Skocz do zawartości

CYNA V 10.11.2007


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:mrgreen: np. Coca cola czy inny podobny .... :roll:

 

Fajowo. Słyszałem od kumpla co jest przedstawicielem w Coca Coli, że Pandy wymiatają. Latał nią (dosłownie) po lesie i zepsuła się tylko chłodnica :mrgreen: Tylko nie wiem czy taka Panda to nie za duży wypas na taką imprezę :neutral: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna z prób zręcznościowo-wyścigowych :mrgreen: będzie musiała być przejechana na czas powiedzmy " autem innej marki" (nie wiem czy słowo marka to nie przesada) i to normalnie będzie liczone do klasyfikacji :!: :razz: Taka przesiadka do auta gorszego ( to mało powiedziane :cool: ) niż się używa codziennie może spowodować pewien stres (mniejszy u kierowców Justy :mrgreen: )

 

 

Czyżby Kijanki ? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna z prób zręcznościowo-wyścigowych :mrgreen: będzie musiała być przejechana na czas powiedzmy " autem innej marki" (nie wiem czy słowo marka to nie przesada) i to normalnie będzie liczone do klasyfikacji :!: :razz: Taka przesiadka do auta gorszego ( to mało powiedziane :cool: ) niż się używa codziennie może spowodować pewien stres (mniejszy u kierowców Justy :mrgreen: )

 

 

Czyżby Kijanki ? :twisted:

 

Szajowozy będą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak!!! Oglądajęc TVn Turbo podniecilem się "miękkimi" dachami w wykonaniu gwiazd :mrgreen:

 

Śmiejcie się - pucharowe Picanto to auto które zawsze mi się podobało :-) Chciałbym mieć taki dupowóz do jazdy po mieście :-) Mam nadzieję, że jeśli faktycznie będą tam jazdy Kijankami to załapię się na codrive :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan napisał/a:

Czyżby Kijanki ?

 

O tak!!! Oglądajęc TVn Turbo podniecilem się "miękkimi" dachami w wykonaniu gwiazd

 

A tak właśnie, to trasa "Cyny" po torze jest identyczna z tą prezentowaną w Automaniaku podczas przejazdu "gwiazd"? Jeśli tak, to jakie czasy robicie w Subarakach?

Samochodem "za rozsądną cenę" :mrgreen: robią około minuty z malutkim haczykiem. Na moje oko powinno to być 10-15 sek lepiej. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak!!! Oglądajęc TVn Turbo podniecilem się "miękkimi" dachami w wykonaniu gwiazd :mrgreen:

 

Śmiejcie się - pucharowe Picanto to auto które zawsze mi się podobało :-) Chciałbym mieć taki dupowóz do jazdy po mieście :-) Mam nadzieję, że jeśli faktycznie będą tam jazdy Kijankami to załapię się na codrive :-)

 

jak chcesz to moge ci sprzedać kijanke ;)to sobie sam pojedziesz cyne ehehhe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak właśnie, to trasa "Cyny" po torze jest identyczna z tą prezentowaną w Automaniaku podczas przejazdu "gwiazd"? Jeśli tak, to jakie czasy robicie w Subarakach?

Samochodem "za rozsądną cenę" :mrgreen: robią około minuty z malutkim haczykiem. Na moje oko powinno to być 10-15 sek lepiej. :cool:

Jeździłem tam na czas raz. Start zatrzymany i dwa okrążenia. Czas mojego N/A (pierwszy raz na tym torze) to ~2:05. Najlepsi mocnymi subarakami robili wtedy ~1:56. IMO na tym torze średnio ogarniający kierowca ośki do GT nie straci na kółku więcej niż 10 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak właśnie, to trasa "Cyny" po torze jest identyczna z tą prezentowaną w Automaniaku podczas przejazdu "gwiazd"? Jeśli tak, to jakie czasy robicie w Subarakach?

Samochodem "za rozsądną cenę" :mrgreen: robią około minuty z malutkim haczykiem. Na moje oko powinno to być 10-15 sek lepiej. :cool:

Jeździłem tam na czas raz. Start zatrzymany i dwa okrążenia. Czas mojego N/A (pierwszy raz na tym torze) to ~2:05. Najlepsi mocnymi subarakami robili wtedy ~1:56. IMO na tym torze średnio ogarniający kierowca ośki do GT nie straci na kółku więcej niż 10 sekund.

 

Ale my wtedy jeżdziliśmy dwa okrążenia, a ci z TVN jeźdzą jedno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro więc straciłem do Ciebie 10 sekund na dwóch kółkach to możemy przyjąć, że na jednym stracę 5. Śmiem twierdzić, że 100 konna, nie za ciężka ośka straci niewiele więcej z jako takim kierowcą - o ile nie jest to kierowca, który przy każdym poślizgu z paniką w oczach ciśnie hamulec do podłogi :wink:

Z resztą wtedy saxofonem ganiał Vert i Czwartek. O ile mnie pamięć nie myli, byłem wtedy w wynikach między jednym a drugim co potwierdza moją fantastyczną teorię :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mam pod reką te wyniki:

 

Słomczyn, 9. grudnia 2006

wyniki

pozycja zawodnik nr. startowy czas auto

1. bęben wrx 2 01:54,25 wrx 05

2. Michalis 10 01:55,73 s.e.

3. Azrael 6 01:56,15 nie-ASO

4. mati 0 01:57,29 gt

5. emil 11 01:57,91 gt

6. Blue 12 01:58,81 wrx 06

7. Dyrektor 4 01:59,23 gt

8. Samochodzik 16 01:59,82 gt

9. Jacek 7 02:02,72 spec.b

10. Przemeq 13 02:03,29 sti 06

11. Bartek Cz. 17 02:03,37 saxo

12. Durbos 20 02:03,95 gt

13. Pablonas 18 02:04,33 n/a

14. lemon 3 02:04,57 gt

15. Mały 15 02:04,70 astra gtc

16. ipol 19 02:06,39 n/a

17. vert 21 02:08,66 saxo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli ja mam do bebna okolo 8 sekund.

 

pablonas na tej prostej w slomce subaraki strasznie odjezdzaja slabszym ,czy to oska czy twoja subarka.

saxo ma 130 koni subaraki okolo 250 srednio na prostej lezymy i kwiczymy.

natomiast bylem jak wiesz teraz u ludiczaka na torze z klientami no i jechalem rowno z carfitem za jego potworem bo slisko i zakret w zakret,sam wiesz z reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas na tej prostej w slomce subaraki strasznie odjezdzaja slabszym ,czy to oska czy twoja subarka.

saxo ma 130 koni subaraki okolo 250 srednio na prostej lezymy i kwiczymy.

Rozumiem, że mówisz o prostej startowej? Do ilu GT rozpędzi się przed pierwszym zakrętem do momentu kiedy będzie musiał hamować? Z ciekawości pytam. Ja miałem ok 110, może troszkę więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablonas na tej prostej w slomce subaraki strasznie odjezdzaja slabszym ,czy to oska czy twoja subarka.

saxo ma 130 koni subaraki okolo 250 srednio na prostej lezymy i kwiczymy.

Rozumiem, że mówisz o prostej startowej? Do ilu GT rozpędzi się przed pierwszym zakrętem do momentu kiedy będzie musiał hamować? Z ciekawości pytam. Ja miałem ok 110, może troszkę więcej.

od startu mialem wuerxem ok 150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...