Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Pablito79 napisał:

O matko Hawki w takich cenach...:D. Kurczę, to może moją wanienkę wystawię :P.

Z ciekawości, Grzecho który to rok? Polski salon?

 

Tomku, jest jakiś plan wycieczkowy w maju ???

 

Nie, Austria, 2007

 

Nie wiem czy największym problemem nie będzie fakt że w kraju jestem 3cim właścicielem ale poprzedni to były dzieciaki których nie stać było żeby to auto zatankowac. Jak je kupowałem w maju 2 lata temu to stało jeszcze na zimowych oponach bo gość nawet na to kasy nie miał 

Edytowane przez Grzecho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Pablito79 napisał:

Tomku, jest jakiś plan wycieczkowy w maju ???

Był wstępny pomysł wybrać się w dolnośląskie na te same traski co rok temu. Forma jedno lub dwudniowa w zależności od Waszych oczekiwań. Ostatnio z @Cherusek1 rozmawialiśmy, że forma dwudniowa ma tę przewagę, że można później napić się piwka i pogawędzić co jeszcze zostało do zrobienia w Subaru. :D W dolnośląskie jest zdecydowanie bliżej niż w Bieszczady. Póki co muszę skończyć samochód. Nie mniej jakoś wstępnie można coś zaplanować. 

 

Dzisiaj założyłem nowe opony Michelin Pilot Sport, nowe pierścienie centrujące i nowe czarne nakrętki. Wygląda na to, że zażegnałem problem z biciem przy wyższych prędkościach. Kto by pomyślał, że taki drobiazg jak pierścień może narobić tyle problemu. 

Nagrzewnica wymieniona, klima wskrzeszona, aktualnie trwają testy i obserwacje. Mam nadzieję, że to ostatnia prosta do mety. :) 

 

P.S.
Jak ktoś potrzebował opony do upalania Potenza RE070 225/45/17 to mam na zbyciu. Będą w dziale K/S na forum. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Grzecho napisał:

 

Nie, Austria, 2007

 

Nie wiem czy największym problemem nie będzie fakt że w kraju jestem 3cim właścicielem ale poprzedni to były dzieciaki których nie stać było żeby to auto zatankowac. Jak je kupowałem w maju 2 lata temu to stało jeszcze na zimowych oponach bo gość nawet na to kasy nie miał  

To muszę przyznać, że mam podobny egzemplarz. 2007 z Niemiec.

I też odniosłem wrażenie, że kolesia nie było stać po prostu na utrzymanie. Wydałem już worek pieniędzy a i tak wszystkiego nie ogarnąłem, kilka pierdółek zostało :rolleyes:.

 

Tomku, trzymam kciuki za działającą klimę bo lato się zbliża. Fajnie byłoby pojechać na dwa dni i pogawędzić jak ostatnio :drinks:.

Czy to są rejony Kłodzka? Bo mam pomysł na fajny wypad... Sky Walk tuż za granicą Polską. Może udałoby się w drodze tam lub powrotnej B).

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablito79 napisał:

To muszę przyznać, że mam podobny egzemplarz. 2007 z Niemiec.

I też odniosłem wrażenie, że kolesia nie było stać po prostu na utrzymanie. Wydałem już worek pieniędzy a i tak wszystkiego nie ogarnąłem, kilka pierdółek zostało.

 

Powiem Ci ze jedyna rzecz jaką tak naprawdę odczulem - odpukać - która nie była planowana to te nieszczęsne zawory pompy wtórnego powietrza, ale jako że robiłem pod siebie poszła decyzja wymieniamy na nowe. A tak to co robię to raczej typowa eksploatacja, rozrząd, płyny, hamulce, itd ;)

 

Może to jeszcze przemyśle bo naprawdę polubiłem to auto i w pewnym momencie chciałem nawet swoją drugą połówkę w to ubrać ale z drugiej strony to chyba ta pora by zająć się na poważnie innym autem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Ja już mechanikę raczej w 99% mam połapaną, razem oczywiście ze wszystkimi płynami.

Teraz muszę zająć się rudą na słupku i przednim błotniku, zastanawiam się też nad zakonserwowaniem spodu i profili.

Ale jak to się ostatnio mówi... jeszcze tylko to ....:D.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, KotMorderca napisał:

Ja się oczywiście piszę na wyjazd, ale poczekajcie kilka tygodni z tą wyprawą bo będę musiał silnik dotrzeć przed wyjazdem :D 

Spoko poczekamy :D.

A na jakim etapie naprawa :question: Kiedy będzie gotowa do docierania :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko poczekamy .
A na jakim etapie naprawa :question: Kiedy będzie gotowa do docierania :question:
Na razie czekam. W tym tygodniu raczej nie, a w następnym cały tydzień w delegacji za granicą jestem. Pewnie koło 20 maja odbiorę i będzie jeżdżone w opór w kółko po parkingu aż nie wyjeżdżę tych 2500km :D
Heh 20 maja miał być tjs.
Dobra, jeszcze tylko to zrobię i powinno być wszystko :D

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zrobimy ankietkę jak ostatnio odnośnie terminów ? :) No i najważniejsza rzecz to z noclegiem czy bez. 

 

23 godziny temu, Pablito79 napisał:

Czy to są rejony Kłodzka?

