Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 2008


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

carfit, Ty NAPRAWDĘ zdecydowałeś się kupić STI MY'08, nie zobaczywszy go i nie sprawdziwszy, jakie będzie miał właściwości? :shock:. Ja myślałem, że to żart... :roll:

 

No to: szerokiej drogi! :mrgreen:

 

Jak sprzedam swojego, a wszystko wskazuje na to ze tak, to nie waham sie zamawiać w ciemno, niech Ociec Derektor wie , jakie mam zaufanie do FHI :twisted:

Przemeq , dla mnie wygląd jest naprawde mało istotny, i mam to centralnie w dupie jak ona wyglada, STI - jaj, ma zapie..... i to mnie najbardziej interesuje, a z dobrze poinformowanyc żrodeł wiem że bedzie naprawde szybkie auto, podobno prowadzenie auta czyli bardzo szeroki rozstaw kół, + DCCD nowej generacji jest wyśmienity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq , dla mnie wygląd jest naprawde mało istotny, i mam to centralnie w dupie jak ona wyglada,

 

Zwróć uwagę, że ja już dawno nie mówię o wyglądzie tego wozu, jako argumencie przy wyborze. Ok, jak się pojawił, to komentowałem/-liśmy głównie wygląd, bo tylko to dało się komentować z braku innych szczegółów.

 

STI - jaj, ma zapie..... i to mnie najbardziej interesuje,

 

Mnie też, ale na temat tego aspektu wiemy - a przynajmniej ja wiem - stosunkowo najmniej :twisted:. I dlatego podziwiam Twoją wiarę w FHI 8).

 

Wiesz - to już będzie Twój kolejny estiaj (ja wiem o dwóch; miałeś więcej?) i Ty miałeś już porównanie, a więc wiesz, czym różni się kolejny model od poprzedniego i że niezależnie od wyglądu nowe modele są po prostu szybsze. Dlatego Twój optymizm jest poniekąd uzasadniony 8).

 

a z dobrze poinformowanyc żrodeł wiem że bedzie naprawde szybkie auto, podobno prowadzenie auta czyli bardzo szeroki rozstaw kół, + DCCD nowej generacji jest wyśmienity.

 

Jeśli tak jest to super...

 

 

...choć jak upiór wraca pytanie, czy to, co zostanie wsadzone do X, nie zostawi estiaja w smudze dymu z wydechu :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq , dla mnie wygląd jest naprawde mało istotny, i mam to centralnie w dupie jak ona wyglada,

 

Zwróć uwagę, że ja już dawno nie mówię o wyglądzie tego wozu, jako argumencie przy wyborze. Ok, jak się pojawił, to komentowałem/-liśmy głównie wygląd, bo tylko to dało się komentować z braku innych szczegółów.

 

STI - jaj, ma zapie..... i to mnie najbardziej interesuje,

 

Mnie też, ale na temat tego aspektu wiemy - a przynajmniej ja wiem - stosunkowo najmniej :twisted:. I dlatego podziwiam Twoją wiarę w FHI 8).

 

Wiesz - to już będzie Twój kolejny estiaj (ja wiem o dwóch; miałeś więcej?) i Ty miałeś już porównanie, a więc wiesz, czym różni się kolejny model od poprzedniego i że niezależnie od wyglądu nowe modele są po prostu szybsze. Dlatego Twój optymizm jest poniekąd uzasadniony 8).

 

a z dobrze poinformowanyc żrodeł wiem że bedzie naprawde szybkie auto, podobno prowadzenie auta czyli bardzo szeroki rozstaw kół, + DCCD nowej generacji jest wyśmienity.

 

Jeśli tak jest to super...

 

 

...choć jak upiór wraca pytanie, czy to, co zostanie wsadzone do X, nie zostawi estiaja w smudze dymu z wydechu :twisted:.

 

nawet jesli tak bedzie na początku, to przecież mozna pare gadżetów wsadzic i dobić lezącego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, Ty NAPRAWDĘ zdecydowałeś się kupić STI MY'08, nie zobaczywszy go i nie sprawdziwszy, jakie będzie miał właściwości? :shock:. Ja myślałem, że to żart... :roll:

 

No to: szerokiej drogi! :mrgreen:

 

Dzisiaj zobaczyłem pierwszy raz WRX (tego co jutro można zobaczyc od 10 do 15) i wrażenia jak najbardziej pozytywne . zarówno wygląd i i wyposażenie jest OK. Co ciekawe ma wieksze fotele (dłuższe siedziska)W porównaniu do poprzednika to inne auto (10 lat do przodu).Nawet nie ma czego porownywac :mrgreen: Silnik zbiera sie zdecydowanie lepiej z dołu (chyba przełożenia zmienione) Zawieszenie lepiej wybiera nierówności ale to nie jest auto o sportowych aspiracjach (zbyt komfortowe w prowadzeniu) ale zdaje sie , że tak zostało zaprojektowane.Juz WRX jest dość szerokim autem więc STI z szerszymi błotnikami (jak22B) będzie nieżle wygladal :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Juz WRX jest dość szerokim autem więc STI z szerszymi błotnikami (jak22B) będzie nieżle wygladal :mrgreen:

AK

 

Wyglądał i jechał. Nie ma bata ! FHI musiało by być kretynem żeby przy takich proporcjach rozstawu osi i szerokości kół zrobić auto co "nie jedzie" do tego informacje o mocy i niższym środku ciężkości świadczą że szanse że auto "nie jedzie" są znikome! Robię listne tych co będzą musieli odszczekać co mówili o STI08 przed premierą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię listne tych co będzą musieli odszczekać co mówili o STI08 przed premierą

 

He he - ciekawe, w której rubryce znajdę się na tej liście - z tymi, co odszczekali, czy w tej "mówili, ale nie odszczekali" :twisted:.

 

Nota bene: oficjalna premiera nowego STI to 24 października. Jest na ten temat strona, na razie tylko ze zdjęciem, które pokazuje wyłącznie SZEEEROKIE błotniki.

 

http://www.subaru.jp/impreza/wrx_sti/#

 

A na tej stronie, przy okazji, historia modeli STI.

 

http://www.subaru.jp/impreza/wrx_sti/what_02.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to na tych pierwszych zdjęciach ta nowa Sti wygląda tak jak bym sie tego spodziewał po sportowym samochodzie. Jeśli będzie miała odpowiednie osiągi i cenę, która okaże się do przyjecia dla amatorów tego auta - to może się jako tako sprzedawać.

Nie zdziwiłbym się gdyby w roku 2008 SIP strzedał w Polsce więcej Imprez Sti niż na przykład Imprez 1.5...

co jednak nie oznacza, że będzie to jakaś wielka liczba...

będzie najwyżej dwucyfrowa....

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intakwrx, poczekaj aż się przejedziesz.

 

STi 08 może być jeszcze rewelacją, a EvoX porażką, ale może być też odwrotnie.

 

Najważniejsze, aby oba modele były szybsze od poprzednich. No i żeby różnica miedzy nimi była znowu na poziomie błędów pomiaru , wtedy status quo zostanie zachowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...