Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 2 marca 2019 o 15:27, Daniel Niewiński napisał:

Zdefiniujcie proszę co oznacza wanna w Waszym slangu?

Daniel jest jeszcze sporo tej naszej grypsery:thumbup: ja sie też we wszystkich niuansach nie orientuje ale po za wanną jest jeszcze 

Turbo wanna 

babcia i turbo babcia ( to ten mój ) 

dziadek i turbo dziadek ( to pra pra przodek Twojego)

Gacek - Legaś , tak ogólnie o Legacy 

Erka- "R", tak potocznie o Imprezie Type- R

Lanos - to taki jak ten mój były już biały 

22B vel Grall - najbardziej poszukiwana kolekcjonerska Impreza 

ciemna i jasna strona mocy czyli my i maniacy Mitsubischi odwiecznego rywala ,tylko nigdy nie pamietam czy my to ta jasna strona czy ciemna :D inne określenia - My - Władcy panewek Oni - Szamani dyfrów - to od tego co klęka w naszych autach :D no i oczywiście pamiętaj ,że jeździsz teraz niebiańskim autem tudzież kosmicznym ponieważ na znaczku z przodu i z tylu masz gwiezdną konstelację Plejad a Plejady po japońsku to właśnie Subaru. 

Chłopaki jak cos pokręciłem to poprawcie albo dopiszcie pozostałe określenia naszego grypsu ,bedzie miał Daniel mały słownik w pigułce :thumbup:

  • Super! 2
  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baby i chopy...
bawcie sie dobrze, mialem nikla nadzieje ze uda mi sie z Wami pojechac w Bieszczady ale niestety bez szans...

szerokosci, latajcie z glowa i pieknej pogody!
 

jak mozliwe wrzucajcie czasem jakies foto

 

niech bulgot bedzie z Wami!

 

o ktorej i skad startujecie ?

Edytowane przez elias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ni ma szans Pawelku i zalogo Bieszczadzka! 

niestety.. 

ale wiem ze Wy bąbelki zrobicie robote.. 

ni ma szans Pawelku i zalogo Bieszczadzka! 

niestety.. 

ale wiem ze Wy bąbelki zrobicie robote..

 

pijoki slunskie hanyskie... zyjecie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dziękuję bardzo za wypad, wprost nie da się opisać tych emocji, jazda na bardzo wysokim poziomie aż mi się gęsia skórka robi jak o tym myślę :D Tyle ekscytacji zabawy i emocji za jednym razem to naprawdę wspaniałe uczucie, człowiek wie że żyje ! Oby jak najwięcej takich wypadów :D:superhero:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ogarnąłem bagaże :facepalm:.

Również dzięki wszystkim za zajefajny wypad, Tomkowi oczywiście za organizację i reszcie ekipy za miłe towarzystwo . Mega wieczorek sobotni przy :drinks:  i pogaduchy o naszych wspaniałych autach, w których co chwile się coś pieprzy a i tak je kochamy :D. Jeszcze tylko to.... i będzie ok :biglol:.

 

Choć moja wanienka miała ciężko na podjazdach, to i tak myślę że nieźle sobie radziła, ale czas pomyśleć o turbince :rolleyes:.

Macie super fury, no i te marchewy... ślinka do teraz cieknie, czas otworzyć piwko...

 

Pozdrawiam i do zobaczyska.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również melduję się z domu. :) 

Zrobiliśmy 1000km. W moim przypadku całość kosztów zamknęła się w 500zł co uważam za bardzo rozsądną kwotę. Wiele w tym zasługi mojej STi, która na serpentynach spaliła 10l/100km. 

Dzięki za super wypad, było dużo emocji i śmiechu. Mega przyjemne wieczorne rozmowy przy piwku. Mam nadzieję, że następnym razem i ja napiję się procentów. :) 

Teraz czas naprawić nagrzewnicę - to też mimo mokrych butów uważam, za pozytyw wyjazdu. Przynajmniej jednoznacznie wiem co się zesrało. :) 

 

Jak już wspomniałem, w maju powtórzymy wypad na dolnośląskie OS'y ! Szykujcie fury ! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki(i dziewczęta!) za wypad. Bdb zabawa. Odkrywanie nowych limitów fury i kierowcy zawsze w cenie.

