Skocz do zawartości

SUV Coupe, Super SUV - mocne i mocniejsze ;)


Michał W.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, mechanik napisał:

Jeszcze tu brakuje: G-klasy AMG, Wranglera 392 V8, RAM trx. 

Nie brakuje, auta o których piszesz to zupełnie inna klasa, minimum sekundę wolniejsza do setki niż każde z powyższych. W takim wyścigu to przepaść. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, skwaro napisał:

Nie brakuje, auta o których piszesz to zupełnie inna klasa, minimum sekundę wolniejsza do setki niż każde z powyższych. W takim wyścigu to przepaść. 

Inna klasa to zgoda, 

Jeśli chodzi o sprint to polemizowałbym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko tu zostawię ;) ...... jakby ktoś szukał małego SUV-a to chyba będę się rozstawał z praktycznie nowym GLA A35 AMG, przebieg na dziś 5010km, rocznik 2021, odbierałem chyba w czerwcu. Wersja praktycznie total full, plus folia na 1/3 auta z zewnątrz, oraz folia na wyświetlaczach i wszelkich elementach w środku typu piano, ceramika na aucie, dodatkowo zamontowałem w ASO hak na rowery. Jak coś piszcie na PW. 

P.S. W aucie wymieniony olej 1000km temu nadprogramowo, nowe opony zimowe w cenie Bridgestone LM 005, jeszcze nie założone ale już kupiłem :) 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kubanow napisał:

 

przy obecnej sytuacji na rynku to zrób jakąś licytację albo coś w ten deseń

:o chyba miałeś rację....... właśnie dostałem odpowiedź że cała produkcja GLA została skasowana i przyjmują zapisy na 3 kwartał 2022 :o:idea:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, carfit napisał:

:o chyba miałeś rację....... właśnie dostałem odpowiedź że cała produkcja GLA została skasowana i przyjmują zapisy na 3 kwartał 2022 :o:idea:

To ciekawe. 

Ja chyba będę sprzedawał GLB, bo wpadło nam kolejne służbowe wozidlo i szkoda, zeby stal. Moze sie dobrze sprzeda ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, carfit napisał:

:o chyba miałeś rację....... właśnie dostałem odpowiedź że cała produkcja GLA została skasowana i przyjmują zapisy na 3 kwartał 2022 :o:idea:

Pozwalniali ludzi, a produkcję przesuwają? Chyba źle się dzieje w państwie Daimlerowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michał W. napisał:

Elektryczny Mustang podobno fantastycznie się sprzedaje w Europie (tak naprawdę to głównie w Norwegii ;)) i pewnie dość słaby wynik w teście łosia tego nie zmieni.

 

Jeep Grand Cherokee i Toyota RAV4 też wypadają blado, a jednak ktoś je kupuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, _akir_ napisał:

to nie tylko w MB takie cyce, u innych podobnie

Niestety to prawda, jest totalny dramat co się dzieje w branży automotive :mellow:. Dziś przez FB przemkneła mi reklama salonu BMW w Sączu i zapraszają na pokaz BMW X5M Competition w przepięknym granatowym kolorze, fajnymi opcjami, jednym słowem petarda ! Ale Ale :idea:. Oglądam dalej zdjęcia i patrze patrze i nie dowierzam.... wchodzę w konfiguratora na bmw.pl i nie widzę nawet opcji hamulców ceramicznych !!!!!! To już są jakieś mega jaja, auto o masie własnej 2450 kg, mocy 625KM , i zwykłe stalowe tarcze ........ kluczyk do auta z wyświetlaczem zamówisz, machanie ręką do radia zamówisz a kto by się przejmował hamulcami........ :facepalm:. Strzał w kolano w wersji total. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, carfit napisał:

Niestety to prawda, jest totalny dramat co się dzieje w branży automotive :mellow:. Dziś przez FB przemkneła mi reklama salonu BMW w Sączu i zapraszają na pokaz BMW X5M Competition w przepięknym granatowym kolorze, fajnymi opcjami, jednym słowem petarda ! Ale Ale :idea:. Oglądam dalej zdjęcia i patrze patrze i nie dowierzam.... wchodzę w konfiguratora na bmw.pl i nie widzę nawet opcji hamulców ceramicznych !!!!!! To już są jakieś mega jaja, auto o masie własnej 2450 kg, mocy 625KM , i zwykłe stalowe tarcze ........ kluczyk do auta z wyświetlaczem zamówisz, machanie ręką do radia zamówisz a kto by się przejmował hamulcami........ :facepalm:. Strzał w kolano w wersji total. 

Ja kupiłem to co było na placu. Czyli M50d. W marcu tego roku. Ostatni Mohikanin. Jak teraz czytam na forum bmw ile ludzie czekają, jak im przesuwają terminy... 

