Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy się cieszyć, czy płakać...

Wychodząc do pracy byłem pewny, że dzisiaj czwartek i że wieczorkiem się widzimy. A tu dupa, mamy już piątek, spocik się odbył, jak zawsze pewnie było fajnie... a mnie ta przyjemność ominęła.  Z drugiej strony - no właśnie!  Mamy piątek! Długi weekend na horyzoncie i pogoda nawet dopisuje :)

Szkoda, że mi się dni powaliły, bo wczoraj nawet miałem czas i mogłem być. Ale co się stało, się nieodstanie - do następnego razu! (nauczony doświadczeniem, następny termin wpisze w kalendarz google i telefon mi przypomni) 

 

POZDRAWIAM !! !! !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera! Sorki Chopy! Nie zaglądałem kilka dni na forum a tu spocik, :facepalm: pozdrawiam Was wobec tego i Wesołego dla wszystkich! 

Jak czytam co nasz KotMorderca pisze to najnormalniej nie wierzę! Kiedy to się skończy! Kocie a nie myślałeś może przy okazji remontu o powrocie do serii? 

Acha! Na to weselisko w okolice Wadowic bedziemy się jakoś umawiać ? Oczywiście pytanie do tych co się wybierają 

W dniu 18.04.2019 o 11:29, KotMorderca napisał:

Nie jest dobrze. Jak się okazało w trakcie 200km drogi na kielce + 15 minut jazdy po torze z silnika zniknęło 3 litry oleju także szykujemy się na remont. Kurwa :facepalm:

 

I niech się przyzna który to w Pinacoladzie natrafił na historie o moim aucie?

Na pociechę Kocie :) znalazłem go w Będzinie na takim zlociku pod zamkiem na targowisku dwa tyg, temu stałem nawet jak głupek przy tym aucie bo po " cygańskim złocie " poznałem ze to Twój! Po chwili dotarło ze to nie ta wersja STI -a:D:facepalm: ale cygański złoto się rozpowszechnia 

IMG_1355.JPG

Oczywiście magnes felg był tak duży ze na rejestracje już nie spojrzałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Acha! Na to weselisko w okolice Wadowic bedziemy się jakoś umawiać ? Oczywiście pytanie do tych co się wybierają 

Myślę, że trzeba by wspólnie pojechać. Ja co prawda we wtorek odstawiam furę do serwisu więc nie liczę na to, że do weekendu wróci na drogę. Nie mniej chętnie się z kimś zabiorę. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjeżdżajcie koledzy bo u nas na Podbeskidziu wszyscy zaginęli, tak że w "krakusach" i "ślązakach" nadzieja ;)

Nie należy sie kolegi z forum z jedna subarka w konwoju zostawić..

Edytowane przez Mateusz22
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mateusz22 napisał:

Przyjeżdżajcie koledzy bo u nas na Podbeskidziu wszyscy zaginęli, tak że w "krakusach" i "ślązakach" nadzieja ;)

Nie należy sie kolegi z forum z jedna subarka w konwoju zostawić..

Ja odstawiam w piątek XTka na serwis więc raczej nie dam rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Cholera! Sorki Chopy! Nie zaglądałem kilka dni na forum a tu spocik, :facepalm: pozdrawiam Was wobec tego i Wesołego dla wszystkich! 

Jak czytam co nasz KotMorderca pisze to najnormalniej nie wierzę! Kiedy to się skończy! Kocie a nie myślałeś może przy okazji remontu o powrocie do serii? 

Acha! Na to weselisko w okolice Wadowic bedziemy się jakoś umawiać ? Oczywiście pytanie do tych co się wybierają 

Na pociechę Kocie :) znalazłem go w Będzinie na takim zlociku pod zamkiem na targowisku dwa tyg, temu stałem nawet jak głupek przy tym aucie bo po " cygańskim złocie " poznałem ze to Twój! Po chwili dotarło ze to nie ta wersja STI -a:D:facepalm: ale cygański złoto się rozpowszechnia 

 

Oczywiście magnes felg był tak duży ze na rejestracje już nie spojrzałem :P

Mam w planach tę furę jeszcze sporo upalać także seria raczej nie wchodzi w grę. 

 

A co do felg to na początku miesiąca odebrałem dwa komplety seryjnych Enkei pomalowanych na złoty BBSowy kolor (tani i łatwo dostępny dlatego nie kombinowaliśmy z ori Enkeiowym) także na jakiś czas porzucamy felgi wykończone w cygańskim złocie :biglol: Zobaczymy jaki będzie ich dalszy los.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.04.2019 o 18:40, Tomasz_555 napisał:

Myślę, że trzeba by wspólnie pojechać. Ja co prawda we wtorek odstawiam furę do serwisu więc nie liczę na to, że do weekendu wróci na drogę. Nie mniej chętnie się z kimś zabiorę. :) 

Tomek , możesz na mnie liczyć , jeśli autka nie będziesz miał daj cynk o której po Ciebie podjechać , No i pytanie czy jeszcze ktoś od nas jedzie ? Ma lać wiec mój Pieknie wypastowany bańdzior nie będzie już na miejscu taki piękny:facepalm: i pytanie ważne czy my po drodze mamy jakieś górskie przełęcze, przełączki, siodła, szczyty,serpentyny itp. :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany będę w domu to zaznaczę wam na mapie dawny odcinek rajdu krakowskiego, kilka km od miejsca gdzie się spotykamy ;)

