Skocz do zawartości

CYNA V 10.11.2007


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

beben_wrc, Prwdopodobnie będę na Cynie więc chyba bez sensu żebym Ci wysyłał paczkę.

 

pewnie ze tak do zobaczaenia na miejscu

 

jak Pawel przyjedzie GT3 to ja moze mu kola umyje. Jak mam go dogonic

 

watpie zeby wystartowal w Cynie jesliotym mowisz, raczej pojedzie kilka kolek po torze jak bedzie sucho. Na ktorejs z poprzednich edycji jezdzil legacy lub outbeckiem i predkosci z jakimi wchodzil w prawy po prostej startowej :shock: zaden sti czy evo nie mialo podejscia w tym konkretnym miejscu toru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watpie zeby wystartowal w Cynie jesliotym mowisz, raczej pojedzie kilka kolek po torze jak bedzie sucho.

Wątpie , żeby pojechal....

 

 

jezdzil legacy lub outbeckiem i predkosci z jakimi wchodzil w prawy po prostej startowej :shock: zaden sti czy evo nie mialo podejscia w tym konkretnym miejscu toru

 

Troche przesadzasz , ale zawsze jezdzi za szybko nieswoimi autami.... :mrgreen: Jak ktos chce to nie ma problemu Pawel zawsze bardzo chetnie.... :cool: najlepiej nowym jakims.. :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy kto zgłosi sie na starcie ( 8 - 10 ) z prawem jazdy i trzeżwy

 

Nie, no Andrzej nie stawiajmy przed soba takich ograniczen, 10.11.2007 to przeciez sobota! ;)

 

Andrzej Koper napisał/a:

ps. nie wiem czy Pawel P ma jeszcze to Porsche

już nie, wolę Evo 400 Michała

 

Evo 400 raczej nie bedzie. Bedzie zwykle Evo IX made by V-tech (Open ECU tools) - ok. 315KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo 400 raczej nie bedzie. Bedzie zwykle Evo IX made by V-tech (Open ECU tools) - ok. 315KM

Myślę , że Paweł nie będzie grymasił... :roll: ..moze byc to slabsze... :razz: :mrgreen:

AK

ps.ostatnio nowy Outback 165KM ( prawie sprzedany :razz: ) tez mu zbytnio nie przeszkadzał w pokonywaniu pewnego zakrętu przez szczyt po trawie.... :mrgreen: Mnie to tylko przeszkadzalo... :mrgreen: Evo OK , ucieszy sie....a i ja będę spokojniejszy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watpie zeby wystartowal w Cynie jesliotym mowisz, raczej pojedzie kilka kolek po torze jak bedzie sucho.

Wątpie , żeby pojechal....

 

 

jezdzil legacy lub outbeckiem i predkosci z jakimi wchodzil w prawy po prostej startowej :shock: zaden sti czy evo nie mialo podejscia w tym konkretnym miejscu toru

 

Troche przesadzasz , ale zawsze jezdzi za szybko nieswoimi autami.... :mrgreen: Jak ktos chce to nie ma problemu Pawel zawsze bardzo chetnie.... :cool: najlepiej nowym jakims.. :mrgreen:

AK

 

no nie wiem czy przesadzam :mrgreen: , pamietam ze po pierszym zakrecie rozlegl sie specyficzny szmer/szum/podziw na widowni upalaczy. biorac pod uwage ze z calym szacunkiem ale jezdzil wtedy taczka, to musialo budzic zachwyt jak szybko to robil.

:mrgreen:

 

Ja chetnie udostepnie Pawlowi Przybylskiemu swojego pazdzierza jesli tylko zalapie sie wtedy na prawy lub chociz na tylny fotel :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chetnie udostepnie Pawlowi Przybylskiemu swojego pazdzierza jesli tylko zalapie sie wtedy na prawy lub chociz na tylny fotel :twisted:

I tak miales jakies poprawki lakiernicze robic.... :mrgreen:

Moze jakaś liste zrobić kto chce swoim autem byc przewiezionym przez Pawla :?:

Ja co prawda nie chce :roll: ale pomysł dobry... :razz:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Wiślakiem byłoby profi, a z Wróblem zabawnie... , żeby tylko nie wykrakał :lol:

 

Będę w to musiał wrobić Ojca, bo w moim bolidzie brakuje tylnej kanapy :roll:

 

,a tak poważniej, to jeśli Paweł P. będzie chętny, to:

 

1. beben_wrc

2. MIKKI

3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche przesadzasz , ale Paweł P zawsze jezdzi za szybko nieswoimi autami.... Jak

 

Taa.. pamiętam Monte Calvaria 95 lub 96 - jak wsiadł do Nissana Sunny GTi-R Michała Reja na rynku w G. Kalwarii - jedynka ogień, przepięcie na dwa i zaliczone barierki ( bo zimówki były łyse) i Michał miał do klepania przód, tył i chyba prawy bok :roll: :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...