Skocz do zawartości

CYNA V 10.11.2007


beben

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 779
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

cos zle uzlyszales.

 

owszem w jednym jest 2.2 turbo tylko ze dolozone do 2.2 atmosferycznego. ale i tak ten 2.2 turbo jest najslabszy ze wszystkich jezdzacych w kjs. ten to nawet 200 ps nie ma.

 

Ale za to kierowca wie jak wykorzystac te konie :)

 

Wlasnie ABT trafił w sedno, przewaga Legacy sprowadza sie do wkladki pomiedzy fotelem i kierownica oraz do tego, ze sa to samochody do upalania, wiec nikomu ich nie szkoda. Na dobra sprawe kazde EVO, STI, ze juz nie wspominajac o samochodach Matiego i innych mocno rzezbionych, powinny zjesc i wypluc kazdy z tych antykow. Dlatego nie ma sie co rozczulac, tylko trzeba trenowac, wjezdzac sie w sprzet i walczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. beben_wrc, jak masz jeszcze miejsce, to jesli mozna zapisuje sie, coby popatrzeć Bo skuterekiem chyba znowu pogodu nie dopisze

 

jak tylko bedzie miejscówka to oczywiście zapraszam, na razie jak zwykle wszyscy znajomi jadą , ale pewnie wiekszosc sie wykruszy :mrgreen:

 

Adam. mam nadzieje ze moich wypowiedzi nie bieżesz w 100 % na poważnie. Generalnie ekipa Legasowa jest piekielnie szybka, bardzo wjeżdżona w swoje samochody a walka z wami jest rewelacyjna, jak tylko udaje mi sie cos z wami ugrac mam sporą satysfakcję. Zdecydowanie do zobaczenia w jak najwiekszym gronie na jakims upalanku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto na gwarancji to mysle ze bedziesz na pewno.

 

Nie byłbym taki pewien, ta gwarancja to jakiś żart :roll:

 

 

wiem wiem dlatego sie z tego smieje.a najsmieszniejsze jest to ze co diler to obyczaj.

generalnie wiadomo ze kupujac wrx czy sti bedziemy jezdzic wylacznie po bulki a zony beda wozic dzieci do szkoly....szkoda slow mysle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak . Zapraszam wszystkich :!: :mrgreen:

 

Jeśli uda mi się naprawić samochód do tego czasu, to jestem.

 

 

auto na gwarancji to mysle ze bedziesz na pewno.

 

a tak btw jesli by na cynie polplynely tloki to gwarancja to obejmie ? :mrgreen:

 

Tak ale tylko do 3-ciego okrążenia lub do 14.00 :mrgreen: podobnie jak w skodzie....

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak . Zapraszam wszystkich :!: :mrgreen:

 

Jeśli uda mi się naprawić samochód do tego czasu, to jestem.

 

 

auto na gwarancji to mysle ze bedziesz na pewno.

 

a tak btw jesli by na cynie polplynely tloki to gwarancja to obejmie ? :mrgreen:

 

Tak ale tylko do 3-ciego okrążenia lub do 14.00 :mrgreen: podobnie jak w skodzie....

AK

 

no to jestem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shodan strach się bać :shock: Zdaje się, że podczas IV Cyny jechałeś bez pilota (przynajmniej brak go w wynikach)... rozumiem, że skoro teraz będzie miał kto Ci dyktować to raczej z pudła w generalce nie spadniesz? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shodan strach się bać :shock: Zdaje się, że podczas IV Cyny jechałeś bez pilota (przynajmniej brak go w wynikach)... rozumiem, że skoro teraz będzie miał kto Ci dyktować to raczej z pudła w generalce nie spadniesz? :twisted:

 

To zależy od verta - czyli ile będzie śniegu :mrgreen: I od wagi mojego pilota :mrgreen:

Ale generalnie jakiś garnek fajnie byłoby zgarnąć.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zawodników :mrgreen:

 

Być może , uda się tak załatwić , że jedna z prób zręcznościowo-wyścigowych :mrgreen: będzie musiała być przejechana na czas powiedzmy " autem innej marki" (nie wiem czy słowo marka to nie przesada) i to normalnie będzie liczone do klasyfikacji :!: :razz: Taka przesiadka do auta gorszego ( to mało powiedziane :cool:) niż się używa codziennie może spowodować pewien stres (mniejszy u kierowców Justy :mrgreen: )

AK

ps.konkrety pod koniec miesiąca.... :!:Przyjmiemy pomoc sponsora , inwestora strategicznego :mrgreen: jakiś darczyńca też może byc.... :mrgreen: np. Coca cola czy inny podobny .... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...