Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 2008


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, nawet na forach Alfy nie ma tylu dywagacji na temat stylu, wyglądu etc....

;). Dołączę się zatem do głosu że stylistycznie to czy Impreza czy Lancer X to żaden przełom czy dzieło sztuki :)

Wydaje mi się że Subaru po prostu doszło do wniosku że lepiej jest sprzedawać nieco więcej egzemplarzy Imprezy niż mniej (w wersjach cywilnych), a dla fanów motoryzacji przygotować STI - auto diametralnie lepsze technicznie, agresywne, sportowe, nie kojarzące się z (za przeproszeniem) półśrodkami jakimi były zwykłe WRXy - coś jak wersja M w BMW ale i jak EVO w Mitsu (mam przynajmniej taką nadzieję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że jak nowe STi się technicznie okaże takie jak oczekujemy to przy tym kursie dolara może być pięknie :)

 

Kupować zupełnie nowy model STI bez trzyletniej gwarancji przy zupełnym braku "zamienników" :mrgreen: tylko dlatego bo wyjdzie trochę taniej.... :roll: No ale jak w dowcipie "Polak śmierci sie nie boi" dopisano na beczce z alkoholem metylowym tuż przy tabliczce z ostrzeżeniem , że spozycie grozi śmiercią :mrgreen:

 

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że Subaru po prostu doszło do wniosku że lepiej jest sprzedawać nieco więcej egzemplarzy Imprezy niż mniej (w wersjach cywilnych), a dla fanów motoryzacji przygotować STI - auto diametralnie lepsze technicznie, agresywne, sportowe, nie kojarzące się z (za przeproszeniem) półśrodkami jakimi były zwykłe WRXy - coś jak wersja M w BMW ale i jak EVO w Mitsu (mam przynajmniej taką nadzieję).

 

nie moge sie z toba nie zgodzic tym bardziej ze na dzien dzisiejszy sprzedaz nornalnej imprezy N/A jest sladowa i tak naprawde to schodza WRX a zdecycowanie najwieksza ilosc odbiorcow ma forester i legacy. Jak dla mnie nie ma w tym nic zlego ze auto zostalo bardzo wylagodzone aby trafic w szersza rzesze odbiorcow ( bo nie kazdy lubi sedany) i tak na dobra sprawe jak patrze na to nowe STI to uwazam ze jest zajefajne (to taki fajny powrot do korzeni fajnych rajdowych samochodow jak DELTA EVO czy Cossie ) tylko na boga zastanawim sie po co ciagnac tego WRXa ktory wyglada na prawde fatalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Koper, odpowiem swoimi ostatnimi doświadczniami.

Kupiłem piec gazowy. Wybór był zdeterminowany m.in. 5 letnią gwarancją.

Po miesiącu działania piec odmówił współpracy (ah te instalacje gazowe :twisted:). Okazało się, że z niewiadomych przyczyn poszło jakieś przepięcie. No i pan mi tłumaczy, że gwarancję właśnie .... coś trafiło. No to się strasznie ucieszyłem. :evil:

Tak to bywa z tymi gwarancjami.

 

No, ale jeśli zdecyduję się na Imprezę MY08 to na pewno kupię ją w SIP. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to subaru jest beznadziejne. Po prostu zbezczeszczenie historii Subaru... No ale coz poradzic. Moim zdaniem popyt na ten model spadnie i to drastycznie.. :( Nie moge sie pogodzic ze tak ma wygladac Subaru ktore towarzyszylo mi przez te wszystkie lata... Ehh... :/ :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to subaru jest beznadziejne. Po prostu zbezczeszczenie historii Subaru... No ale coz poradzic. Moim zdaniem popyt na ten model spadnie i to drastycznie.. :( Nie moge sie pogodzic ze tak ma wygladac Subaru ktore towarzyszylo mi przez te wszystkie lata... Ehh... :/ :(

Dzień dobry....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba należę do tej rzeszy osób które powoli sie przełamują, dziś po raz kolejny oglądałem nowe imprezy u Emila, i z tego co wiem, to ci którzy jeździli naprawdę chwalą te auta, jednak jak na zbawienie czekam, żeby na żywo zobaczyć nowego eSTIaja :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to subaru jest beznadziejne. Po prostu zbezczeszczenie historii Subaru... No ale coz poradzic. Moim zdaniem popyt na ten model spadnie i to drastycznie.. :( Nie moge sie pogodzic ze tak ma wygladac Subaru ktore towarzyszylo mi przez te wszystkie lata... Ehh... :/ :(

 

To zbeszczeszczenie histori powinno odbyć sie juz 3 - 4 lata temu . Nowa impreza to zupełnie nowa konstrukcja i w końcu stała sie konkurencyjna dla innych marek z wyglądu , wyposazenia i wielkosci . Trakcja jest lepsza niz była i w klasie aut AWD nie ma konkurencji.

Jeżeli chodzi o sprzedaż to juz kilka dni wystarczyło by sadzic , że ilość sprzedanych aut przekroczy zakładane ilosci . Sprzedaz poprzedniej Imprezy to niestety były ilości śladowe.