Przyjeżdżajcie, może akurat dostaniemy od losu okienko pogodowe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki to : po przebojach mechaniczno-urzędowych z Imprezą uznałem ze nadszedł czas na uporządkowanie spraw z Legasiem H6 ,jak wiecie diesla 2.0 zastąpiła 3 litrowa H6-tka:P zaczęło się. Okazało się , że nie każda okręgowa stacja kontroli wie co robić! (Co pewnie nikogo z nas nie dziwi) dosyć ogarnięta w temacie jest katowicka Lambda , okazało się ,że bez rzeczoznawcy ani rusz , na miejscu w lambdzie są takowi, oczywiście musiałem wypełnić wniosek! Zadanie ,które nastąpiło później spowodowało "lekkie"trudności : musi Pan zważyć auto! :ph34r: cholera! Gdzie zważyć auto? Na wadze łazienkowej nie da rady! Pierwsza mysl -złomnica ! Z pozoru zadanie łatwe, ale .... znalezienie złomnicy która zważy a następnie wystawi kwit i potwierdzi go podpisem i pieczątkami było już zadaniem godnym najcierpliwszego z cierpliwych! Po za tym złomnice są tak poukrywane przed światem doczesnym tak zle oznakowane i wiodą egzystencję wśród takich wertepów , że przydał by mi się Forek :facepalm:w końcu  wypełniłem zadanie! Dowiozłem dokumenty , auto poszło na kanał i do zdjęć Miły Pan nie doszukał się niczego niestosownego -diagnoza! - proszę teraz czekać ( w tym akurat zrobiłem już doktorat) wiec jestem dobrej myśli ,trzymajcie kciuki:D

9 minut temu, Mateusz22 napisał:

Pany będę w domu to zaznaczę wam na mapie dawny odcinek rajdu krakowskiego, kilka km od miejsca gdzie się spotykamy ;)

Przyjeżdżajcie, może akurat dostaniemy od losu okienko pogodowe:)

Nawet minister transportu nas nie zatrzyma , będziemy:superhero:

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Cherusek1 napisał:

Tomek , możesz na mnie liczyć , jeśli autka nie będziesz miał daj cynk o której po Ciebie podjechać , No i pytanie czy jeszcze ktoś od nas jedzie ? Ma lać wiec mój Pieknie wypastowany bańdzior nie będzie już na miejscu taki piękny:facepalm: i pytanie ważne czy my po drodze mamy jakieś górskie przełęcze, przełączki, siodła, szczyty,serpentyny itp. :evil2:

Super, dzięki. :) 

W tamtych okolicach jak najbardziej są odcinki bardzo ciekawe, niektórymi nawet jechaliśmy podczas 3 wycieczki.

W drodze powrotnej możemy coś zaliczyć. :)

 

Musimy wyjechać maks 14:00 by na 16:00 być w Wadowicach. :)

 

Lista weselna:

1. Cherusek1 + Tomasz_555

2. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stworzyłem temat osobno, ale zagadam też do katowickiej braci w imieniu kumpla.

 

Ma on problem z tym, że w Subaru Legacy wersja kombi nie znika mu kontrolka z elektrycznego ręcznego hamulca. Czy ktoś miał podobny problem?

Po podpięciu do komputera wyskakuje błąd C1001.

Any ideas? 

I pytanie pomocnicze/fun factor na piątek: przede mną trasa ok. 5 000 km moją białą strzałą. Czy jest coś co jako początkujący Subaru Rider powinienem ze sobą zabrać w taką trasę profilaktycznie, poza oczywiście olejem na dolewki? ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Daniel Niewiński napisał:

Stworzyłem temat osobno, ale zagadam też do katowickiej braci w imieniu kumpla.

 

Ma on problem z tym, że w Subaru Legacy wersja kombi nie znika mu kontrolka z elektrycznego ręcznego hamulca. Czy ktoś miał podobny problem?

Po podpięciu do komputera wyskakuje błąd C1001.

Any ideas? 

I pytanie pomocnicze/fun factor na piątek: przede mną trasa ok. 5 000 km moją białą strzałą. Czy jest coś co jako początkujący Subaru Rider powinienem ze sobą zabrać w taką trasę profilaktycznie, poza oczywiście olejem na dolewki? ;))

Daniel ,zwykły zestaw małego samochodziarza i dobre ubezpieczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy przykra sprawa ale zmarł mój dziadek a jakiś czas temu za punkt honoru obrałem sobie doprowadzenie kanta do stanu igła. Stąd też pewnie w ciągu dwóch trzech miesięcy mój Hawk trafi na sprzedaż i z różnych koncepcji które były w między czasie zrobienie 125p jest mi chyba najbliższe i na to będą mi potrzebne srodki. Ile realnie można krzyknąć za to autko? 150k z groszami przebiegu, wszystko porobione poza jedną myślę pierdola, na wszystko papiery. W tej chwili jeszcze robi się żeby ładnie wyglądało ten błotnik z tyłu. 

 

IMG_20180113_181358.thumb.jpg.ec7c6184d3ee990ee135cbdb8d328882.jpg

Edytowane przez Grzecho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

Szkoda, że sprzedajesz :( Myślę, że z 25 koła można krzyczeć. Ja swoją w 2016 roku sprzedałem za 28,5 tys. zł.

O matko Hawki w takich cenach...:D. Kurczę, to może moją wanienkę wystawię :P.

Z ciekawości, Grzecho który to rok? Polski salon?

 

Tomku, jest jakiś plan wycieczkowy w maju ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...