Skocz do zawartości

CYNA V 10.11.2007


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ivanek, popatrz na wóz matiego - toż to nawet mocniejsze, niż WRC .

Ziom daleko do WRC !!! .... moment w WRC ....500+Nm :roll:

+ skrzynia sekwencja ..... a co ja tu bede gadal :mrgreen:

 

ja mam prawie 500 niutków i skrzynie tez prawie sekwencyjną... :mrgreen:

 

ale patrząc na parametry imprezy wrc 97 to juz nie wypadam tak prawie... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa, z tego co pamietam na ostaniej Cynie na pierwszych kilku miejscach byly Legasie :mrgreen: Potem chyba pare WRX-ow i STi :shock: Ma ktoś dokladne wyniki :?:

 

Ps. beben_wrc, jak masz jeszcze miejsce, to jesli mozna zapisuje sie, coby popatrzeć :mrgreen: Bo skuterekiem chyba znowu pogodu nie dopisze :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz chyba zrobie sobie ignora na ten temat :mrgreen:

dramatyzujesz :twisted: dlatego ciągle będę twierdził, że im trudniejsze warunki będą tym lepiej... dla Ciebie również. jak będzie sucho to z super mocnymi Legasiami WRXem ciężko Ci będzie powalczyć.

Ma ktoś dokladne wyniki :?:

są tam gdzie być powinny. na stronie AK Rzemieślnik :cool:

http://www.rallycross.pl/kjsy/2007/4slajd07_w.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivanek napisał/a:

Ma ktoś dokladne wyniki

 

 

są tam gdzie być powinny. na stronie AK Rzemieślnik

http://www.rallycross.pl/kjsy/2007/4slajd07_w.htm

 

Dzieki wielkie :!: Troche sie nazwiska nie zgadzaja ale to szczegół. I tak jak pisałem, pierwsze pięć miejsc - cztery Legasie + Beben (jeszcze raz dzieki za super zabawe, puchar i plecack :mrgreen: ) Mi tam sie podobało, bo bardzo sie ciesze z wygraniej, chociaz i tak prawie nic nie robiłem, ale najwazniejsza jest zabawa, a na tym błotku byla najlepsza :mrgreen:

 

pablonas, chyba sie nie poznalismy, trzeba to nadrobic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam mocy antykow, ale jezeli maja ~230 to nazwanie ich supermocnymi, to "lekka" przesada.

supermocni, to raczej sa kierowcy tych aut. jakbysmy mieli mowic o przewadze,

to dla mnie teoretycznie jest jedna... te auta sluza do takich wlasnie imprez i jazdy na 100%.

ale jak zawsze, wg mnie, lepiej jest jezdzic z tymi co maja przewage (szczegolnie umiejetnosci,

a nie sprzetowa), bo mozna czegos sie nauczyc nowego. zdecydowanie lepiej dostac baty od najlepszych,

niz kopac lezacego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam mocy antykow, ale jezeli maja ~230 to nazwanie ich supermocnymi, to "lekka" przesada.

supermocni, to raczej sa kierowcy tych aut. jakbysmy mieli mowic o przewadze,

to dla mnie teoretycznie jest jedna... te auta sluza do takich wlasnie imprez i jazdy na 100%.

ale jak zawsze, wg mnie, lepiej jest jezdzic z tymi co maja przewage (szczegolnie umiejetnosci,

a nie sprzetowa), bo mozna czegos sie nauczyc nowego. zdecydowanie lepiej dostac baty od najlepszych,

niz kopac lezacego :wink:

 

klasa "gość"....może :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam mocy antykow, ale jezeli maja ~230 to nazwanie ich supermocnymi, to "lekka" przesada.

supermocni, to raczej sa kierowcy tych aut. jakbysmy mieli mowic o przewadze,

to dla mnie teoretycznie jest jedna... te auta sluza do takich wlasnie imprez i jazdy na 100%.

ale jak zawsze, wg mnie, lepiej jest jezdzic z tymi co maja przewage (szczegolnie umiejetnosci,

a nie sprzetowa), bo mozna czegos sie nauczyc nowego. zdecydowanie lepiej dostac baty od najlepszych,

niz kopac lezacego :wink:

Masz 100% racji. Wyników z hamowni nie widziałem, zasugerowałem się rozmową z jednym z chłopaków upalających wtedy legasie (przepraszam imienia nie znam). W każdy razie stwierdził, że siedzi tam 2,2 turbo. Sądziłem, że więcej tam mocy niż 230 km. Nie zrozumcie mnie źle, nie twierdzę, że te auta "same wygrywają". Ja bym pewnie tak wysoko nie był jadąc którymś z nich. Ale już sam fakt, że są to auta przygotowane do takich zabaw, do tego nie trzeba się bać o obcierki... moim zdaniem przewaga sprzętowa nad cywlinym WRXem jest. Oczywiście nikt nie musi się ze mną zgadzać :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...