Skocz do zawartości

[Katowice] Śląskie spotkania


Ywone

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie dramat z autami,

Cadilak się psuje (coś go szarpie na wolnych obrotach), wracając wczoraj z córką Astrą z treningu zatrzymała nas policja za brak światła mijania i okazało się że przeglądu nie ma, był do marca :unsure::facepalm:,

więc mogę jeździć tylko dzisiaj do 19, bo nie możemy znaleźć dowodu rejestracyjnego, Subarynką jeździ żona, więc jeśli się uda, to przyjadę Pandą :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablito79 napisał:

więc mogę jeździć tylko dzisiaj do 19, bo nie możemy znaleźć dowodu rejestracyjnego,

Hmm, ale w sumie przegląd na zaświadczeniu mogliby Ci zrobić na SKP. Skoro nie trzeba wozić ze sobą dowodu to grunt to wpis w Cepiku. Ale pewnie przepis nie został jeszcze znowelizowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, KotMorderca napisał:

Nie jest dobrze. Jak się okazało w trakcie 200km drogi na kielce + 15 minut jazdy po torze z silnika zniknęło 3 litry oleju także szykujemy się na remont. Kurwa :facepalm:

I zero kontrolki ? Przecież to prawie cały olej. Spaliła to czy wyciek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Tomasz_555 napisał:

I zero kontrolki ? Przecież to prawie cały olej. Spaliła to czy wyciek ?

Żadnej kontrolki, normalna temperatura oleju, normalna temperatura wody i nagle brak zapłonu na jednym z cylindrów. Zaczął migać check engine jak to się dzieje w takich przypadkach, odczytałem, że to brak zapłonu. Pomyślałem, że znów jakaś pierdoła(dosłownie dwa tygodnie wcześniej odebrałem furę po wymianie pękniętej świecy, która raz na jakiś czas nie odpalała innego cylindra i auto zachowywało się identycznie jak wtedy) więc auto na lawetę i do Nowego Sącza.

Następnego dnia najpierw info, że w silniku brakowało 3 litrów oleju, a potem zdjęcie świecy sklepanej od tłoka, a dźwięki silnika sugerują, że panewka poszła.

Nie mam pojęcia co się tam mogło wydarzyć. Olej sprawdziłem przed wyjazdem z domu i było w porządku. 

W przyszłym tygodniu dopiero będzie silnik wyciągany i dowiemy się co się stało.

Wkurwiony jestem potężnie bo nie miałem w planach remontu silnika z przebiegiem <35k z czego <0k5 OESowych.

 

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, KotMorderca napisał:

Żadnej kontrolki, normalna temperatura oleju, normalna temperatura wody i nagle brak zapłonu na jednym z cylindrów. Zaczął migać check engine jak to się dzieje w takich przypadkach, odczytałem, że to brak zapłonu. Pomyślałem, że znów jakaś pierdoła(dosłownie dwa tygodnie wcześniej odebrałem furę po wymianie pękniętej świecy, która raz na jakiś czas nie odpalała innego cylindra i auto zachowywało się identycznie jak wtedy) więc auto na lawetę i do Nowego Sącza.

Następnego dnia najpierw info, że w silniku brakowało 3 litrów oleju, a potem zdjęcie świecy sklepanej od tłoka, a dźwięki silnika sugerują, że panewka poszła.

Nie mam pojęcia co się tam mogło wydarzyć. Olej sprawdziłem przed wyjazdem z domu i było w porządku. 

W przyszłym tygodniu dopiero będzie silnik wyciągany i dowiemy się co się stało.

Wkurwiony jestem potężnie bo nie miałem w planach remontu silnika z przebiegiem <35k z czego <0k5 OESowych.

 

Ale katastrofa, współczuję. 

To ja jednak przemyślałem i u mnie nie ma dramatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, MM555 napisał:

??????? :censored: dlaczego ?

Życie czasami pisze różne scenariusze B).

 

Kurczaki, szkoda że nie udało mi się podjechać na spocik, jestem w szoku że brać Śląska się tak powiększa, tyle nowych Subarynek :D.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...