Skocz do zawartości

300km /h


Daro WRX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 168
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jesli chodzi o impreze Juna to poszła 309km/h a nieoficjalnie 311km/h a co do Imprezki do jazdy na codzień to nasza "czarna" osiągnęła ok 270 km/h przy prawie 7200 obr/min na serynej skrzyni i jeszcze starej turbince vf 34 z doładowaniem 1.7.bar sugerowana moc wtedy była ok 380KM na silniku więc w tym stadium co jest teraz 285 km/h jest pewnie w zasięgu a i 300km/h pewnie też niedługo i z tego co liczyłem suma do złamania 300km/h napewno nie przekroczy 100.tyś zł to tyle odemnie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odblokowanym M5 Tiff Needell uzyskal srednia predkosc 314 km/h na jakims okraglym torze, z reszta bylo dzisiaj w programie Clarkson'a na tvn

 

Ale jeśli to odblokowane M5 to ma być bardzo korzystne czarne z przydymionymi tylnymi światłami z Łodzi... to przestrzegam.

 

Jeśli ktoś chce kupić M5 to mogę pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście poleciłbym jeszcze NISSANA SKYLINER`a (jak znam swoją pisownię to na pewno pokręciłem nazwę, ale jestem pewnien, że wszyscy wiedzą o co chodzi). Nie miałem zaszczytu dosiadać tego potworka, ale jestem pewien, że 300km/h to on uciągnie... Jest to auto daaaaaaleko za STI`em w moich marzeniach, ale mimo wszystko zajmuje 2miejsce!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Skoda, że ma felgi z M-pakietu a nie piękne orginały.

 

http://www.trader.pl/details,131,102595 ... 04571.asp#

 

Ja osobiście poleciłbym jeszcze NISSANA SKYLINER`a (jak znam swoją pisownię to na pewno pokręciłem nazwę, ale jestem pewnien, że wszyscy wiedzą o co chodzi).

 

Tak dla twojej znajomości SKYLINE :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocy nie podano, ale chyba dlatego ze po tuningu możesz mieć ile zechcesz.

 

http://www.mobile.de/SIDhl.1oiMQRbvK3zR ... 189&top=3&

 

Samolot rejsowy wyciąga nawet 950 Km/h wiec i tak bije wszystko na głowe.

:lol:

Ciekawe ile podczas startu robi do setki :twisted:

 

Ps. Nissan Skyline kierownice ma tylko po prawej... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówimy 300 km/h ... Fajnie, nie wiem jak wy, ale ja, jadąc lekko ponad 200 km/h wcale nie czuję się tak pewnie za kółkiem. A strach przed tym co zobaczę za górką na drodze, sprowadza mnie do 150 km/h i tak już zostaje. A wy tu mówicie o 300 - ludzie opanujcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300 Km/h hmm... Na narty w Alpy mam do przejechania prawie równe 1000 Km. Jak A2 dociągną do Niemiec to można by lecieć tą trasę w 3 godziny 20 minut.

 

Ale oczywiście to tyko hipotetycznie, no i po co ryzykować całe życie żeby zaoszczędzić 5 godzin... , które tak wieczorem przetracę siedzą ć w Internecie.

 

Znowu lecieć 300 Km/h przez 30 sekund to chyba tylko po to żeby się posrać ze strachu... :oops:

 

 

PS. Wiem pierdoły piszę... jest późno, a spać się nie chce.... pozdrowienia dla wszystkich nocnych Marków :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Po Szczecinie jeździ Solberg oczywiście Edition :) i podobno on ten tego te 300 paki poleciał, często go widzę i chcę go dorwać żeby się spytać czy to prawda i takie tam ale jakoś mi zawsze ucieknie ... nie wiem czemu ?! Lepsze fura czy co ?:) Od razu odpowiem jakby ktoś się pytał gdzie to byłoby możliwe to niedaleko są takie ładne autostrady, szkoda że trzeba pokazać paszport lub dowód żeby się na nie dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że nie na każdego tak działa 300km/h

 

 

Nie wiem jak 300, le 280 jest dośc straszne. Żadnej pozytywnej adrenaliny,a le fakt faktem że jechałem tyle lekko nirzestosowanym autem. Super-samochodem pewnie byłby cruising jak zawsze ;-)

 

mnie też bylo dane jechać 280 ale samochodem w którym strasznie nie było.Nie było słychać strasznego hałasu ani ryku silnika ot co to jechał poprostu szybko do przodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300 Km/h hmm...

 

Znowu lecieć 300 Km/h przez 30 sekund to chyba tylko po to żeby się posrać ze strachu... :oops:

:P

a czym sie rozni 250 od 300? prawie niczym, a taka predkosc nie jeden tu osiagnal.

 

 

jest róznica i to duża wystarczy jechać 200 popatrzeć co sie dzieje i pojechać 250 i różnica w przebiegu zdażeń o wiele przyspiesza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie wydaje, ze jest niemozliwe przede wszystkim

z powodu przelozen w skrzyni biegow. niech mnie ktos ew. poprawi...

 

EDIT:

 

Wysłany: Wto Mar 04, 2003 12:04 pm

 

Prędkości na biegach to (ok. - zależy od zuzycia opon, cisnienia etc - stąd w praktyce mogą byc minimalne róznice):

WRX

1 - 59

2 - 104

3 - 148

4 - 209

5 - 273 (wartość teoretyczna)

 

STi

1 - 57

2 - 87

3 - 117

4 - 153

5 - 213

6 - 271 (teoretycznie, bo odcina przy 250 :D )

 

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...