Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 2008


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

Wspolczuje. To najwiekszy problem jaki mam z EVO w porowaniu z S.E., ktore mnie w ogole w trasie nie meczylo, a EVO meczy.

 

 

Eeee a mnie się super jechało. Trochę tylko wyje powyżej 4 tys rpm. Generalnie muza gra i jest fajnie. Tylko jak mi się w jedną stronę spieszyło to 1. zbiornik skończył się po jakichś 180km :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspolczuje. To najwiekszy problem jaki mam z EVO w porowaniu z S.E., ktore mnie w ogole w trasie nie meczylo, a EVO meczy.

 

 

Co Cię w EVO męczy, że w STi nie?

 

 

Ja nigdy nie pokrzywilem, a na STi mialem 18" PFF7, teraz na Evo tez mam 18". Jezdzilem po Polsce samochodami z 20" i nigdy nic nie pokrzywilem. Wiec to chyba glownie zalezy od tego jak sie jezdzi. Nie napadac 200km/h na krawezniki i dziury, a wtedy nic sie nie pognie. No chyba ze korzystamy tanich felg z USA/wloch, to wtedy moga sie pogiac same z siebie.

 

Mnie się udało pokrzywić. Ani razu na krawężniku, ani razu przy prędkości większej niż 100km/h. Może mam talent, a może Wrocław jest inny. :mrgreen:

 

Z tymi włoskimi felgami bym nie przesadzał. Ozety wcale nie gną się bardziej niż standardowe WRXowskie. :wink:

 

 

 

- przyciemnianych szyb nie potrzebuję

 

Ty nie, ale inni? :mrgreen: :wink:

Tak się cieszyłeś z ceremonii powitalnej, a z guziczka do odpalania już nie? To ta sama liga. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tylko wyje powyżej 4 tys rpm. Generalnie muza gra i jest fajnie.

 

w SI nic nie wyje tylko mruczy i burczy, muzyka jest silnik i wydech :twisted:

 

 

 

i to jest chyba to dlaczego Clarkson zawsze wybiera STI, EVO jest szybsze ale Subaru na to "cos" :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z SI Drive i tak nie będę korzystał, bo będzie stale ustawione na sport sharp.

 

no to się możesz zdziwić...

Jeżeli będzie to ten sam patent co w Legacy/OBK to sport sharp nie jest dostępny na zimnym silniku, jak również wyłącza sie po każdym wyłączeniu zapłonu (tutaj podobnie jak VDC, tylko to się zawsze włącza) :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze pewnie będą do niego objęte gwarancją pakiety mocowe .

 

Raczej mało prawdopodobne żeby coś takiego wypuściło Mitsubishi.

 

Przecież nie mówię o gwarancji producenta... Wystarczy importera, a nawet tego dealera (nazwy nie wymienię :mrgreen:), który te pakiety przygotowuje.

 

Zaaaraz... VDC w STI?! :shock:

 

Na dzień dzisiejszy, według spekulacji: tak.

 

Jeżeli będzie to ten sam patent co w Legacy/OBK to sport sharp nie jest dostępny na zimnym silniku

 

No to akurat jest dobre - obecnie muszę śledzić wskaźnik temperatury oleju i dopiero, gdy osiągnie odpowiednią wartość dodaję gazu. A tak to wóz będzie mnie wyręczał.

 

Tak się cieszyłeś z ceremonii powitalnej, a z guziczka do odpalania już nie? To ta sama liga.

 

Tak. Tylko, że guziczek mają dziś wszystkie wozy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to akurat jest dobre - obecnie muszę śledzić wskaźnik temperatury oleju i dopiero, gdy osiągnie odpowiednią wartość dodaję gazu. A tak to wóz będzie mnie wyręczał.

 

Sport sharp nie włączy się automatycznie. Tak czy owak będziesz musiał obserwować wskaźnik temperatury i w stosownym momencie zmienić tryb. O jeden ( w Twoim przypadku zbędny :grin: ) ruch więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to akurat jest dobre - obecnie muszę śledzić wskaźnik temperatury oleju i dopiero, gdy osiągnie odpowiednią wartość dodaję gazu. A tak to wóz będzie mnie wyręczał.

 

Sport sharp nie włączy się automatycznie. Tak czy owak będziesz musiał obserwować wskaźnik temperatury i w stosownym momencie zmienić tryb. O jeden ( w Twoim przypadku zbędny :grin: ) ruch więcej...

 

Nie pojme w czym problem??? Jaki ruch???

Silnik sie nagrzewa w ciagu 2 minut i Sharp naciskamy. Co tu jest niedobrego czy tez niewygodnego. Czytajac PL Subaru forum-mam wrazenie ze niektorzy koledzy po prostu pisza aby pisac - czesto bez wartosci informacyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...