20210410_182641.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bobej napisał:

Ja kupiłem to co było na placu

Ja też i wpadł całkiem fajny GLA A35 AMG, takim rzutem na taśmę....  Teraz można zapomnieć o czymkolwiek ..... Niestety zakup trochę nie trafiony , miało być daily dla żonki, niestety pewna przykra sytuacja życiowa ( lekkie potrącenie tym autem przyjaciółki naszej córci ) został mega psychiczny uraz i nie chce tym jeździć. Zostało mi w spadku ;) i nawet się z nim mocno zaprzyjaźniłem tylko jakbym wiedział że żona tym jeździć nie będzie, to wziął bym GLA A45S, wtedy jeszcze był egzemplarz w Szczecinie od ręki, teraz rok oczekiwania ...... :facepalm:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, carfit napisał:

Niestety to prawda, jest totalny dramat co się dzieje w branży automotive :mellow:. Dziś przez FB przemkneła mi reklama salonu BMW w Sączu i zapraszają na pokaz BMW X5M Competition w przepięknym granatowym kolorze, fajnymi opcjami, jednym słowem petarda ! Ale Ale :idea:. Oglądam dalej zdjęcia i patrze patrze i nie dowierzam.... wchodzę w konfiguratora na bmw.pl i nie widzę nawet opcji hamulców ceramicznych !!!!!! To już są jakieś mega jaja, auto o masie własnej 2450 kg, mocy 625KM , i zwykłe stalowe tarcze ........ kluczyk do auta z wyświetlaczem zamówisz, machanie ręką do radia zamówisz a kto by się przejmował hamulcami........ :facepalm:. Strzał w kolano w wersji total. 

 

Mnie się to nie podoba też, taka Alfa Romeo podobno chce iśc pod prąd ponizej cytat prezesa, tylko że obawiam się , że w dzisiejszych czasach to dopiero bedzie strzal w kolano niestety

 

Alfa Romeo nie zamierza jednak poddawać się tej modzie — tak przynajmniej twierdzi szef marki, Jean-Philippe Imparato, który niedawno w jednym z wywiadów rzucił więcej światła na tę kwestię. W rozmowie z francuskim magazynem "Caradisiac" przyznał, że chce, by alfy romeo pozostały autami przede wszystkim dla kierowcy, z czytelnym i prostym kokpitem, który nie odwraca uwagi od jazdy. "Tak mało ekranów, jak to tylko możliwe" - wyjaśnił Imparato. "Nie sprzedaję iPadów ubranych w auto. Sprzedaję alfy romeo" - dodał.

 

  • Lajk 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2021 o 21:58, carfit napisał:

Ja też i wpadł całkiem fajny GLA A35 AMG, takim rzutem na taśmę....  Teraz można zapomnieć o czymkolwiek ..... Niestety zakup trochę nie trafiony , miało być daily dla żonki, niestety pewna przykra sytuacja życiowa ( lekkie potrącenie tym autem przyjaciółki naszej córci ) został mega psychiczny uraz i nie chce tym jeździć. Zostało mi w spadku ;) i nawet się z nim mocno zaprzyjaźniłem tylko jakbym wiedział że żona tym jeździć nie będzie, to wziął bym GLA A45S, wtedy jeszcze był egzemplarz w Szczecinie od ręki, teraz rok oczekiwania ...... :facepalm:

 

@carfit podaj jakieś orientacyjne cyferki, to leasing do przejęcia? 

może być priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, vexus napisał:

@carfit podaj jakieś orientacyjne cyferki, to leasing do przejęcia? 

może być priv

@vexus, niestety w związku z tym iż sytuacja na rynku jest jaka jest, zostaje z GLA A35. Chciałem zwyczajnie zmienić na GLA A45S ale rok czasu nie chce mi się czekać. 

P.S. Jak coś, to mam JAG E-PACE w full opcji w razie czego :D;) ledwo dotarty 22k. przebiegu. Auto na gwarancji ale zakup na własne ryzyko :biglol:;)

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2021 o 17:03, Michał W. napisał:

Elektryczny Mustang podobno fantastycznie się sprzedaje w Europie (tak naprawdę to głównie w Norwegii ;)) i pewnie dość słaby wynik w teście łosia tego nie zmieni.

 

Na oponach 135 szerokości 2 tony nie mogą sie inaczej prowadzić :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.09.2021 o 19:32, carfit napisał:

@vexus, niestety w związku z tym iż sytuacja na rynku jest jaka jest, zostaje z GLA A35. Chciałem zwyczajnie zmienić na GLA A45S ale rok czasu nie chce mi się czekać. 

P.S. Jak coś, to mam JAG E-PACE w full opcji w razie czego :D;) ledwo dotarty 22k. przebiegu. Auto na gwarancji ale zakup na własne ryzyko :biglol:;)

 

Szkoda:rolleyes: Jest problem kupić teraz coś rozsądnego, ceny używanych aut szaleją,

właśnie sprzedałem auto żony po 3-letnim leasingu w cenie... jaką zapłaciłem kupując, ojj przesadziłem 2k taniej wliczając koszt leasingu:D

Edytowane przez vexus
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Michał W. napisał:

Lexus NX 450h+ w prezentacji od „Pertyn ględzi”.

Co prawda nie Coupé ani Super ale chętnie obadam jak już się pojawi w salonie.

Niestety brak mocnej turbo benzyny oznacza dla mnie brak kontynuacji przygody z Lexusem. :/  

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...