Skocz do zawartości

Duda vs Szafrański - Lancer vs Impreza


P4uk4

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, ManoLEE napisał(a):

Mnie zastanawia jedno skoro Outlander ma wahacze podobne do EVO, to czy tylna płyta podłogowa też by nie podeszła od niego? ;) 

Na pewno nie, tylna belka i wahacze są całkiem inne. Outlander ma mocowany jeden górny wahacz do belki, evo ma mocowania w budzie. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2023 o 14:00, dirkdiggler napisał(a):

Bo budowa "rajdowej" imprezy czy lancera za 70kpln to jest parodia sama w sobie.

 

 


 

Spojrzałem w moje szpargały aby zobaczyć na ile to starczyło kilka lat wstecz wiec na dzisiaj to w sumie na ogarnięcie budy może odrobine gdzieś tu czy tam i finito, projekto na kołki.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.10.2023 o 08:28, ManoLEE napisał(a):

Duda lata siedzi w rajdach

Proszę nie obrażać rajdów ;), Duda ma tyle wspólnego z rajdami co ja z żużlem :biglol:;)

  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2023 o 19:41, Daroot napisał(a):

Profesjonalnie zdemontował dyfer, aż mnie coś zabolało. O wydechu czy masce nie wspomnę.


Ja pierd..ole też to zauważyłem. Dotyka bo nie można powiedzieć że trzyma dyfer jedną ręką odkręca śrubę leci to na ziemię. To jest show w tv czy taki mechanik???

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ZdanoG6 napisał(a):

Ja pierd..ole też to zauważyłem. Dotyka bo nie można powiedzieć że trzyma dyfer jedną ręką odkręca śrubę leci to na ziemię. To jest show w tv czy taki mechanik???

Chłop schudł to i siły teraz nie ma.

Taki nowoczesny boomer: no muscles, no frame.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, carfit napisał(a):

Proszę nie obrażać rajdów ;), Duda ma tyle wspólnego z rajdami co ja z żużlem :biglol:;)

No coś w tym jest. Natomiast w budowaniu przerabianiu aut zwłaszcza Evo jest przegigant. I od dwudziestu lat mam okazję widzieć jego projekty. Natomiast jak dziś pamiętam jak jego żona jeździła te dwie dychy temu repliką Evo VI TME  zbudowaną na zwykłym Lancerze a On oryginalnym Mitsubishi Carisma EVO VI. Nawet plakat z jego podpisem mi się uchował z tamtych lat

 

Screenshot_2023-10-22-19-06-12-710_com.miui.gallery-edit.jpg

Edytowane przez OWOC
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, OWOC napisał(a):

Natomiast w budowaniu przerabianiu aut zwłaszcza Evo jest przegigant.

hmmm, rozumiem fascynację plakatu z Dudą ;) , ale jeśli chodzi o EVO to rodzina Steców, Wiesiek , Zbyszek, z Urzędowa zawsze nadawali prym. Duda z całym szacunkiem to wytwór marketingowy a teraz TVN  i innych płukanek do silników czy gadżetów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2023 o 23:33, carfit napisał(a):

hmmm, rozumiem fascynację plakatu z Dudą ;) .... 

Czyżbyś też miał taki sam plakat z podpisem;) Fascynacja to była tymi autami :wub: Była...

Tak masz rację, sam widzę jak mój ziomek z Tarnowa się zmienił i zdecydowanie poszedł w płukankowe show itp. 

I ile zyskał "przyjaciół". Non stop w TV nadużywa tego słowa.... Ale jedno jest pewne sukces medialny odniósł i fajnie promuje region tarnowski. A i projekty niczego sobie w mojej opinii 

 

Wszystkiego dobrego :)  

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry wieczór!
Szanowne Państwo oglądało dzisiejszy odcinek? Ciekaw jestem Waszego zdania na temat dokręcania głowicy w Subaru w 3 etapach trwającego 24 h oraz smarowania szpilek?

A przy okazji: jak się podoba klatka? Naprawdę pałąk główny ma wypadać w połowie tylnych drzwi? Budujący wytłumaczył, że gdyby była to 2-drzwiowa wersja nadwozia, byłoby lepiej, ale że nie jest, to nie jest…

 

Zdrówka!
Luke 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zwróciłem uwagę na to, że klatka nie od tej budy.

 

Co do silnika, wiele silników skręciłem i nigdy nie czekałem przed kolejnymi etapami, ale nie robię też wyczynowych motorow. Skoro ten pan ma taką opinię, to może i coś w tym jest. Niech wypowiedzą się mądrzejsi.

 

P.s. czy pan pseudomechanik robi coś sam?

 

P.s2 są silniki gdzie przecież po dokręceniu śrub upg, luzuje się je po chwili by wszystko się ułożyło i odpuściły naprężenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, aQq napisał(a):

Dobra Panowie jakby ktoś miał podobne zniżki to kupię magiel z PRS bardzo chętnie emoji16.png

:biglol: miałem kiedyś okazję być przy realizacji programu w TVN TURBO, od tej pory mam ogromny dystans...... ściema na każdym kroku :huh:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...