Skocz do zawartości

Skoda lepsza od Subaru


bardzozlymisio

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, NonPhixion napisał:

Szczerze powiem, to nie znam nikogo kto miałby nową octavię kupioną prywatnie za gotówkę lub leasing na jakąś jednoosobową działalność. Patrząc po moim otoczeniu to indywidualni (znajomi, sąsiedzi ludzie z osiedla) raczej idą w SUV-y w wielkości od XS po XXL.

Dwóch moich sąsiadów kupiło Octavię Sedan prywatnie. Jeden jest fanem marki, miał dwie Fabie i teraz starszą Fabię zamienił na Octavię. Drugi sąsiad kupił sobie po prostu czerwoną Octavię Sedan. Obaj ok. 40 - ki.  Za to moi bezpośredni sąsiedzi z miejsca parkingowego pewnie patrzą na mnie w stylu zamienił stryjek, gdyż jeden ma Golfa 300 KM a drugi Cuprę - nie wiem ile KM, ale właśnie wydechy zmieniał, więc niemało. A pośrodku w miejsce FXT zajechał OBK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje 0,03 PLN do tematu: chyba skodzille słabo się sprzedają, konkretnie superby, prosiłem o ofertę 2 lata tamu, była taka sobie więc kupiłem coś innego, (toyotę  :D) ) a tu ostatnio dzwonią ze skody, bo Pan był zainteresowany superbem....

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, krist napisał:

moje 0,03 PLN do tematu: chyba skodzille słabo się sprzedają, konkretnie superby, prosiłem o ofertę 2 lata tamu, była taka sobie więc kupiłem coś innego, (toyotę  :D) ) a tu ostatnio dzwonią ze skody, bo Pan był zainteresowany superbem....

 

 

 

Mailem podobnie z A6 ;) Poltora roku temu prosiłem o ofertę na A6 na firmę. Dosyć arogancki Pan „od flot” po wywiadzie, jakie auta mam w firmie (kilkanaście VW  Passat i Opli insygnia i mojej poprzednie Volvo) pokręcił nosem, ze słabo, ze mały z nas Klient, ze mało aut premium (? Chyba Volvo uznał łaskawie, zapewne swoje A6 tez tam plasując). Wycisnął z siebie ofertę z rabatem flotowym 8%, co nie pozawalalo skonfigurować auta w założonym przeze mnie limicie cenowym. Podziękowałem grzecznie i zamówiłem Volvo.

Kilka miesięcy później telefon, ze „chciał Pan Audi”. Jak grzecznie powiedziałem, ze mnie nie stać na Audi wiec zamówiłem „plebejskie Volvo”, dowiedziałem się, ze zmieniła się polityka rabatowa Audi i teraz mogę dostać 20% na A6 z konfiguratora i 26% „z placu”. I czy w tej sytuacji mogę zrezygnować z zamówienia Volvo i zamówić Audi u niego...

Dzis zadowolony jeżdżę Volvo, a moje „Customer experience” z Audi skutecznie zniechęciło mnie do tej marki. 

  • Super! 1
  • Haha 1
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NonPhixion napisał:

Wychodzi no to, że lepsza opcja niż Octavia RS :-P i ogólnie 2.0TSI od VAG => https://www.youtube.com/watch?v=Dtrss1aJ3-8

No na pewno bardziej oryginalna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
27 minut temu, Nosek kreseczka napisał:

 

nie spodziewałem się, że kiedykolwiek powiem, że Skoda wygląda nieźle :P. Ciekawe co z tej wizualizacji zostanie w produkcji

 

Byłem ostatnio z kolegą oglądać Golfa VIII i Skodę Octavię. 

 

Jako zagorzały fan idei Golfa i użytkownik modeli nieprzerwanie od IV generacji muszę przyznać, że Golf VIII w porównaniu do nowej Octavii jest cieniutki. 

 

Niedawno czytaliśmy o planach Niemców, że Skoda ma być poniżej VW ale chyba Czesi zrozumieli to przypadkiem lub nie przypadkiem zupełnie  odwrotnie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, chojny napisał:

 

Byłem ostatnio z kolegą oglądać Golfa VIII i Skodę Octavię. 

 

Jako zagorzały fan idei Golfa i użytkownik modeli nieprzerwanie od IV generacji muszę przyznać, że Golf VIII w porównaniu do nowej Octavii jest cieniutki. 

 

Niedawno czytaliśmy o planach Niemców, że Skoda ma być poniżej VW ale chyba Czesi zrozumieli to przypadkiem lub nie przypadkiem zupełnie  odwrotnie. 

 

 


Po 3 samochodach z salonu, w życiu już nowego nie kupię, ale powiem szczerze, że za 2-3 lata poleasingowego SuperB to chyba będę polował. Octavie nowe też bajera, ale silniki zniechęcają, chyba że w między czasie dojdą jednostki benz. 2 l. 

Często też nie rozumiem tych wszystkich kłótni na forach, bo lepiej dołożyć 100 tyś. do premium typu Audi. Skoda to już nie ta Skoda sprzed iluś lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Nosek kreseczka napisał:

 

nie spodziewałem się, że kiedykolwiek powiem, że Skoda wygląda nieźle :P. Ciekawe co z tej wizualizacji zostanie w produkcji

 

https://autogaleria.pl/skoda-enyaq-2021

 

Jezeli z cena nie przesadza, to bedzie hit 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kukson napisał:

Skoda z grillem od BMW? 

 

zalezy od punktu widzenia / kąta patrzenia ;)

no i gdzie tu BMW?

 

 

P.S. jak widac nie tylko ja mam taka opinie, ze to bedzie hicior :OO:

 

https://autogaleria.pl/skoda-enyaq-opinia

 

skoda-enyaq-26.jpg

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w środku dla mnie dramat, nie dyskutuje się o gustach ale jakbym miał sobie wyobrazić zprzeczenie ładnego wnetrza to tak by wyglądało. Ovzy mnie bolą od patrzenia na to....

 

image.thumb.png.4c3234b4a424fc0f466a6d1d68b4dc70.png

Edytowane przez jaszyn
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jaszyn napisał:

 

w środku dla mnie dramat, nie dyskutuje się o gustach ale jakbym miał sobie wyobrazić zprzeczenie ładnego wnetrza to tak by wyglądało. Ovzy mnie bolą od patrzenia na to....

Teraz jest pseudo moda aby wnętrza elektryków miały wykończenie z materiałów recyklingowych, a dokładnie porecyklingowych jak np. w BMW. A skoro Skoda idzie w BMW, to i wnętrzem goni mistrza :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kristofor napisał:

Teraz jest pseudo moda aby wnętrza elektryków miały wykończenie z materiałów recyklingowych, a dokładnie porecyklingowych jak np. w BMW. A skoro Skoda idzie w BMW, to i wnętrzem goni mistrza :)

 

Mnie tu sie nic nie podoba nie tylko materialy które faktycznie są wybitnie tandetne z wyglądu. Nawet jakby dali inne materialy to ten mały zegar i wielki wystajacy telewizor na środku do mnie nie przemawia, wolałbym ewentualnie odwrotne proporcje. 

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...