Tak, w Kłodzku była przerwa na tankowanie. :) Mam na kompie itinerer z poprzedniego roku, ale zamierzam go delikatnie zmodyfikować. :) 

 

13 minut temu, KotMorderca napisał:

Dobra, jeszcze tylko to zrobię i powinno być wszystko :D

Humor dopisuje, a to najważniejsze :) Jak chcesz szybko nakręcić kilometry to możesz mi odebrać fotele do STI z Sopotu ;) Tam i nazot to prawie połowa tego przebiegu. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Jak chcesz szybko nakręcić kilometry to możesz mi odebrać fotele do STI z Sopotu ;) Tam i nazot to prawie połowa tego przebiegu. ;) 

Ale się uśmiałem :biglol:.

 

8 godzin temu, LeszekQQ napisał:

Ja jestem świeżaczkiem w subarowym świecie, ale też chętnie bym się wybrał! Póki silnik działa :P

Śledź wątek, bo pojedziemy jak KotMorderca ogarnie temat do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Humor dopisuje, a to najważniejsze :) Jak chcesz szybko nakręcić kilometry to możesz mi odebrać fotele do STI z Sopotu ;) Tam i nazot to prawie połowa tego przebiegu. ;) 

Yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy... Może innym razem :D 

Wymieniasz fotele u siebie? Na które? Dlaczego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że celujemy w terminy czerwcowe ? :) Może coś wstępnie rozeznam noclegowo :) 

No to na spokojnie wpisujcie terminy, które Wam pasują. 

Wywołuję do tablicy: @Cherusek1, @Sonny_86, @KotMorderca, @Pablito79, @Elpi

 

Subaru Trip Vol. V

1. 8-9 czerwca 

2. 15-16 czerwca

3. 20-23 czerwca (długi weekend)

4. 29-30 czerwca 

 

Mnie pasują w zasadzie wszystkie. Jestem sceptyczny do długiego weekendu - może być tłoczno na drogach. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, naszym skromnym zdaniem :D.

Najlepszym wyborem, byłby weekend 8-9 lub 15-16.

W długi będzie tłoczno, a 29-30 są już wakacje, więc pewnie będzie lipa z noclegami i ceny pewnie pójdą w górę.

A możesz Tomku napisać jaki to rejon będzie i gdzie mniej więcej szukać noclegów.

 

Edytowane przez Pablito79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pablito79 napisał:

Najlepszym wyborem, byłby weekend 8-9 lub 15-16.

Też tak uważam ! :) 

 

14 minut temu, Pablito79 napisał:

A możesz Tomku napisać jaki to rejon będzie i gdzie mniej więcej szukać noclegów.

Hmm, będzie sporo jazdy, sporo dobrych odcinków (więcej niż w Bieszczadach), ale najwięcej w okolicy Bielawa / Dzierżoniów. 

Znalazłem bardzo fajny hotel w Świdnicy czyli stolicy dolnośląskich rajdów za bardzo uczciwe pieniądze.

Aktualnie zacząłem odświeżać trasę. Zapodam niebawem. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chopy, oczywiście jadę, póki co 9 czerwiec najprawdopodobniej nie dam rady jeszcze to potwierdzę jak najszybciej, 15-16 może być :D , trasy które tam na dolnym Śląsku Tomek ostatnio nam wymyślił były cudowne:drool: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9 maja 2019 o 23:31, Tomasz_555 napisał:

Namiary na noclegi jakieś mam, trasa na sobote gotowa, ogarniam dzień drugi. W weekend powinny być efekty. :) 

Potwierdzam ,8-9 nie dam rady 15-16 jak najbardziej zaklepany :D Tomek w razie czego mam plan naszego wyjazdu na Dolny Śląsk ,który tak genialnie przygotowałeś , pewnie też to wszystko masz ,ale gdyby cos było potrzebne to jestem w gotowości do podesłania .

dosyć niespodziewanie w sobotę trafiłem na Załuż na wyścig górski , fajny klimat ,niesamowite bestie tam startują .... Myślałem, że 850 konne lancery istnieją bardziej w wyobraźni niż w realu ale jednak nie... One naprawdę istnieją:ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Cherusek1 napisał:

Tomek w razie czego mam plan naszego wyjazdu na Dolny Śląsk ,który tak genialnie przygotowałeś , pewnie też to wszystko masz ,ale gdyby cos było potrzebne to jestem w gotowości do podesłania .

Spoko spoko, na szczęście nie wywaliłem tego. :) 

 

Hotel w Świdnicy jest zarezerwowany. Póki co 3 pokoje po dwa chopy na jeden pokój i osobno pokój trzyosobowy dla @Pablito79

Na miejscu duży parking, restauracja, bar z lokalnym piwkiem i jakieś tam inne atrakcje. 

http://www.hotelpodwierzba.pl

 

Jeszcze pytanie odnośnie trasy. Na pierwszy dzień jest niecałe 400km, ale dużo OS'ów. 

Drugi dzień to w zasadzie Wasza decyzja. Możemy pojechać dalej i coś pojeździć, ale OS'y będą mniej kręte, a bardziej widokowe. Druga opcja to po prostu powrót tą samą drogą co pierwszego dnia. Trzecia opcja to przebitka do autostrady i szybki powrót na Śląsk. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...