jacocz napisał:

Sprawdź na fakturze jaka jest cena za litr . Czasami ktoś wklepie towar i da złą jednostkę do rozliczenia . Dlatego np jezeli ci wlali 5 l a cena w systemie jest za opakowanie to złe rozliczyło . Miałem tak na innym towarze i dlatego teraz zwracam na to uwagę . A co do płynu to najdroższy landrynkowy na shellu 4l 39 zeta i 200pkt ;)

 

Jest 25 (brutto) za litr. Potem razy pięć i wychodzi jak wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że pomyłka a nie coś specjalnie . Czyli tak jak myślałem . Jak radzi kolega pomykaj z fakturą bo lepiej to przeznaczyć na grzańca :) jak masz daleko do serwisu to jeżeli są ogarnięci to zrobią zwrot na konto  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, B-52 napisał:

No i się sprawa wyjaśniła. Faktura zostanie skorygowana. Wychodzi 25 zł. za opakowanie, a nie za litr. Na dodatek nie ja dzwoniłem, tylko serwis. Miło. Za takie załatwienie sprawy - dziękuję :).

To tylko potwierdza również moją dobrą opinię o olsztyńskim serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziś wymieniałem opony i wulkanizator poinformował mnie że na tylnej osi opony są założone  odwrotnie. Głupio mi się zrobiło bo byłem pewny że  nie są to opony kierunkowe a jednak , tylko letnie są uniwersalne.

W taki oto  sposób jedyna czynność serwisu aso koper  z której byłem zadowolony okazała się lipą, muszę wam pogratulować takiej kumulacji fuszery to w życiu nie przeżyłem  w żadnym serwisie.

Naprawdę jestem pod wrażeniem bo prawie w każda czynność serwisowej można znaleźć jakiś błąd. Chyba jedyny pozytyw który znalazłem to fakt że ktoś próbował przykleić nakrętki od osłony silnika które oryginalnie są luzem (ja je przyspawałem i temat zamknąłem ale pomysł zacny). 

 

Edytowane przez Karenz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Karenz napisał:

W taki oto  sposób jedyna czynność serwisu aso koper  z której byłem zadowolony okazała się lipą, muszę wam pogratulować takiej kumulacji fuszery to w życiu nie przeżyłem  w żadnym serwisie.

 

jakoś Panu nie wierzę :D ale życzę zdrowia bo widzę , że coś się znowu "kumuluje" :)

ps. rozumiem , że tradycyjnie ma Pan nagranie  rozmowy z wulkanizatorem :)

Edytowane przez Andrzej Koper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎02‎-‎23 o 19:15, B-52 napisał:

Niestety wczoraj przeczytałem fakturę i okazało się, że zapłaciłem za ten płyn. Jakieś 125 złotych. Niby nic, ale jakbym miał wybór to bym se kupił na jakiejś stacji benzynowej, albo coś.... Poza tym ja o ten płyn w ogóle nie prosiłem ;).

dla nie to nie jest nic i nie chodzi o pieniądze ale fakt

jawne naciąganie w dodatku nie uczciwe (cena!) straciłbym zaufanie do takiego serwisu , jak ktoś tak kombinuje to strach pomyśleć  czego można oczekiwać ...

Edytowane przez jaszyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Karenz napisał:

Dziś wymieniałem opony i wulkanizator poinformował mnie że na tylnej osi opony są założone  odwrotnie. Głupio mi się zrobiło bo byłem pewny że  nie są to opony kierunkowe a jednak , tylko letnie są uniwersalne.

W taki oto  sposób jedyna czynność serwisu aso koper  z której byłem zadowolony okazała się lipą, muszę wam pogratulować takiej kumulacji fuszery to w życiu nie przeżyłem  w żadnym serwisie.

Naprawdę jestem pod wrażeniem bo prawie w każda czynność serwisowej można znaleźć jakiś błąd. Chyba jedyny pozytyw który znalazłem to fakt że ktoś próbował przykleić nakrętki od osłony silnika które oryginalnie są luzem (ja je przyspawałem i temat zamknąłem ale pomysł zacny). 

 

 

Stanę w obronie ASO.

Opony założyli dobrze, ale w pospiechu i roztargnieniu pomylili gotowe koła.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...