Skocz do zawartości

Forester 2008 / MY09


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 907
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzisiaj mialem okazje ogladnac nowego i musze przyznac auto jest w srodku o wiele wieksze i lepjej wykonane . Plastiki sa ale doskonalej jakosci i dobrze spasowane na tylnej kanapie mjejsca jak w maybachu. Tyle miejsca na tylnej kanapie jeszcze nie widzialem a Auto nie jest 4.7 m . Bagaznik prawie taki jak w OBK. Z Dieslem idealne Auto rodzinne. Jutro mam okazje nim oraz nowym diezlem OBK pojezdzic.

Jakbym dzisiaj mial wybrac OBK czy Fores to wybralbym Foresia ale nie z 2 litrowa benzyna 2,5 na LPG bylby idealny albo diesel (jak mnie jutro to cudo przekona).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastiki sa ale doskonalej jakosci

 

:shock:

 

na tylnej kanapie mjejsca jak w maybachu. Tyle miejsca na tylnej kanapie jeszcze nie widzialem

 

:shock: :shock:

 

hmmm we wczorajszym teście w GW zostało zdaje się użyte określenie 'tandetne wykończenie' :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzisiaj oglądalem. To jest inne auto i ze starem foresiem trudno go porównywać. Stary był z jajami, nowy jest - jak napisał haubi65 - rodzinny. Statystycznie pewnie znajdzie więcej nabywców. Ale nie wygląda jakby miał się stać kolejną legendą... No chyba że się pojawi wersja STI 300KM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis jezdilem OBK diesel i Foresiem 2 L automat. Auto jest z automatem tak samo dynamiczne jak stary z automaten (wiem bo mialem okazje jezdzic). To co juz powiedzialem i nie odwolam auto jest lepjej wykonczone i ma lepsze materialy od my07 jak ktos co innego mowi to nie wim :shock: Moze ja slepy jestem. Miejsca w nim napewno wiecej jak w moim outbacku szczegolnie z tylu.

Terenowy jest tak jak i stary ale specjalnej okazji nie mialem tylko polna niemiecka autobahn z dwiema dziurami :oops:

Dla mnie 2 L w dieslu i z automatem - prfekt.

Cena w Niemczech 2L w Automacie z 2.500 upustu startowego 23 T €.

Dzis ogladnelismy takze Tiguana 1,4 TSFT 32 t € :shock: i Forester pod kazdym wzgledem jest lepszym autem.

P.S.

Mialem tez okazje OBK w dieslu i musze powiedziec ze jak silnik jest cieply nie ma roznicy co do benzyny osiagi podobne do 2,5 subiektywnie lepsz obiektywnie pewnie nie. Na Autobahnie na maxa po 50 km 9L/100km (wyzerowany przy starcie) z powrotem spokojniej spadlo do 7.4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wszystko jasne!

hyubaru

j.w. i moim zdaniem jeszcze co najmniej:

KIA Borrego

Citroen C-crosser

Mitsubishi Outlander... i to pewnie nie koniec...

(a VW Tiguan, Opel Antara i Saab 9-X też daleko kształtem nie odbiegają...)

Wszyskie to bardzo, bardzo ładne auta - zobaczcie sami.....urawniłowka :sad:

 

Jeżu, jak ja kocham moją pierdzącą lodówkę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oglądałem nowego Forestera, co zwróciło moją uwagę, śmieszne końcówki wydechu, zwykła rurka (oglądana wersja 2,5XT) w środku nie podobały mi się fotele które są dużo gorzej wyprofilowane niż w poprzednim, jeden schowek na okulary, w poprzednim 2, barak elektrycznie składanych lusterek, w poprzednim były. Nie będzie wersji wyposażonej w nawigację.

Na plus, dużo miejsca z tyłu, bagażnik większy, choć jakoś znacząco tego nie widać, nie wiem jak faktycznie z pojemnością. Ogólnie samochód nie wygląda źle, ale jak to powiedziałem, przestał to być samochód dla mnie, przynajmniej nie teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany, to już tyle tych lusterek wstawili, że aż trzeba było barak zamontować żeby się zmieściły? :shock: :razz: :mrgreen:

Ja w swoim nie mam, ale trochę śmieszne że w obecnym nie dali jak w końcówce starych były, tym bardziej że jest dziura w miejscu gdzie ten przycisk powinien być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim nie mam, ale trochę śmieszne że w obecnym nie dali jak w końcówce starych były, tym bardziej że jest dziura w miejscu gdzie ten przycisk powinien być

 

ja mam, fajna rzecz i praktyczna... no ale na czymś trzeba było koszty przyciąć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...