Skocz do zawartości

Duda vs Szafrański - Lancer vs Impreza


P4uk4

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem Szafrański totalnie przestrzelił się ze swoim pomysłem zrobienia koniecznie specyfikacji szutrowej. Przez to musiał dołożyć praktycznie drugie tyle do projektu, który ok, wygląda fajnie, ale zatraciło to swoją uniwersalność, która jest u Dudy. Owszem Duda też musiał dołożyć do projektu, ale było to zaledwie kilkanaście procent, a nie 70-parę jak u Szafrańskiego (już pomijając fakt tych promocyjnych cen). Powinni trzymać się bardziej założeń programu i rzeczywiście starać się zbudować w wyznaczonym budżecie jak to było w poprzednich sezonach. 

Na obronę Szafrańskiego jedyne to, że rzeczywiście nie znał rynku i nie zdawał sobie sprawy z cen niektórych rzeczy do Subaru. 

Pomimo tego komiksowego malowania, które totalnie mi nie leży, to mój głos poleciał na Dudę 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ron napisał(a):

Moim zdaniem Szafrański totalnie przestrzelił się ze swoim pomysłem zrobienia koniecznie specyfikacji szutrowej. Przez to musiał dołożyć praktycznie drugie tyle do projektu, który ok, wygląda fajnie, ale zatraciło to swoją uniwersalność, która jest u Dudy. Owszem Duda też musiał dołożyć do projektu, ale było to zaledwie kilkanaście procent, a nie 70-parę jak u Szafrańskiego (już pomijając fakt tych promocyjnych cen). Powinni trzymać się bardziej założeń programu i rzeczywiście starać się zbudować w wyznaczonym budżecie jak to było w poprzednich sezonach. 

Na obronę Szafrańskiego jedyne to, że rzeczywiście nie znał rynku i nie zdawał sobie sprawy z cen niektórych rzeczy do Subaru. 

Pomimo tego komiksowego malowania, które totalnie mi nie leży, to mój głos poleciał na Dudę 

 

 

Po tym programie ludzie będą wierzyć, że rajdówka naprawdę kosztuje 150k.... plnów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, chojny napisał(a):

 

 

Po tym programie ludzie będą wierzyć, że rajdówka naprawdę kosztuje 150k.... plnów. 

Zależy jaka. Impreza na pewno, szczególnie taka, bo ile ma kosztować ulep na skrzyni ze spec b i wiskozie z tyłu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mly96 napisał(a):

Zależy jaka. Impreza na pewno, szczególnie taka, bo ile ma kosztować ulep na skrzyni ze spec b i wiskozie z tyłu... 

 

 

No jaka, jaka... rajdówka Subaru, taka jak Hołek nią jeździł, a o jakiej mówimy? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież każdy mógł zobaczyć i usłyszeć jak w tym programie są budowane samochody i to nie tylko w tym sezonie, nie ma co się pompować za mocno. 

Fiat 125P ma skrzynie automatyczną z Mercedesa, pytanie po co skoro Argenta posiadała fabrycznie taką skrzynie i można ją włożyć do 125p. 

Polonez 4x4 została zamontowana rama z Suzuki z całym napędem i silnikiem, pytanie po co jak jest opracowana fabryczna rama do Poloneza Analoga 4x4 i wystarczy ją pospawać. 

Jest to program rozrywkowy i oglądalność jest tu ważna, ilość pieniędzy i czas. 

Mamy to co mamy i widać to na ekranie, super, że te dwie marki pojazdów zawitały w tym sezonie, następny będzie Amerykański pojedynek.

Głos oddany, lubię Subaru od małego co poradzić. :thumbup: 

image.png.d870c729118068a7a611abade122dd92.png

Edytowane przez ManoLEE
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chojny napisał(a):

 

 

No jaka, jaka... rajdówka Subaru, taka jak Hołek nią jeździł, a o jakiej mówimy? 

Nie kojarzę żeby w programie ktoś choćby ją porównywał do a grupy czy wrc, a to że niektórzy ludzie sobie coś dopowiedzą to inna sprawa, ale tak jest ze wszystkim.. Nie każdy się tym interesuje żeby wnikać w to.

Edytowane przez mly96
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mly96 napisał(a):

Nie kojarzę żeby w programie ktoś choćby ją porównywał do a grupy czy wrc, a to że niektórzy ludzie sobie coś dopowiedzą to inna sprawa, ale tak jest ze wszystkim.. Nie każdy się tym interesuje żeby wnikać w to.

 

 

Do tego właśnie zmierzam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2023 o 16:32, Daroot napisał(a):

To samo mówiłem do żony - wsadzili by za stery Kuchara albo Kuzaja, lub innego Kajtka. Zresztą, jak dla mnie Duda zrobił auto uniwersalne, a Impreza niestety jaka jest każdy widzi :)

Ale po co? Adam Kozak ogarnia a i Marschal Krzysztof też... Tak nakręcone słabo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, acik666 napisał(a):

Ale po co? Adam Kozak ogarnia a i Marschal Krzysztof też... Tak nakręcone słabo...

