Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

5000 km Daniel to tak chwilę po powrocie , wymiana oleju :D ja robiłem podobną trasę na Sycylię ale to moim wiernym kombi Citroenem C5 wyszło ponad 6500 km ale to auto jest do tego stworzone , zarówno silnikowo jak i zawieszeniowo, spalanie sięgnęło ok 7 litrów ropy. Zrozumiałem nawet dlaczego układ kierowniczy jest taki gumowy z niewielkim luzem, który w subaru byłby nie do przyjęcia. Kiedy człowiek jedzie bardzo daleko i bardzo długo i w zasadzie cały czas prosto, to nawet  sie cieszy jak zmęczone ręce na kierownicy czasem lekko sie omskną a na samochód nie ma to najmniejszego wpływu - dalej jedzie prosto jak jechał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tomasz_555 napisał:

Dla tych co mniej ogarniają forum i nie są na bieżąco informuję, że ruszyły zapisy na Plejady. Jak ktoś chce się zapisać to musi się szybko decydować. :)

Janów Podlaski 20-23 czerwca.

Ja niestety mogę zapisać się dopiero za tydzień :(

 

Kto z Was wybiera się na plejady jako uczestnik? Jedziemy razem w kolumnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, mackos87 napisał:

Ja niestety mogę zapisać się dopiero za tydzień :(

 

Kto z Was wybiera się na plejady jako uczestnik? Jedziemy razem w kolumnie?

Jak uda mi się zarejestrować to pojadę. Niestety ja mogę dokonać rejestracji dopiero 15.04.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mackos87 napisał:

Sprzedałeś Paweł Forestera? Bo chyba rok temu byłeś na plejadach Forkiem?

Nie, Forester nadal z nami mieszka :). Tak w zeszłym roku byliśmy na terenowej ale z racji tego, że Żona nie może znaleźć pilota jedziemy moją zieloną Imprezą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzecho napisał:

Bawił się ktoś w zakładanie dodatkowego wskaźnika do NA w adapter pod filtr oleju? Zdaje to egzamin? Widziałem na alledrogo jakiś 4w1 bodaj z Depo chętnie dolozylbym jakiś zegar tylko czy w takim układzie warto?

Moim zdaniem lepiej zrobić porządnie czyli z głównej magistrali olejowej. Nie wiem jak w N/A, ale w turbo w bloku silnika jest przygotowane miejsce pod czujnik. Trzeba tylko dokupić przejściówke (adapter) na gwint. Jak już robić wskaźnik to niech wskazania są wartościowe. :) 

 

U mnie wyciek ze skrzyni. Z poziomu chodnika wygląda na uszczelniacz półosi. Ostatnio był wymieniany. Nie wiem czy coś nie siadło, czy wyrąbał się drugi czy pękła obudowa czy może przywlokłem wirusa z Bieszczad. Nie wiem, ale na ten moment strasznie mnie to bawi. Jeszcze tylko nagrzewnica i ten wyciek... i... :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pablito79 napisał:

Jeszcze tylko pomalować słupek A (ruda wychodzi), ogarnąć przedni zderzak... i jeszcze... :thumbup:. Oj gęba mi się śmieje :D.

 

 

Hm... Ja już wstępnie jestem umówiony na "naprawe" blotnika u siebie, wiec za chwilę mam nadzieję pożegnać się z szpachla w swoim :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zawiozłem Wieprzka do Paulusa na wymianę rury wlewu paliwa (w końcu przyszła), i jak to się u nas mówi, "Jeszcze tylko to i ... " i mam nadzieję, że następną rzecz która przyjdzie mi robić to już jakiś dodatek a nie naprawa ^^ :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.04.2019 o 07:35, Pablito79 napisał:

My tak samo dopiero 15.04 jak się uda, bo z tego co widzę to wiele miejsca na załogi nie zostało :facepalm:.

Stara ekipa się pomału wykrusza, przez stare auta :(.

Pawełku nic się nie wykrusza :D Ja stary , impreza nie jest nowa a reprezentacja Silesia Teamu będzie w komplecie na zlocie plejad 2019 :drinks:

Paulus spinaj poślady i 15 kwietnia godz.12:00 start do 3 tury :superhero:

Kto chętny do jazdy w konwoju to większość grupy startuje w środę przed Bożym Ciałem .

