Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, aflinta napisał:

A które jest przed FL?

 

25 minut temu, chojny napisał:


 

O to samo miałem pytać. 
 

 

 

Taka samą politykę ma "Peżot" ekran też jest bardzo wysoko żeby jak najmniej odrywać wzrok od drogi. Niestety wygląda to kiepsko jak jakaś dobudówka :facepalm:

 

zul_pl_ProClip-do-Peugeot-Partner-2019-2020-7778_5.jpg.f506d6b2b2905d31bc9c0091038eba01.jpg

 

W bieda wersja ekran jest mniejszy i nie jest dotykowy.

Edytowane przez llkuba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, socko napisał:

Na szczęście zostawili pokrętła do regulacji temperatury. Ford po liftingu Focusa pokrętła zlikwidował i przeszedł w 100% na ekran…

 

Musiałbym przetestować takie rozwiązania, może bym nawet je przełknął, ale na razie chyba nie jestem mentalnie przygotowany i wolę tradycjne przyciski (w tym na kierownicy) oraz tradycyjne sterowanie klimą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapelusz to sobie do dogda kupie. 

A co do toyoty corolli...? Nie wypowiem sie. Kupilem zupelnie inny samochód jakim jest toyota camry. Jedyne co ma wspolengo to sterowanie na kierownicy ktore jest wporzadku. M.in dlatego, ze corolla rozczarowuje wybralem toyote camry. 

Jakbyście umieli czytać ze zrozumieniem to zdaje sie napisalem swoja opinie o nowej corolli wcześniej, jak dostalem zastepcza podczas serwisu olejowego camry. 

Otóż byla totalnie negatywna opinia, z potęgowana jeszcze moimi wrażeniami po aurisie, ktory byl lepiej zaprojektowany i wykonany w srodku. Auto nie jechało jesli chodzi o nowa corolle. A wolna grafika na liczniku sprawiala wrażenie ze auto jeszcze wolniej przyspiesza.

 

Nie mniej sie ciesze ze dostane corolle jako nowa służbówkę bo wiem ze tam nie ma miliona rzeczy ktore mnie wkurzają jak w skodzie. 

A to ze bedzie wolna w niczym mi nie przeszkadza, bo i tak zawsze sobie poradze. 

 

Najgorsza sprawa to ten obrzydliwy licznik....licze na to ze da sie wgrać jakis soft i wyświetla mi sie inne zegary.... Pewnie jeszcze lakier bedzie bialy jak w tej skodzie taka zwykla emalia. Zobaczymy co tam szef najtańszego wybrał. Wszystko idzie na produkcję naszych najlepszych kosmetyków bioelixiere geste wlosy i istota natury. :)

 

Edytowane przez MateuszWwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, eddie_gt4 napisał:

Nigdy nie interesowałem się obecną generacją Camry, ale po lekturze Forum trochę sobie poczytałem i dopiero teraz zobaczyłem, co przyniósł FL temu autu... :blink:

 

20211120_114040.jpg

Właśnie dlatego spieszyłem sie z zakupem przedlifta z powodu tego ekranu i nawiewów. W skodzie scali te nawiewy sa tez tak umiejscowione i jest to slabe. Plus taki ze jak mokre spodnie od deszczu na rybach to mozna suszyc kolana. 

Do ekranu trzeba siegac zbyt daleko ręką czego z zasady nie bede robił, wkurza mnie to. Tak samo jak w ravce no i corrolli. Trudno przeboleje, ale zebym wlasne pieniądze na takie rozwiazania wydawal to sie nie godzi:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, radekk napisał:

uczymy siem idzie nawet trochę szybciej niż przyśpieszenie w Camry

 

Po obejrzeniu filmu od @fulcrum byłem zdziwiony takiej samej reakcji na pedał gazu między trybem comfort VIP a sport. Mam wrażenie, że tryb sport działa podobnie jak przycisk bright w Subaru (jeżeli chodzi o efekty wizualne) w przypadku Camry zmienia kolor podświetlenia na czerwony :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MateuszWwa napisał:

Właśnie dlatego spieszyłem sie z zakupem przedlifta z powodu tego ekranu i nawiewów. W skodzie scali te nawiewy sa tez tak umiejscowione i jest to slabe. Plus taki ze jak mokre spodnie od deszczu na rybach to mozna suszyc kolana. 

Do ekranu trzeba siegac zbyt daleko ręką czego z zasady nie bede robił, wkurza mnie to. Tak samo jak w ravce no i corrolli. Trudno przeboleje, ale zebym wlasne pieniądze na takie rozwiazania wydawal to sie nie godzi:) 

Jeździłem przed i poliftem. Generalnie lepiej się jeździ poliftem. Wyżej wyświetlacz dużo lepiej spisuje się niż ten mniejszy niżej. Tak po króce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Bosman napisał:

Tymczasem kolosalny wstyd dla Subaru i Camry, bo Donald T. dla popełnienia swego karygodnego czynu postawił jednak na Skodę :)

Miał już doświadczenie w Subaru i poszedł w Skodę :) 

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Rajd-Tuska-z-Gdanska-do-Warszawy-n25649.html

  • Super! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...