Skocz do zawartości

CYNA V 10.11.2007


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jako, że młodzi nie maja się gdzie wyszumieć mam takie pytanko :mrgreen:

Czy można przyjechać starym paściem z 4 miesięcznym stażem za kółkiem "poobcować" trochę z prędkością i nieco podszkolić swoje umiejętności? Myślę o jazdach dowolnych po torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że młodzi nie maja się gdzie wyszumieć mam takie pytanko :mrgreen:

Czy można przyjechać starym paściem z 4 miesięcznym stażem za kółkiem "poobcować" trochę z prędkością i nieco podszkolić swoje umiejętności? Myślę o jazdach dowolnych po torze.

 

Jazda dowolna po torze po przejechaniu trasy Cyny V :!: . Lepiej zaczac od prob zrecznosciowych znajdujacych sie na trasie do Słomczyna , nie scigac sie , przejechac a potem tor po 14. Na ostatniej Cynie widziałem paru co dojechali na 13 pojezdzic ......po torze jak juz nikt czasu nie mierzy :mrgreen: W tym roku wjazd na Tor tylko dla zgłoszonych w CynieV. i organizatora :mrgreen:

AK

ps.nagrody będą niezłe... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest możliwość skorzystania z hoteliku po jakiejś preferencyjnej cenie jak to się odbywało z okazji III cyny?

 

Przegapiłeś, było wcześniej napisane że będzie przewidziany rabat 50 %

Panie Andrzeju, cenna za nocleg wg inf na stronie wychodzi korzystniej płacąc w euro :twisted: , chyba dawno nie było aktualizacji kursu waluty :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma klasy wolnossącej? To z kim ja się tam mam ścigać swoim autobusem?

Klasa jest. Ścigać się będziesz między innymi z Shodankiem w Justynce i ze mną w S2000 :cool: Super! Im nas więcej tym weselej.

 

Przy okazji. Robimy jakiś mikro spot integracyjny w motelu z piątku na sobotę? Kto już wie, że będzie tam nocował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest możliwość skorzystania z hoteliku po jakiejś preferencyjnej cenie jak to się odbywało z okazji III cyny?

 

Przegapiłeś, było wcześniej napisane że będzie przewidziany rabat 50 %

Panie Andrzeju, cenna za nocleg wg inf na stronie wychodzi korzystniej płacąc w euro :twisted: , chyba dawno nie było aktualizacji kursu waluty :wink:

 

Pozdrawiam

Sluszna uwaga z ta aktualizacją :!: Boje sie zrobic aktualizacje , żeby nie zapeszyc bo znów wróci 1 euro = 4 zl :shock: :mrgreen: Nocleg na haslo Cyna V 100 zł za pokój dwuosobowy.( w tym sniadanie)

Rezerwacja tel 22 8866074

Trasa podobna jak na Cynie IV . Pierwsza proba "Castrol" (szkola jazdy) Trzy najlepsze czasy - nagrody Castrola ( nie olej :!:) Pierwsze trzy miejsca w kazdej klasie nagrody specjalne Castrola.( moze olej :roll: ) oczywiscie Puchar za I m w generalce i Puchary za pierwsze trzy w kazdej klasie + nagrody ze skepiku Subaru :!: Nagrody nagrodami ale jak zwykle warto pocwiczyc krecenie kierownica :mrgreen: przed zimą. Nie wiem jeszcze jak wyjdzie przejazd tej samej proby "oską" przez kazdego z uczestnikow Cyny V ale rozmowy trwaja (za wysoka cena za wynajem 3 aut na dwie godziny) Ale jest sponsor (drugi) więc moze sie uda :!:

Zapraszam szczegolnie "normalnych" :mrgreen: uzytkownikow Subaru bo jak zwykle głownym celem jest doskonalenie techniki jazdy w bezpiecznych warunkach.

AK

ps.wiadomosc dla przyjezdnych :!: w piatek restauracja czynna do 23-24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...