Skocz do zawartości

CYNA V 10.11.2007


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam ponownie..

Biuro w motelu czynne od 7.30 start pierwszego zawodnika godz 8. nastepne zalogi startuja co 3 minuty (moze 4) Kaski "jakiekolwiek "obowiazkowe , próbe mozna jechac z pilotem lub bez.

Wpisowe 100 zł od auta . Każdy kto przyjedzie na start do godz. 10. bedzie przyjety.Numery startowe według kolejnosci zgłoszeń.

AK

ps.Będzie Maciek Wisławski z Michałem (tak to TY :mrgreen: ), Paweł Porsche Przybylski :cool: oraz znani forumowicze oglądacze CYN...Niestety nie udało sie ponownie z LK poniewaz wyjeżdża do pracy do Irlandii...akurat 10.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALEX, Jednak jadę swoim paździem więc na pewno się pojawię.

 

Ivanek,

a z czapkami to zdążysz

 

Zdąże z czapkami ale nie zdążę z polarami. Mam 2 sztuki na stanie i zabiorę ze sobą.

 

Proszę o informacje gdzie w Słomce na torze znajduję się jakiś charakterystyczny punkt co by można się tam spotkać przed samym startem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Xbike

2. DYREKTOR

3. Yacho

4. beben

5. m.wrc

6. samochodzik

7. adamusmax

8. aflinta

9. michal

 

A zgloszenie mailem tez wyslalem

No właśnie ja też - 30-go :?:

 

1. Xbike

2. DYREKTOR

3. Yacho

4. beben

5. m.wrc

6. samochodzik

7. adamusmax

8. aflinta

9. michal

10. gracowy & gracowa (GT'99)

i lescze :mrgreen:

11. Carfit

12 Kebabudaniela

13. Alex :wink:

14. Mały 5150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kjsach z tego co pamietam niewolno.

Z tego co pamiętam nie ma takiego zakazu. Jest tylko przepis, że nie może nikt poza zgłoszonym kierowcą prowadzić auta w czasie imprezy bo to skutkuje wykluczeniem. Jakbyś startował busem zarejestrowanym na 9 osób to na dojazdówkach między próbami mógłbyś więc swój fanklub wozić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info! postudiuje jeszcze regulamin, bo wydaje mi sie, ze jak dawno temu jedzilem malcem :mrgreen: kjsy to niewolno bylo nikogo wozic podczas calej imprezy lacznie z dojazdowkami :)

pozdro!

 

tu raczej nikt nie bedzie mial za zle - tylko proby nie jecz w 4 osoby bo wtedy nawet ja Cie objade :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info! postudiuje jeszcze regulamin, bo wydaje mi sie, ze jak dawno temu jedzilem malcem :mrgreen: kjsy to niewolno bylo nikogo wozic podczas calej imprezy lacznie z dojazdowkami :)

pozdro!

"Cyna"jest impreza sportowo - towarzyską więc tylko na probach wymagany jest kierowca :mrgreen: ewentualnie z pilotem (moze pomóc :!: )....Zapraszam równiez osoby towarzyszace i kibiców :!: Moga dojechac z zawodnikami. Jezeli pogoda bedzie "blotno-śniegowa" bedzie mozna umyc podwozie i kola z błota (myjnia na terenie toru).Zgłoszeń jest w tej chwili kolo 40 wiec zapowiada sie ciekawie. Kazdy kto zgłosi sie na starcie ( 8 - 10 ) z prawem jazdy i trzeżwy :mrgreen: bedzie mógł wystartowac. Kaski "jakiekolwiek" na próbach obowiazkowe :!:

Pozdr.AK

ps. nie wiem czy Pawel P ma jeszcze to Porsche :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...