Auto było za małe i wyposazenie i rozwiazania techniczne miało troche z innej epoki .Oczywiscie to auto kultowe i wszyscy b ęda pamietac jaka role odegrało w światowej motoryzacji ale to juz było...podobnie jak z 22B mozna powspominac :mrgreen:

 

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju a jacy to są Ci nowi nabywcy, wiek i takie tam - pytanie w ogóle nie ironiczne?

Interesuje mnie kto to teraz kupuje :?:

 

Inaczej Ci odpowiem , auto dzisiaj ogladało conajmniej 20 osób i nie spotkałem sie z krytyka a raczej z niedowierzaniem , że z silnikiem 1.5 mozna to kupic za 70000zł a z 2.0 za 840000. Jak bys miał kupic i by stały dwa obok siebie (stary WRX i nowy) to juz po chwili ogladałbyś tylko nowego :mrgreen: i takiego byś kupił....

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to subaru jest beznadziejne. Po prostu zbezczeszczenie historii Subaru... No ale coz poradzic. Moim zdaniem popyt na ten model spadnie i to drastycznie.. :( Nie moge sie pogodzic ze tak ma wygladac Subaru ktore towarzyszylo mi przez te wszystkie lata... Ehh... :/ :(

 

Panowie chyba trzeba zrobic nowy temat "Psioczenie na beznadziejna Impreze 2008". Juz mi sie tego czytac tego nie chce. Sam tez troche psioczylem ale teraz dla mnie nowa Imprezka jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zbeszczeszczenie histori powinno odbyć sie juz 3 - 4 lata temu . Nowa impreza to zupełnie nowa konstrukcja i w końcu stała sie konkurencyjna dla innych marek z .... :wink: , wyposazenia i wielkosci . Trakcja jest lepsza niz była i w klasie aut AWD nie ma konkurencji.

...

AK

Chyba większość forowiczów się z tym zgodzi.

My czepiamy się jedynie wyglądu i zapewne w przyszłym roku możemy spodziewać się face lifting'u, a raczej back...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej Ci odpowiem , auto dzisiaj ogladało conajmniej 20 osób i nie spotkałem sie z krytyka a raczej z niedowierzaniem , że z silnikiem 1.5 mozna to kupic za 70000zł a z 2.0 za 840000. Jak bys miał kupic i by stały dwa obok siebie (stary WRX i nowy) to juz po chwili ogladałbyś tylko nowego :mrgreen: i takiego byś kupił....

AK

A nie jest to po prostu tłum niedowierzących lub gapiów, lub po prostu taki bum spowodowany nowym modelem.

No jeśli nie to jednak te japończyki chyba tam dobrze obliczyli i te ich cyferki wzrosną :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli nie to jednak te japończyki chyba tam dobrze obliczyli i te ich cyferki wzrosną :o

Kto wie, czy nie obrali bardzo dobrej strategii polegającej na zrobieniu najpierw wokół siebie wielkiego szumu. Nową Imprezą zszokowali bardzo wielu ludzi, a to czy jest to szok pozytywny czy negatywny to już mała różnica - choć pewnie szok negatywny może być nawet lepszy, ponieważ większość lubi narzekać. Osiągnęli więc wiele: zwrócili na siebie ogromną uwagę. A jeśli na koniec okazuje się, że Impreza na żywo jednak jest niezła, to już jest to mistrzostwo reklamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto dzisiaj ogladało conajmniej 20 osób i nie spotkałem sie z krytyka a raczej z niedowierzaniem , że z silnikiem 1.5 mozna to kupic za 70000zł a z 2.0 za 840000.

jak rozumiem niedowierzanie spowodowane było faktem, że "coś" takiego za "aż tyle" :!: :?: :mrgreen:

Jak bys miał kupic i by stały dwa obok siebie (stary WRX i nowy) to juz po chwili ogladałbyś tylko nowego i takiego byś kupił....

zaczynam powoli rozumieć misterną strategię Subaru odnośnie braku możliwości kupna modelu 07 już dawno, dawno przed "fizyczną" premierą 08.

Otóż tych co pamiętają jest niewielu, natomiast żaden nowy, potencjalny klient nie ma prawa mieć możliwości porównania stojących obok siebie modeli 07 i 08, a ta strategia zapewne powstała jak japońce wytrzeźwiały, a na zatrzymanie machiny było już za późno :lol::mrgreen:

 

Auto nie podoba mi się jak cholera, ale powtarzać tego nie ma sensu zylion razy, dla mnie koncepcja hatchback'a jest dobra, bardziej konkurencyjna w stosunku do innych marek, jako opcja, ale projekt spaprany do potęgi i tyle.

 

nie kojarzące się z (za przeproszeniem) półśrodkami jakimi były zwykłe WRXy

Dla mnie wrx nie jest/był wcale żadnym półśrodkiem, był czy też jest bardzo ciekawą opcją. To trochę jakby uznać s4 za półśrodek względem rs4 :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...