Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 2008


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

nie spotkałem sie z krytyka a raczej z niedowierzaniem , że z silnikiem 1.5 mozna to kupic za 70000zł a z 2.0 za 840000.

 

Tak oczywiście ...

Zwłaszcza jak "szary Kowalski"może kupić "identyczne" Lacetti za 47 tys.zł :mrgreen:

 

Szary Kowalski jak chce kupic auto z AWD to kupuje Skodę za 120000zl w dieslu albo Audi w podobnej cenie.Sprzedaz swojego STI dolożysz 40000zl i masz nowego WRX albo dwa Lacetti :mrgreen: a jak z Litwy to nawet prawie trzy Lacetti...wybor nalezy do Ciebie.

Jeżdżąc STI trudno okreslac co moze kupic "szary Kowalski"a co by chciał kupic :?:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaz swojego STI dolożysz 40000zl i masz nowego WRX albo dwa Lacetti a jak z Litwy to nawet prawie trzy Lacetti...wybor nalezy do Ciebie.

 

Bardzo dziękuję Panie Andrzeju za "bezinteresowną" poradę.

 

Musiało by Mnie chyba pogiąć, żebym chciał sprzedać swoje Sti i kupić tego "bułgarskiego WRX'a"* .

 

 

 

* "bułgarski WRX" - copyright by devlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaz swojego STI dolożysz 40000zl i masz nowego WRX albo dwa Lacetti a jak z Litwy to nawet prawie trzy Lacetti...wybor nalezy do Ciebie.

 

Bardzo dziękuję Panie Andrzeju za "bezinteresowną" poradę.

 

Musiało by Mnie chyba pogiąć, żebym chciał sprzedać swoje Sti i kupić tego "bułgarskiego WRX'a"* .

 

 

 

* "bułgarski WRX" - copyright by devlin

 

No to ja sie pożegnam z Panem..... :mrgreen: bo może Pana pogiąć.... :shock:

 

AK

 

ps."Szary Kowalski" rownież dziekuje Panu za bezinteresowna porade... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poczatku tak tylko czytalem... i czytalem... i czytalem... i czytalem Wasze opinie. napisze swoja a pozniej co zaobserwowalem :wink: Auto jako auto jest w miare ladne i moze sie podobac i juz sie spodobalo niektorym. Mi srednio ale nie widzialem na zywca. Fotki pokazujace szczegoly blachy, tragedia. :razz: Ale ze ktos nazwal to Impreza czy WRX czy STI...nie przełkne. Moze i bedzie jezdzic lepiej, chcialbym i nawet w to gleboko wierze ale wyglad mnie wciaz przytlacza...nie wyglada to juz jak auto marzen :cry: Ale to moja opinia taka tam wsrod wielu a zaobserwowalem ze w duzej czesci plusy sa pisane troche na sile...nie ma juz "ale ma zajefajne "cos tam..." jest, ale "to" nie jest takie zle, i "to" w sumie tez... ale co tam i tak zawsze chcialem i wciaz chce miec 2003r najlepiej z wnetrzem 06' ale to sa chyba tylko 05'z USA a tam juz jest 2.5 a ja kaprysny marze o dzwieku 2.0 +wydech barta1000(najpiekniejszy i najglosniejszy jaki slyszalem :mrgreen: )a tam byl chyba DC Sports :roll: aha i help jak cos palnalem tylko w lagodej formie prosze :razz: napisalem sie to ide spac. Dobrej! :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar, szczerze to teraz dzieciaki sie obracają jak przejeżdżam koło nich na wiosce. Przy nowym już tego efektu nie będzie, chyba że z dopiskiem "Wow. Jednak budują nowe modele Lanosa!"

 

PS: (u mnie naklejka DC na klapie daje +10hp i +25km/h do prędkości końcowej ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poczatku tak tylko czytalem... i czytalem... i czytalem... i czytalem Wasze opinie. napisze swoja a pozniej co zaobserwowalem :wink: Auto jako auto jest w miare ladne i moze sie podobac i juz sie spodobalo niektorym. Mi srednio ale nie widzialem na zywca. Fotki pokazujace szczegoly blachy, tragedia. :razz: Ale ze ktos nazwal to Impreza czy WRX czy STI...nie przełkne. Moze i bedzie jezdzic lepiej, chcialbym i nawet w to gleboko wierze ale wyglad mnie wciaz przytlacza...nie wyglada to juz jak auto marzen :cry: Ale to moja opinia taka tam wsrod wielu a zaobserwowalem ze w duzej czesci plusy sa pisane troche na sile...nie ma juz "ale ma zajefajne "cos tam..." jest, ale "to" nie jest takie zle, i "to" w sumie tez... ale co tam i tak zawsze chcialem i wciaz chce miec 2003r najlepiej z wnetrzem 06' ale to sa chyba tylko 05'z USA a tam juz jest 2.5 a ja kaprysny marze o dzwieku 2.0 +wydech barta1000(najpiekniejszy i najglosniejszy jaki slyszalem :mrgreen: )a tam byl chyba DC Sports :roll: aha i help jak cos palnalem tylko w lagodej formie prosze :razz: napisalem sie to ide spac. Dobrej! :razz:

 

Oskar narazie przez 3 lata mam pozamiatane ale potem bedzie STI juz tylko do upalania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nowa fota STI. Cztery rury potwierdzone.

 

http://www.subaru.jp/impreza/wrx_sti/secret_02.html

 

to praktycznie juz wszystko jasne jesli chodzi o zewnętrzny wygląd, spece od painta pewnie zaraz to obrobia jak poprzednie zdjecie i bedzie łatwiej ocenic. Na pewno jest zdecydowanie bardziej napakowany i agresywny niz wrx, taki mięśniak choć mam nadzieję ze bedzie zwinny jak baletnica :mrgreen:

 

teraz pora na srodeczek, parametry techniczne, no i cenę :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...