 

Wyglądało, jakby na grzyby jechali. I to było gwoździem do trumny Imprezy. 

Brakło emocji w aucie, które właśnie jest stworzone dla emocji.

  • Dzięki! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2023 o 14:30, pianchi napisał(a):

No i co myślicie po finałowym odcinku?

myślimy, że obecny obserwator youtuba nigdy na żywo nie miał przyjemności obcowania na żywo z bokserem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyło za niewiele już w sumie dodać oklejenie 555, koła 18'', zwalić lekko na glebę, zasadzić elektrownie i by przyżarło dużo lepiej. 

 

Dźwięk auta faktycznie bardzo słaby. 

 

Ludzie zwyczajnie nie rozumieją co zostało zbudowane... co ciekawe, ja też nie rozumiem, sama koncepcja strokera mnie jakoś nie przekonuje przy tego typu projekcie, bo skoro mówią, że może bez problemu stawać na starcie rajdu to... jakiego rajdu, jako co, w jakiej klasie?

 

KJSy? Super Sprinty? 

 

Nie do końca rozumiem projekt, wyszło auto ni pies, ni wydra a do tego w Polsce praktycznie imprez/rajdów szutrowych brak.  

  • Lajk 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chojny napisał(a):

Ludzie zwyczajnie nie rozumieją co zostało zbudowane... co ciekawe, ja też nie rozumiem, sama koncepcja strokera mnie jakoś nie przekonuje przy tego typu projekcie, bo skoro mówią, że może bez problemu stawać na starcie rajdu to... jakiego rajdu, jako co, w jakiej klasie?

 

Racja, taka budowa na niewiadomo co, na wystawę w garażu?

 

Myślę, że na finał powinien zrobić prawdziwy show, tak żeby wszystkim szczęki opadły.

 

Pamiętacie, jak jeździliśmy naszymi pierwszymi GT-kami?

Jak nas ludzie, a dokładniej mali chłopcy zaczepiali na drodze i co mówili? 

Oczywiście: "taki jak ma Hołowczyc" ;) 

 

I co powinien zrobić Szafrański. Budżet juz sporo przestrzelił, więc mógł go jeszcze mocniej naciągnąć i zaprosić prawdziwą polską legendę kojarzącą się z tym modelem Subaru.

I teraz finał. Hołek, goni na maxa przez klasyczny odcinek Wymój-Mańki, z boku siedzi Szafrański i co chwila mówi coś w rodzaju "o ku.piiii" 

O, to by było coś i miałby szanse na dogonienie Dudy.

 

Oczywiście, jakby toto, co zrobił dało radę i wytrzymało pod nogą Hołka

 

;) 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Adi napisał(a):

 

Racja, taka budowa na niewiadomo co, na wystawę w garażu?

 

Myślę, że na finał powinien zrobić prawdziwy show, tak żeby wszystkim szczęki opadły.

 

Pamiętacie, jak jeździliśmy naszymi pierwszymi GT-kami?

Jak nas ludzie, a dokładniej mali chłopcy zaczepiali na drodze i co mówili? 

Oczywiście: "taki jak ma Hołowczyc" ;) 

 

I co powinien zrobić Szafrański. Budżet juz sporo przestrzelił, więc mógł go jeszcze mocniej naciągnąć i zaprosić prawdziwą polską legendę kojarzącą się z tym modelem Subaru.

I teraz finał. Hołek, goni na maxa przez klasyczny odcinek Wymój-Mańki, z boku siedzi Szafrański i co chwila mówi coś w rodzaju "o ku.piiii" 

O, to by było coś i miałby szanse na dogonienie Dudy.

 

Oczywiście, jakby toto, co zrobił dało radę i wytrzymało pod nogą Hołka

 

;) 

 

 

Pewnie że pamiętamy ;)

 

@BaRy

 

 

albo @ryjeks

 

 

 

 

Albo Krzysiu...  

 

 

 

  • Super! 3
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Adi napisał(a):

Piękne auto, piękne czasy. 

Moja pierwszą Imprezą zakończyłem dachem przez maskę ;) 

 

 

Widowiskowy i trudny manewr do realizacji, niewielu się to udało :mrgreen:

 

W środę odpaliłem mojego GTka, naprawdę uwielbiam to auto i jak dotąd nie znalazłem samochodu, który by mi bardziej odpowiadał.

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ludzie mówią że Impreza GT to takie słabe auto bo się psuje bo panewka bo skrzynia...

Ale to są ludzie którzy tak naprawdę nie wiedzą ile te auta w boju zniosły zanim się popsuły :)

Piękny kawał emocjonującej historii motoryzacji Subaru Impreza gc8 ;)

 

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Adi napisał(a):

Piękne auto, piękne czasy. 

Moja pierwszą Imprezą zakończyłem dachem przez maskę ;) 

Od razu mi się przypomniała rajdowa komenda 'prawy do lewy przez dach ' :biglol:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, chojny napisał(a):

niewielu się to udało :mrgreen:

Przeżyć na pewno :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...