Godzina jeszcze nie jest ustalona ale na pewno będziemy startować z rana aby dotrzeć na miejsce koło pory obiadowej ;):drunk:

Robię listę chętnych na konwój w środę 19.06.2019r

1.MM555 -Madzia załoga nr 126 -szosowa generalna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, mam na imię Mateusz i chciałem się przywitać w grupie regionalnej :) 

jeżdżę forkiem od ponad 3 lat, ale na forum zaglądałem dotąd bardzo sporadycznie - ostatnio ciut więcej, no i pomyślałem że może coś bym się uaktywnił wreszcie ogólnie heh;

auto moje póki co "pomieszkuje" sobie od ponad miesiąca u Paulusa :P ale jak już je w końcu kiedyś odzyskam :D to może uda mi się gdzieś z Wami kiedyś spiknąć, a może nawet gdzieś wybrać w większym gronie :) tak czy siak - dzień dobry :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.04.2019 o 20:37, Tomasz_555 napisał:

U mnie wyciek ze skrzyni. Z poziomu chodnika wygląda na uszczelniacz półosi. Ostatnio był wymieniany. Nie wiem czy coś nie siadło, czy wyrąbał się drugi czy pękła obudowa czy może przywlokłem wirusa z Bieszczad. Nie wiem, ale na ten moment strasznie mnie to bawi. Jeszcze tylko nagrzewnica i ten wyciek... i... :biglol:

To jest dobra okazja żeby wrzucić wkład kłowy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Pablito79 napisał:

Mireczku, to jakim cudem udało Ci się już zapisać  :question::thumbup:

Wydaje mi się, że będzie bardzo ciężko, na Tur-Szos zostało już tylko 15 miejsc, a jeszcze dwie tury zapisów.

Niestety, to jedyna trasa na którą mogę jechać z rodzinką.

 

VIP ;)

13-te plejady z rzędu i ktoś to musi ogarnąć -( Silesia Team ):krecka_dostal:koszulki teamowe , naklejki , noclegi , alkohol itp. :D;):welcome:

To fakt w tym roku mimo największej ilości miejsc na trasach turystycznych bo po 100 na każdej oraz brakiem noclegów w okolicy bazy obłożenie jest bardzo duże bo na tę chwilę trasa tsz 16 wolnych ,tt 30 wolnych . Pozostaje jedynie czekać i obserwować do ostatniej chwili :coffee:a często bywało że rezygnowano z miejsc na trasach na wskutek różnych czynników . Nawet ja w tamtym roku upolowałem numer dla mojego czarnego konia który zaspał zapisy i już myślał że po plejadach a jednak udało się w ostatniej chwili :yahoo:

 

Plejady 2018-222.jpg

Edytowane przez MM555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablito79 też sobie tak pomyślałem że starych "klientów" powinno się lepiej traktować , ale nie mamy na to wpływu , bo za tydzień kiedy mogę się rejestrować to trzeba brać co będzie w moim przypadku a u ciebie są 2 opcje i 37 wolnych miejsc :angry: , apacze to już ostateczność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, moominko napisał:

@MM555 skoro startujecie w środę to czy macie ogarnięty już jakiś nocleg w pobliżu? Też staruję już w środę (Tychy) z tym, że zastanawiałem się z najukońszą z żon czy nie zrobić sobie pit stopa w WAW.

Baza zlotu jest w tym roku naszym noclegiem.:D

Nasz konwój jedzie trasą przez Zawiercie , Jędrzejów ,Radom , Puławy bez noclegu bo trasa za krótka :superhero:a na miejscu czeka na nas komitet powitalny :clinking-glasses::drunk:i impreza wcześniaków :krecka_dostal:do samego rana :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MM555 napisał:

Baza zlotu jest w tym roku naszym noclegiem.:D

Nasz konwój jedzie trasą przez Zawiercie , Jędrzejów ,Radom , Puławy bez noclegu bo trasa za krótka :superhero:a na miejscu czeka na nas komitet powitalny :clinking-glasses::drunk:i impreza wcześniaków :krecka_dostal:do samego rana :faja:

Też nocleg w bazie, ale słyszałem, że baza dostępna dopiero od czwartku stąd pytanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Pablito79 napisał:

Trudno, trzeba czekać. Może się uda, ale będzie strasznie ciężko.

Szkoda, bo byłyby to moje chyba 6 Plejady. Ekipy od 5 Plejad w górę, powinni mieć wjazd bez rejestracji... :P:).

Pawełku gdyby tak było że od 5 plejad w górę to by była tylko jedna tura zapisów :biglol: 

Bardziej bym wnioskował że od 13 bez kolejki ;)

4 minuty temu, moominko napisał:

Też nocleg w bazie, ale słyszałem, że baza dostępna dopiero od czwartku stąd pytanie

Baza dostępna nawet od poniedziałku . Oficjalnie tak od czwartku bo tak się zaczyna zlot :)

Edytowane przez MM555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...