Skocz do zawartości

CYNA V 10.11.2007


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zapraszam 10 XI Cyna V

SZCZEGOŁY ZA DWA TYGODNIE , kaski potrzebne , start godz. 8 Motel Subaru meta Słomczyn 13-14. Potem tor do dyspozycji. Zaproscie także znajomych bo warto przed zima troszke potrenować. Szczególnie zapraszam "cywilnych" kierowcow Subaru.

 

Jestem "zielony" co do jazdy Subaru i robienia takich rzeczy jak chociazby Beben :lol: (jestem posiadaczem od doslownie 3 dni tego samochodu), czy wg Was to dobry pomys jechac na Cyne V? Oczywiscie bardzo chce ale prosze o wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem "zielony" co do jazdy Subaru i robienia takich rzeczy jak chociazby Beben :lol: (jestem posiadaczem od doslownie 3 dni tego samochodu), czy wg Was to dobry pomys jechac na Cyne V? Oczywiscie bardzo chce ale prosze o wasze opinie.

Jak najbardziej warto jechać. Choćby dla "jazd dowolnych" po torze w Słomczynie po zakończeniu "imprezy właściwej" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem "zielony" co do jazdy Subaru i robienia takich rzeczy jak chociazby Beben :lol:

oj, oj, z tym "chociażby" przy nicku Bebna w tej sytuacji byłabym bardzo ostrożna :twisted:

zdecydowanie

:evil:

:mgreen:

...czy wg Was to dobry pomys jechac na Cyne V?

Oczywiscie bardzo chce ale prosze o wasze opinie.

Jasne! Sam namawiam ojca na udział w tej imprezie, a co za tym idzie sprawdzenie swoich umiejętności i możliwości samochodu, ale obawiam się, że zdziadkuje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne! Sam namawiam ojca na udział w tej imprezie, a co za tym idzie sprawdzenie swoich umiejętności i możliwości samochodu, ale obawiam się, że zdziadkuje

 

Ja pojadę (przynajmniej spróbuję) hehehe

 

Marcin, widze cie na 100% 10 na Słomczynie. Auto masz kozackie co jeszcze ci niejednokrotnie przypomne :mrgreen: i teraz pora sprawdzic jak ono sie zachowuje na granicy przyczepnosci, a jeszcze lepiej po przekroczeniu tej granicy :twisted: Nastaw sie tylko na poznanie samochodu a nie na time attack i bedzie ok. Zima idzie, niedługo szczescie pełne wiec trzeba koniecznie poganiac i wjeździć sie w auto w miare bezpiecznie na torze tylko uwaga na cholernie przyciagające barierki :mrgreen: , szczególnie ta na wyjsciu na prostą startową, ja profilaktycznie umówiłem sie z blacharzem na 22.10 zeby ogarną obcierkę z toru w Tychach i ewentualnie za jednym zamachem te ze Słomczyna :wink: tfu tfu tfu

 

Wiem, wiem... znamy się z Bebnem od 7 roku życia

 

faktycznie troche juz upłyneło latek , znam cie dłużej niż moją siostrę, razem ześmy zresztą opłakiwali ze to nie brat :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, widze cie na 100% 10 na Słomczynie. Auto masz kozackie co jeszcze ci niejednokrotnie przypomne :mrgreen: i teraz pora sprawdzic jak ono sie zachowuje na granicy przyczepnosci, a jeszcze lepiej po przekroczeniu tej granicy :twisted: Nastaw sie tylko na poznanie samochodu a nie na time attack i bedzie ok. Zima idzie, niedługo szczescie pełne wiec trzeba koniecznie poganiac i wjeździć sie w auto w miare bezpiecznie na torze tylko uwaga na cholernie przyciagające barierki

 

Bede bede na 100%. A co z tego wyjdzie to się okaże? :) I mam nadzieję, że się przynajmniej zbliże do granic przyczepności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że lista chętnych robi się pokaźna. Cieszy fakt, iż "stała ekipa" się nie wyłamuje :mrgreen: Szef mi coś wspomniał o nagrodach dla najlepszych i powiem tylko tyle, że będą kozackie :twisted: Przygotowania trwają, więcej szczegółów lada dzień.

 

PS. Szkiców tras jeszcze nie mam :wink:

 

Pozdrawiam

Raju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że lista chętnych robi się pokaźna. Cieszy fakt, iż "stała ekipa" się nie wyłamuje :mrgreen: Szef mi coś wspomniał o nagrodach dla najlepszych i powiem tylko tyle, że będą kozackie :twisted: Przygotowania trwają, więcej szczegółów lada dzień.

 

PS. Szkiców tras jeszcze nie mam :wink:

 

Pozdrawiam

Raju

 

gdzie jest ta lista bo siem muszem wpisowywac na niom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m.wrc :arrow: PW (skrzynke znajdziesz na gorze strony :wink: :mrgreen: )

 

raju czy jakies ograniczenia w pojemnosci trasy przewidujesz? nie mam dostepu do netu zbyt czesto bo mi laptok papa powiedział i nie chciałbym sie obudzic z reką w nocniku jestem na 100% w razie jakby jakas lista społeczna powstawała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...