Skocz do zawartości

Duda vs Szafrański - Lancer vs Impreza


P4uk4

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, aQq napisał(a):

4500 netto aktualnie emoji41.png

Mnie osobiście w@&^%$^$ jak słyszę: "to cena dla Ciebie". Czemu to służy? Skoro Panowie konkurują to po co te ukryte koszty? Potem jest tak jak piszecie, słyszę że obszycie siedzenia x złotych, jadę do tego zakładu i słyszę 3x złotych...

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Guliwer napisał(a):

Mnie osobiście w@&^%$^$ jak słyszę: "to cena dla Ciebie". Czemu to służy? Skoro Panowie konkurują to po co te ukryte koszty? Potem jest tak jak piszecie, słyszę że obszycie siedzenia x złotych, jadę do tego zakładu i słyszę 3x złotych...

 

Konkurują o to, kto dostanie lepszy rabat i na co. :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to spora reklama dla tych zakładów, stąd tak mocno promocyjne ceny. Zresztą one też przyciągają klientów (a co, mnie też stać żeby sobie coś zrobić), a że potem na miejscu się okazuje że drożej to część i tak się nie wycofa z zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi taka swego rodzaju licytacja czasu antenowego.

Ale czy Palonka ma jakąś konkurencję w modyfikacjach maglownic?

Z drugiej strony nawet jeśli nie ma, to i tak można pewnie odpowiednio "zachęcić" do rabatu. Reklama w takim serialu niedroga, a bardzo mocna. Takie prawa rynku.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspieracie się tutaj o ceny i inne dupce :) A naprawde wam nie przeszkadza że Szafrański buduje niby replike A gr. Colina a lakieruje w blue mice i do starej budy zostawi (obstawiam na 90%) spojler z wersji 2000???

 

To będzie straszny kundel i jak dla mnie totalna katastrofa...

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Beavis napisał(a):

Wychodzi taka swego rodzaju licytacja czasu antenowego.

Ale czy Palonka ma jakąś konkurencję w modyfikacjach maglownic?

Z drugiej strony nawet jeśli nie ma, to i tak można pewnie odpowiednio "zachęcić" do rabatu. Reklama w takim serialu niedroga, a bardzo mocna. Takie prawa rynku.

Był gość, który przerabiał magle na krótkie, kosztował 2500 przy zwrocie starego magla, ale potem jakoś zniknął. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, skwaro napisał(a):

Przecież to spora reklama dla tych zakładów, stąd tak mocno promocyjne ceny. Zresztą one też przyciągają klientów (a co, mnie też stać żeby sobie coś zrobić), a że potem na miejscu się okazuje że drożej to część i tak się nie wycofa z zamówienia.

Jak mam być szczery, to wiele z tych zakładów których potem widzę w TVN , są prawie bankrutami, nie płacą, i chyba program jest ostatnią deską ratunku..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, acik666 napisał(a):

Szafrański buduje niby replike A gr. Colina a lakieruje w blue mice

Przecież @Oktan podał mu najbardziej prawilny kod lakieru 53C pod ten projekt :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, kriskristoffers napisał(a):

Przecież @Oktan podał mu najbardziej prawilny kod lakieru 53C pod ten projekt :D

Ale Szafrański do mercedesa zamiast szpery założył blokade jak w jakimś łazie czy gazie... W maluchu w finałowym odcinku nie miał nawet w kierownicy monte carlo ( ciulowej kierownicy rzemisła lat 90 klaksona...)

 

Drut i amatorka.

 

Byłem w tym roku na rally legend na 30 mleciu imprezy i wysłalem mu ze 30 zdjęć szczegółów.... Napisałem mu nawet że może by zrobić hołka i go zaprosić do finałowego odcinka? Tym bardziej że on chce wersje szutrową robić pod mazurskie szutry.....

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, kriskristoffers napisał(a):

Przecież @Oktan podał mu najbardziej prawilny kod lakieru 53C pod ten projekt :D

Proszę mnie w Wasze sprzeczki nie mieszać ;)

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
1 godzinę temu, pianchi napisał(a):

No i co myślicie po finałowym odcinku?

 

To, że Lancer jedzie, a Impreza jakby mniej ;)

Może jej nie dali, bali się, ze się coś wykrzaczy? Powinni wsadzić jakiegoś szutrowego wymiatacza i pogonić nie na żarty po odcinku, a nie po kawałku pola. Tym bardziej chwilę przedtem mówili np. o wiązkach, ze są tak zrobione, by się nie wypięły na hopach....a tu nawet porządnego boka nie było, a co dopiero hopa ;) 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, skrzypekQ4 napisał(a):

Że trzeba oddać głos na Dudę, bo Szafranski nie pokazał nic odkrywczego, takich rajdowych imprez jest "na pęczki". 

No na razie pokazuje 76 do 24 więc będzie pierwszy raz taka duża różnica w glosach! Malowanie Miśka wymiata!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...