Rozmowy prawie w kółko o usterkach ale widocznie za to kochamy nasze samochody :D Ważne że z naprawami jesteśmy już na ostatniej prostej i po kolejnej wizycie w serwisie pozostanie już tylko cieszyć się z jazdy :biglol:

Do następnego razu!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że dopiero teraz piszę, ale i ja swe 3grosze dożucam , również dziekuje ,jesteście wspaniali ,jesteście dowodem na stare stwierdzenie ,że "wszystkie pasje prowadzą do ludzi " ja to powiedzenie uaktualnie i wzbogacę nieco ,że "wszystkie wspaniałe pasje prowadzą do wspaniałych ludzi" dziekuję dziekuje ,zrobię wszystko by jechać następnym razem znowu. Po powrocie stwoerdziłem że robię wydech w RA. :drool:może nie taki krwisty jak u kotaMordercy :drool:ale robię..... Czyli wychodzi na to że jeszcze tylko zrobię wydech i to już koniec.....:facepalm::thumbup: specjalne podziękowania dla Tomka ,naszego niekwestionowanego wodza wyprawy. Za poświęcenie ,czas, chęci, wiedzę i profesjonalizm ...:applause::puchar:

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Cherusek1 napisał:

Po powrocie stwoerdziłem że robię wydech w RA. :drool:może nie taki krwisty jak u kotaMordercy :drool:ale robię..... Czyli wychodzi na to że jeszcze tylko zrobię wydech i to już koniec.....:facepalm::thumbup:

I to mi się podoba. Uderzaj do MG Motorsport i niech chłopaki ogarniają jakiś soczysty cat-back :) Powinno zadziałać bez korekty mapy. 

I na maj żeby mię to było gotowe bo uwaga uwaga, zerknąłem już na mapę i aktualizuję traskę dolnośląską z zeszłego roku. 

 

23 godziny temu, Cherusek1 napisał:

specjalne podziękowania dla Tomka ,naszego niekwestionowanego wodza wyprawy. Za poświęcenie ,czas, chęci, wiedzę i profesjonalizm ...

Dzięki za miłe słowa. Staram się żeby Wam się podobało. :) Efekt jest taki, że już prawie wszystkie drogi w PL zaliczyliśmy. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2019 o 21:11, Tomasz_555 napisał:

Jak już wspomniałem, w maju powtórzymy wypad na dolnośląskie OS'y ! Szykujcie fury ! :) 

 

Qrczę, znowu ominie mnie fajny wypad :(

 

Nie planujecie żadnej dłuższej wycieczki w kwietniu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, mackos87 napisał:

Nie planujecie żadnej dłuższej wycieczki w kwietniu?

Nie wiem jak inni, ale ja raczej nie. Zamierzam uporać się z nagrzewnicą, klimatyzacją, wysuszyć dywan i w końcu ogarnąć tylny pas bezpieczeństwa.

 

1 godzinę temu, Daniel Niewiński napisał:

A maj majówka czy późny maj? ;)

Na majówkę to pewnie większość ma plany, wszędzie pełno ludzi, korki itp. Zwykły weekend 11-12 / 18-19 / 25-26. Jest opcja zrobić to w jeden dzień albo jak ostatnio zrobić w dwa dni z noclegiem i wieczornymi przy piwku rozmowami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.03.2019 o 16:33, Tomasz_555 napisał:

Na majówkę to pewnie większość ma plany, wszędzie pełno ludzi, korki itp. Zwykły weekend 11-12 / 18-19 / 25-26. Jest opcja zrobić to w jeden dzień albo jak ostatnio zrobić w dwa dni z noclegiem i wieczornymi przy piwku rozmowami. :)

25-26 brzmi spoko ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...