Skocz do zawartości

CYNA V 10.11.2007


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

stęskniłem się już za Słomczynem.

Ja też bym tam z chęcią pojeździł. Na suchy ułęż nie mam po co jechać, a w Słomczynie i ja mam trochę zabawy. Szkoda, że nikt już tam nic nie robi :sad:

Może na Cynie się wyjeździmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zawodników :mrgreen:

 

Być może , uda się tak załatwić , że jedna z prób zręcznościowo-wyścigowych :mrgreen: będzie musiała być przejechana na czas powiedzmy " autem innej marki" (nie wiem czy słowo marka to nie przesada) i to normalnie będzie liczone do klasyfikacji :!: :razz: Taka przesiadka do auta gorszego ( to mało powiedziane :cool:) niż się używa codziennie może spowodować pewien stres (mniejszy u kierowców Justy :mrgreen: )

AK

Super, ja już trenuje jazde przednionapędówką od 2 tygodni :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja justynką przechodzę pierwszy zakręt na czwórce, nawet nie trzeba tak bardzo hamować

:shock:

to musisz jechać co najmniej ze 60... i się nie boisz? :shock:

nigdy nie bylem na slomce, ale czytajac wypowiedzi powyzej mam wrazenie...

ze mowa o conajmniej dwoch roznych zakretach :mrgreen:

Pablonas coś ściemnia z tą jedynką - to tak dla zmylenia przeciwników :twisted:

:mrgreen:

shodan na najbliższej Cynie nie ma innej opcji... Wbijam się do Ciebie na prawy podczas wolnych przejazdów. Może się wyleczę z chorego pomysłu kupowania dobitego turbo dziadka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas pierwszy zakret jak jest sucho spokojnie wpadasz jadac 80 90km/h jaka jedynka :shock:

 

adam w niedziele wracam z rajdu sniezki jesli mowimy o nastepnej niedzieli.w ta tomalak sklada mi bryke po ostatnim mazurskim evencie szutrowym wiec nie dam rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas pierwszy zakret jak jest sucho spokojnie wpadasz jadac 80 90km/h jaka jedynka :shock:

Oj żartowałem przecież :wink: Pytanie Adam.a było lekko prowokujące stąd taka a nie inna odpowiedź :) 80 - 90 to miałem myślę w momencie zrobienia fotki, którą mam w podpisie... to jest przecież wyjście z zakrętu o którym tu rozmawiamy.

Po suchym, jeśli odwaga pozwoli to moim N/A powinno się przejść ten zakręt bez hamowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas pierwszy zakret jak jest sucho spokojnie wpadasz jadac 80 90km/h jaka jedynka :shock:

Oj żartowałem przecież :wink: Pytanie Adam.a było lekko prowokujące stąd taka a nie inna odpowiedź :) 80 - 90 to miałem myślę w momencie zrobienia fotki, którą mam w podpisie... to jest przecież wyjście z zakrętu o którym tu rozmawiamy.

Po suchym, jeśli odwaga pozwoli to moim N/A powinno się przejść ten zakręt bez hamowania.

 

...bez hamowania powiadasz... no to jestes mega kozak

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bez hamowania powiadasz... no to jestes mega kozak

:twisted:

 

Hamować trochę trzeba. Ale kluczem do tego zakrętu wg mnie jest rozpoczęcie go bardzo wcześnie (max wczesny apex), maksymalnie od lewej, przy samej barierze.

 

Ale każdy ma swoje pomysły na dany zakręt :cool:

Przynajmniej powinien mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bez hamowania powiadasz... no to jestes mega kozak

:twisted:

 

Hamować trochę trzeba. Ale kluczem do tego zakrętu wg mnie jest rozpoczęcie go bardzo wcześnie (max wczesny apex), maksymalnie od lewej, przy samej barierze.

 

Ale każdy ma swoje pomysły na dany zakręt :cool:

Przynajmniej powinien mieć.

 

mysle ze ty swojo justynko robisz cala slomke na 4 i odcieciu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...