Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.05.2019 o 16:54, Tomasz_555 napisał:

@Pablito79 - jakieś wieści odnośnie wyjazdu ? :)

No cześć, przepraszam ale jestem strasznie zabiegany.

 

Dziewczyny zostają na egzamin (bardzo żałują), więc proszę dopisać mnie do listy jako 1 szt. :D

Jeśli byłaby możliwość dołączenia się do kogoś jako pilot, to nie ukrywam, że byłaby to lepsza opcja, bo zostawiłbym dziewczynom auto.

A jeśli nie - trudno, znowu będę Was gonił moją biedną wanienką :biglol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pablito79 napisał:

Dziewczyny zostają na egzamin (bardzo żałują), więc proszę dopisać mnie do listy jako 1 szt. :D

Jeśli byłaby możliwość dołączenia się do kogoś jako pilot, to nie ukrywam, że byłaby to lepsza opcja, bo zostawiłbym dziewczynom auto.

A jeśli nie - trudno, znowu będę Was gonił moją biedną wanienką :biglol:.

Spoooko, najważniejsze, że Ty dostałeś zielone światło :) 

Wysłałem do hotelu maila z prośbą o zmianę rezerwacji, żeby nie przepłacać. 

A odnośnie samochodu to myślę, że każdy fragment trasy możesz zrobić w innym samochodzie wzorem tego jak zrobił to ostatnio @Sonny_86 :) 

 

@KotMorderca, odebrałeś samochód ? Docierasz ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tomasz_555 napisał:

@KotMorderca, odebrałeś samochód ? Docierasz ? :) 

Dzisiaj rano dostałem smsa, że fura odpalona i wszystko śmiga także jutro rano pędzę do Nowego Sącza i zaczynam żmudny proces docierania :D

 

Swoją drogą może się tak to skończyć, że nie zdążę do 15 czerwca najechać kilometrów i przejmę rolę osoby zamykającej procesję i to na mnie trzeba będzie czekać :biglol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy! Nadszedł czas zmian! Po kilku dniach rozmyślań, dwóch zapisanych kartkach, decyzja wzorem klamki zapadła !  Na razie nigdzie nic nie wystawiam ,ale gdybyście słyszeli że ktoś poszukuje Legacy 2008r dajcie znać proszę ,bo mój spec B idzie pod młotek .... :huh:Wszelkie sugestie co do ceny mile widziane, bo naprawdę nie wiem ile za to auto mógłbym zaśpiewać .... doradźcie jeśli możecie 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, KotMorderca napisał:

Dzisiaj rano dostałem smsa, że fura odpalona i wszystko śmiga także jutro rano pędzę do Nowego Sącza i zaczynam żmudny proces docierania :D

No to działaj i trzymamy kciuki ! :)

 

Zmieniłem rezerwację noclegu na 2 pokoje dwuosobowe i 1 jednoosobowy :) W sumie opłacało się bo jakieś zniżki się naliczyły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomasz_555 napisał:

No to działaj i trzymamy kciuki ! :)

 

Zmieniłem rezerwację noclegu na 2 pokoje dwuosobowe i 1 jednoosobowy :) W sumie opłacało się bo jakieś zniżki się naliczyły :)

Tomek po staremu prześlij ile kasy jesteśmy Ci winni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, KotMorderca napisał:

Dzisiaj rano dostałem smsa, że fura odpalona i wszystko śmiga także jutro rano pędzę do Nowego Sącza i zaczynam żmudny proces docierania :D

Trzymam kciuki, za dobrą docierkę i żebyś zdążył :D.

3 godziny temu, Cherusek1 napisał:

Tomek po staremu prześlij ile kasy jesteśmy Ci winni 

No właśnie Tomku, napisz ile kasy przelać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu taka cisza??? B)
KotMorderca, jak tam sytuacja z docierką :question:
Jestem już prawie w połowie docierania.
Do momentu wyjazdu będę już szedł pełnym ogniem :D a pewnie nawet już w przyszłym tygodniu się uda

Swoją drogą na pierwszej wymianie oleju w trakcie wlewania nowego okazało się że przysłali mi że sklepu połowę opakowań 5w40 i połowę 5w30 (zamawiałem tylko 5w40). Oczywiście połapaliśmy się po wlaniu prawie całego pierwszego opakowania 2l. Trzeba było spuścić znów, pojechać uberem do domu, zabrać prawidłowe opakowanie i zalać to do porządku.
Dobrze, że miałem na tyle spory zapas żeby wymiana doszła do skutku i nie trzeba było o godzinie 20 bez samochodu szukać sklepu z motulem 300v :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzecho napisał:

Panowie jak potrzebujecie jakieś oleje czy tajle do wozidel innych niż Subaru walcie na pw coś się w fajnych cenach ogarnie ;)

A motula 5w40 xcess 5l masz i za ile?

Edytowane przez siara76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pojawiły się jakieś dziwne dźwięki z okolicy przedniego prawego koła przy skręcie, chyba przegub, półoś nie wiem :rolleyes:.

A ostatnio mechanik zwrócił uwagę na gumy w tylnym zawieszeniu, więc pewnie jeszcze tylko to.....:biglol::D.

 

Swoją drogą, to błahostki ;).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, LeszekQQ napisał:

Cześć! 

Mam problem z przeglądem z powodu amerykańskiego pochodzenia samochodu. Podobno muszę zmienić reflektory, zderzak przedni, podziurawić błotniki, wymienić tylną lampe i wkłady lusterek :( Czy ktoś z Was mógłby coś doradzić? 

Zmień stację SKP :P

 

reflektory - rozumiem, sam obecnie szukam EU

zderzak przedni - po co? co jest z nim nie tak?

błotniki - zdziwiony jestem, u nas muszą być dodatkowe kierunki?

tylna lampa - nie zmieniaj, masz w lewej i prawej wsteczny, daj czerwoną żarówkę w lewą lampę zamiast wstecznego i dodaj instalację do przeciwmgłowego

wkłady lusterek - zmień, będziesz więcej widzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że można jakoś tą prawą lampę śrubkami podnieść, macie jakieś doświadczenia? 

Zderzak inny bo muszą być spryskiwacze do ksenonów podobno :/

Muszą być boczne kierunkowskazy. Zastanawiam się czy przejdzie podłączenie obrysówek z mocniejszymi żarówkami pod kierunkowskazy.

Przeciwmgłowe ogarnę, nawet już dodatkową oprawkę na żarówkę namierzyłem żeby nic nie ciąć :)

Te wkłady to dziwna sprawa bo jakoś nie zauważyłem specjalnie różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, LeszekQQ napisał:

Zderzak inny bo muszą być spryskiwacze do ksenonów podobno :/

A tak, jak xenony, to się zgadza. Z tymże nie musisz zmieniać zderzaka, możesz wyciąć te otwory i dołożyć spryskiwacze.

 

20 minut temu, LeszekQQ napisał:

Przeciwmgłowe ogarnę, nawet już dodatkową oprawkę na żarówkę namierzyłem żeby nic nie ciąć :)

Poka poka, co to za oprawka :)

Edytowane przez rosaskc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.06.2019 o 14:46, wojteq02 napisał:

Cześć, zna ktoś z was jakiś dobry serwis klimatyzacji? Najlepiej okolice rybnika. Niestety po stłuczce z gacka uleciał cały czynnik i klima padła :(

 

Dobrze ze czynnik a nie propan butan bo już coraz więcej ludzi na tym jeździ :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...