Skocz do zawartości

Subaru Impreza STI 2008


rzymu

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to, że jestem frajerem, ustalono na tym forum już dawno - między innymi w wątku, w którym się przyznałem, że nie kombinuję z kosztami ubezpieczeń, jak inni "sprytni" koledzy... :twisted:

 

Jeżeli za kombinatorstwo uważasz wybór najtańszej z ofert, to faktycznie :twisted: . Przez grzeczność nie zaprzeczę...

 

Widziałem dzisiaj pod ASO białą Imprezę 08 - jeżeli STI faktycznie będzie takie szerokie jak na fotkach, to zaczynam zbierać kasę na mój biały egzemplarz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe, ze najwidoczniej dla STI bedzie robiona osobna buda: bo wymienic przednie blotniki na szersze to no problem, ale tylne? nono.... moze byc fajnie :twisted:

 

Teraz kazdy sedan w porownaniu do kombi mial szersze blotniki. Podobnie kiedys Alfa 156 GTA/GTA SW. Buda ta sama. Nieco inne blachy. Nadal wole stare STI :( Co prawda gorzej jezdzilo, ale wygladalo jak pierdylion luidorow :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal, w przypadku Imprezy wiazalo sie to z mniejszym rozstawem kol w kombi (jakies wymogi homologacyjno-podatkowe w Japonii...?).

 

Nie sadzisz, ze przy tak duzych poszerzeniach w MY08 wiaze sie to jednak z wykorzystaniem praktycznie innej karoserii? Nie wiem, pytam tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...