Skocz do zawartości

SUV Coupe, Super SUV - mocne i mocniejsze ;)


Michał W.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.04.2021 o 08:15, chojny napisał:

Z maxi SUV nadal niedoścignionym wzorem jest Range Rover. 

Dokładnie, nawet 10 letni wygląda mega, ale trzeba go traktować jak trzeci, czwarty w rodzinie bo kaprysy bardzo mocno uprzykrzają życie. Niestety wiem coś o tym ( mając JAG ze znikomym przebiegiem i produkowanym a Austrii razem chyba z X3 i coś tam jeszcze  ) . Wygląda mega, jest mega wyjątkowy, dla mnie przepiękny z charakterem, ale ..... no właśnie, to chyba dla mega bogatych ludzi co wysyłają swojego kierowcę, i przesiadają się np. Land Cru ... i dojadą do celu czyt. do prywatnego JET na lotnisko ;) 

Edytowane przez carfit
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, carfit napisał:

Dokładnie, nawet 10 letni wygląda mega, ale trzeba go traktować jak trzeci, czwarty w rodzinie bo kaprysy bardzo mocno uprzykrzają życie. Niestety wiem coś o tym. Wygląda mega, jest mega wyjątkowy, dla mnie przepiękny z charakterem, ale ..... no właśnie, to chyba dla mega bogatych ludzi co wysyłają swojego kierowcę, i przesiadają się np. Land Cru ... i dojadą do celu czyt. do prywatnego JET na lotnisko ;) 

 

Musisz być do tego głęboko wierzącym człowiekiem... ;) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, chojny napisał:

 

Musisz być do tego głęboko wierzącym człowiekiem... ;) 

 

Nie wiem o czym piszecie. Poważnie !!!  Może Jag tym razem dał ciała, może Edwin miałes  pecha. Ojciec kiedyś przez 3 lata miał XJ i zero problemów, ZEEERRROOOO !!! Od 6 lat mamy RR w garażu (wcześniej duży, teraz sport) i naprawdę obsługa nie była bardziej uciążliwa niz innych marek . Za rok kończy nam się leasing i mam nadzieję że sytuacja $$$ pozwoli na zakup kolejnego RR, ponownie dużego bo to inna liga niż sport. Każdy ma swój gust, swoje upodobania ale dla nas inne marki nie mają podejścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, beben napisał:

 

Nie wiem o czym piszecie. Poważnie !!!  Może Jag tym razem dał ciała, może Edwin miałes  pecha. Ojciec kiedyś przez 3 lata miał XJ i zero problemów, ZEEERRROOOO !!! Od 6 lat mamy RR w garażu (wcześniej duży, teraz sport) i naprawdę obsługa nie była bardziej uciążliwa niz innych marek . Za rok kończy nam się leasing i mam nadzieję że sytuacja $$$ pozwoli na zakup kolejnego RR, ponownie dużego bo to inna liga niż sport. Każdy ma swój gust, swoje upodobania ale dla nas inne marki nie mają podejścia

 

 

Moze macie rękę do samochodów. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2021 o 08:15, chojny napisał:

Z maxi SUV nadal niedoścignionym wzorem jest Range Rover. 

To prawda, ale jednocześnie jest dość popularny, więc „opatrzony”. Taki RR robi wrażenie majestatem i unikatowością. 
 

Volvo dołączyło do grona producentów suvów coupé. 

