Jump to content

Maniek MTS

Użytkownik
 • Content Count

  241
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Maniek MTS

 • Rank
  ..:: Bywalec :..

Profile Information

 • Skąd
  Wawa
 • Zainteresowania
  EJ22...4G63T...i takie tam...

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hmm... a może to cicha prowokacja dotycząca twojej osoby celem zasięgnięcia informacji technicznych niezbędnych do optymalnej modyfikacji silników Subaru Boxer Diesel ??
 2. Maniek MTS

  Naprawa ECU

  Hmm ale czy to napewno ECU ??
 3. Sprawdzić czy nie spadł przewód z westgate'a
 4. Podejrzewam że jest to centralna wiskoza ostatnio 2 razy robilismy z podobnym objawem koszt nowej wiskozy ok.2300zł
 5. Panowie, dostałem pasek a jak się rozejrzałem to chyba i słusznie...trochę spokoju.... :cool: Sympatyczny moderator wyjaśnił mi mój grzech, otrzymałem pokutę i jest :wink: O resztę pozwolę sobie zapytać naczelstwo. Grzecznie zapytać bo nie jestem u siebie.
 6. Mamusiu...jednoczę się z tobą. Właśnie dostałem paska, czytam wiadomy wątek i zmienia mi się obraz pewnych rzeczy. Ale wiesz co? Ta planeta musi istnieć. :wink:
 7. Pakulek: w nowym roku ponoć nowe ceny mogą się pojawić :wink: Ponieważ jest to wrażliwy temat, zapraszam na priv/maila. Za mniej niż połowę ceny też można to robić, tylko ponoć na krócej starcza
 8. Wielka strata dla sportu. Na głupie Żubry ile było przygotowań i to na 2 auta zaledwie...Człowiek czeka cały rok a tu... :sad:
 9. Koras, jesteśmy na forum SIP. Chyba fair będzie polecić któreś z ASO. Jesteś z Zielonej Góry tak? No to masz niedaleko dobry serwis :cool: Polecam, zanim zacznie się standardowa wyliczanka :razz:
 10. W jaki sposób na 300KM + za 5 , 6 tys zł , a poza tym róznice w silniku też są znaczne i warte tak samo więcej jak wymienione przez ciebie podzespoły wyżej
 11. I nie tylko tego jest jeszcze wiele, bardzo wiele rzeczy które są lepsze niż w WRX.
 12. No cóż zdarza się. Jaka to była hamownia, bo na obciążeniówce, to nic niezwykłego. :sad: Z fusów...niekoniecznie, ale jak hamownia to silnikowa :cool
×
×
 • Create New...