Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 2008


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

No, jesli to nie jest driver's car z takim wyborem ustawien :twisted:

 

"Suggested settings:

 

◎ Normal driving: SI-DRIVE (SPORT) + Multi-mode DCCD (AUTO) + Multi-mode VDC (NORMAL)

 

◎ Spirited/Circuit driving: SI-Drive (SPORT #) + Multi-mode DCCD (AUTO -) + Multi-mode VDC (TRACTION)

 

◎ Race/Motosports: SI-Drive (SPORT #) + Multi-mode DCCD (MANUAL) + Multi-mode VDC (OFF)

 

◎ Snow: SI-DRIVE (SPORT or INTELLIGENT) + Multi-mode DCCD (AUTO +) + Multi-mode VDC (NORMAL)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba już są oficjalne zdjęcia w dobrej rozdzielczości bez skanowania japońskich papierków. Mam wątpliowści czy informacja o pojemności silnika 2.0 z turbiną twin-scroll to też do Europy czy tylko JDM. Wydech wygląda jak to spaghetti z WRX'a. :wink:

 

http://www.motorauthority.com/news/hatchbacks/official-subaru-impreza-wrx-sti/

 

33b90f2532d3e837bcf8e5f5f287ca2a.jpg

029c2854b8b781c106c5738b26f44222.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... oglądałem w sobotę nowego WRXa - po obejrzeniu zdjęć STi widać że to ostatnie będzie po prostu innym samochodem (również wizualnie - w odróżnieniu od MY06 - gdzie trzeba było wiedzieć na co zwrócić uwagę aby nie pomylić WRXa z przyklejonym znaczkiem od STi).

Ja osobiście widzę takie auto na potrzeby zabaw na torze/drodze/szosie - brak kufra mi w tym nie przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - nie mam pojęcia jak to jest w starszych modelach WRX, ale w MY08 wlot powietrza do IC jest wyraźnie widziany*.

Ciekawe czy w STi maska również jest inna (jeżeli tak to znaczy że z WRX wspólne są przednie drzwi, klapa tył i dach).

 

* przy zajęciu za kierownicą pozycji adekwatnej dla auta o sportowych aspiracjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...