 

D99D1930-4D26-4595-9697-FAFC45E2AE0F.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2021 o 22:37, beben napisał:

 

Nie wiem o czym piszecie. Poważnie !!!  Może Jag tym razem dał ciała, może Edwin miałes  pecha. Ojciec kiedyś przez 3 lata miał XJ i zero problemów, ZEEERRROOOO !!! Od 6 lat mamy RR w garażu (wcześniej duży, teraz sport) i naprawdę obsługa nie była bardziej uciążliwa niz innych marek . Za rok kończy nam się leasing i mam nadzieję że sytuacja $$$ pozwoli na zakup kolejnego RR, ponownie dużego bo to inna liga niż sport. Każdy ma swój gust, swoje upodobania ale dla nas inne marki nie mają podejścia

Duży RR i Jaguar E-Pace nie mają wiele wspólnego. Znajomy pracował przez wiele lat w serwisie LR we Włoszech, mówił że Jaguary i Land Rovery to katastrofa serwisowa, te tańsze non stop na serwisie, i jeśli już to właśnie brać Range bo są dużo mniej awaryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2021 o 22:37, beben napisał:

 

Nie wiem o czym piszecie. Poważnie !!!  Może Jag tym razem dał ciała, może Edwin miałes  pecha. Ojciec kiedyś przez 3 lata miał XJ i zero problemów, ZEEERRROOOO !!! Od 6 lat mamy RR w garażu (wcześniej duży, teraz sport) i naprawdę obsługa nie była bardziej uciążliwa niz innych marek . Za rok kończy nam się leasing i mam nadzieję że sytuacja $$$ pozwoli na zakup kolejnego RR, ponownie dużego bo to inna liga niż sport. Każdy ma swój gust, swoje upodobania ale dla nas inne marki nie mają podejścia

 

Wyjatek potwierdza regule ? Bezapelacyjnie Anglicy robia śliczne samochody. RR sport czy jeszcze lepiej zwykły to sa bezapelacyjnie najładniejsze SUVy na rynku i nawet jak cos tam sie zepsuje raz na jakiś czas to nie ma tragedii bo to dzieje sie w kazdej marce. Problem zaczyna sie wtedy kiedy tak jak Edwin masz to najbliższego serwisu 100 czy 200 km , wtedy zaczyna to byc mega upierdliwe. 

Ja dostałem rok czy dwa lata temu E-pace z wypożyczalni. Pare tys km auto nowe z pełna dyskoteka kontrolek na desce. Musiałem wziąć bo nie mieli nic innego a potrzebowałem SUVa. Przeżył ale dreszczy emocji był. 

Moj kolega nowym I-Pace nacieszył sie dosłownie jeden dzień bo następnego pojawił sie niebieski ekran i auto wyładowało w serwisie na 2 miesiące. Musieli przylecieć technicy z Angli bo lokalny serwis nie był w stanie naprawić. Co jakiś czas w ulicznym ruchu widac RR i to nie takie stare z padniętym zawieszeniem , juz chyba ze dwa razy widzalem obecny model. 

To sa na prawde śliczne samochody ale niestety nie dla wszystkich i statystycznie szansa ze cos w nich padnie jest na prawde duza i zdecydowanie większa niz innych marek. Nawet nowe Alfy wypadają tu o wiele lepiej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krist napisał:

mówił że Jaguary i Land Rovery to katastrofa serwisowa, te tańsze non stop na serwisie, i jeśli już to właśnie brać Range bo są dużo mniej awaryjne.

Oczywiście....  :mrgreen: podaj jeszcze tylko pułap cenowy w euro , funtach,  a najlepiej w rupiach indyjskich ;), gdzie zaczynają się te mniej awaryjne :mrgreen: :facepalm:, przekaże mojemu dobremu znajomemu że kupił RR SVR V8 i chyba kupił tego tańszego..... :mrgreen:

@beben to zawsze miał farta ;) znam jego prywatne zdanie o RR i on o Audi, on zna moje :) , ale tak czy siak, zawsze jak się spotykamy przy różnych okazjach, mamy przynajmniej o czym rozmawiać :) 

 

