Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 2008


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

poodklejali nareszcie... ,ladne auto. detale niebieskiej zgadzają sie z pierwszą fotko. tak więc już wiadomo jakie będzie Sti.

 

A wyposazenie STI MY 08 w wersji TOP w watku "Impreza 06 -bezpieczenstwo" :mrgreen:

 

Tańsza wersja Sti MY 08 nie bedzie miała NAV , foteli Recaro , przyciemnianych szyb , halogenów p. mgiel. , i uruchamiania silnika przyciskiem... :wink:

 

AK

 

ps. w ten sposób juz wszystko wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.STI MY 08 ma nowy system DCCD , VDC , kurtyny powietrzne , SI-Drive i opony 245/40/18 moze to pomoże Ci w przyszłości uniknąc tego typu obcierek :mrgreen:

 

 

Zacytowałem, żeby inni nie musieli przeskakiwać do wątków.

 

Jak będzie z możliwością amputacji VDC?

 

245?! :shock: To więcej niż EVO 9, a zawsze Impreza mniej miała... Ciekawe jak się będzie na tym jeździło na naszych cudownych koleinach w czasie deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadajcie sobie co chcecie. Dla mnie ta fura jest mega. Wygląda kozacko, ma kozackie hamulce i lanserskie fele. W czarnym półmacie będzie wyglądać genialnie.

 

Wygląda kozacko, chyba że akurat parkuje obok Evo X - wtedy wygląda jak samochód żony właściciela Miśka :D

 

A tak na poważnie - jest lepiej niż można się było spodziewać po pierwszych oględzinach Imprezy MY08. Czy genialnie? Nie sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wyposazenie STI MY 08 w wersji TOP w watku "Impreza 06 -bezpieczenstwo" :mrgreen:

 

Tańsza wersja Sti MY 08 nie bedzie miała NAV , foteli Recaro , przyciemnianych szyb , halogenów p. mgiel. , i uruchamiania silnika przyciskiem... :wink:

 

AK

 

ps. w ten sposób juz wszystko wiadomo

 

Wszystko pięknie, Panie Andrzeju. Jeszcze tylko CENĘ poproszę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę... czy to nie będzie haczbek (co za wstrętne słowo) ze zdecydowanie największymi seryjnymi kołami? Widać nowe STI chce być lepsze od Golfa, Leona, Focusa. Rezygnując z wali z EVO do którego nigdy wspomniane heczbeki się nawet nie umywały. Ba, niektóre limitowane wersje EVO były porównywane z RS4 czy nawet Lambo, ale subaru woli być najlepsze w gorszej klasie niż próbować sił z najlepszymi. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, znajomi ostatnio kupowali i mieli dylemat czy Type-S czy może Type-R, ale ze względu na koła Type-R wzięli Type-S, i o ile pamiętam to właśnie o 18" była mowa, bo jak się przez okno na Type-S patrzyłem ty wyglądał na 17" nie schodziłem na dół by pomacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...