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, carfit napisał:

podaj jeszcze tylko pułap cenowy w euro , funtach,  a najlepiej w rupiach indyjskich ;),

dokładnego poziomu w rupiach nie podał, natowmiast wspominał coś o tym że tylko totalne łosie kupują e-pace, bo to wolne, ciężkie i słabo wykonane auta. Podobno dealerzy łowią tych łosi rabatami, że niby tyle im opuszczą, że okazja roku, a w sumie przepłacają za auta jakościowo odpowiadające co lepszym modelom Tata. Nie wiem czy to prawda, jakoś mnie nie kusiło żeby kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, krist napisał:

dokładnego poziomu w rupiach nie podał, natowmiast wspominał coś o tym że tylko totalne łosie kupują e-pace, bo to wolne, ciężkie i słabo wykonane auta. Podobno dealerzy łowią tych łosi rabatami, że niby tyle im opuszczą, że okazja roku, a w sumie przepłacają za auta jakościowo odpowiadające co lepszym modelom Tata. Nie wiem czy to prawda, jakoś mnie nie kusiło żeby kupić

Hmm ja tam wolę być tym "łosiem" wychodzącym z angielsko/indyjskiej motoryzacji, jak "leszczem" wchodzącym w amerykańskie g......  opakowane w złoty papierek z bateryjką w d.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, carfit napisał:

Hmm ja tam wolę być tym "łosiem" wychodzącym z angielsko/indyjskiej motoryzacji, jak "leszczem" wchodzącym w amerykańskie g......  opakowane w złoty papierek z bateryjką w d.... :mrgreen:

to ile dawali rabatu na e-pace :D:D:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, carfit napisał:

@beben to zawsze miał farta ;) znam jego prywatne zdanie o RR i on o Audi, on zna moje :) , ale tak czy siak, zawsze jak się spotykamy przy różnych okazjach, mamy przynajmniej o czym rozmawiać :) 

 

nie wiem czy farta ale ja chyba potrzebuję właśnie tego dreszczyku emocji, padnie nie padnie, dojedzie nie dojedzie ;) 

 

Obecnie w garażu mam dwóch anglików i włocha :mrgreen: i dobrze mi z tym :yahoo:

 

8 letnim Anglikiem pojechałem ostatnio na roczny przegląd. Lista rzeczy do naprawy: nie działa zmieniarka CD (padł bezpiecznik), nie działa przesuwanie fotela do przodu (rozkalibrowało się), brzęczało coś w klapie bagażnika (odkręciła się jakaś nakrętka i dzwoniła o blachę), szumiało z okolic tylnej bocznej szyby (wycięli, wkleili na nowo, jest git) a poza tym zafakturowali 14 litrów oleju silnikowego, jakieś filtry i jazda !!! 

 

Mówiłem to już mnóstwo razy, to nie jest tak że uważam audi, bmw czy merca za złe auta. Mało tego jestem pewien że są lepsze od tych którymi jeżdżę ale .... patrz wyżej ;) 

Czasem mnie nachodzi próba powrotu do niemieckiej motoryzacji, otwieram otomoto, oglądam np ostatnio M5 i M8. Piękne auta, potwornie szybkie ale mam wątpliwości czy dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, beben napisał:

nie wiem czy farta ale ja chyba potrzebuję właśnie tego dreszczyku emocji, padnie nie padnie, dojedzie nie dojedzie ;) 

:biglol: zostało Ci to chyba jeszcze z bębnowoza ;), ale tak całkiem serio, to gdybym ja miał tym jeździć ( mówię tu o nietuzinkowych autach ) to jeszcze bym to przeżył, ale jak Ci żonka co tydzień suszy głowę że to i sramto nie działa, choinka na desce, to ma człowiek czasem dość :) szczególnie jak nie ma serwisu na miejscu. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, llkuba napisał:

Zły dział. Ten link powinien być tu =>

 

... aby nie spamować. Jak dla mnie nowe X3M Competition to mega kozak.

 

... a po sofcie dopiero jedzie pięknie => https://www.facebook.com/DynoSoftPL/photos/pb.366330206784880.-2207520000../3856421891109010/?type=3&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...