Skocz do zawartości

niepokojące i smutne


Achitofel Gilonita

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję wszystkim za rady i podpowiedzi. Przy zastosowaniu sugestii@izotom, wyszło tak:
 

 


Co do softu, byłem dzisiaj w olsztyńskim ASO, umówiłem się na sprawdzenie. Przegląd po pierwszym roku używania, miałem pod koniec lutego, więc uprzejmy pan wątpił, że mógłbym nie mieć czegoś najnowszego. Ale problemu typu krawężnik nie znał.

A jeszcze co do filmu, mam wrażenie, że lewe koło było "troszkę pierwsze", co nie wiem, czy jakiegoś wpływu nie ma.

 

Edytowane przez B-52
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, że radził dobie świetnie. Mieliśmy, przez obładowanie i brak podwyższenia zawieszenia (podkładki), bodajże najniższy prześwit, a i tak szedł jak burza - jedynym kosztem wgniecionej osłony. A co do nie pokazywania kierowcy, że nie ma napędu - rzeczywiście tak było. Na roboczo sobie to zinterpretowaliśmy w ten sposób, że widocznie Japończycy wdrażają slogan "peace of mind" na każdym kroku. Poinformowanie kierowcy, że stracił napęd, zwłaszcza w terenie, pewnie by ten spokój trochę zburzyło:)

Żarty żartami, ale też jestem ciekaw dlaczego nie było komunikatu.

PS Chciałbym wyrazić wsparcie i podziękowania dla Dyrekcji, że reaguje na nasze pytania i podejmuje wysiłek, aby wyjaśniać. Godne podziwu, rzetelne podejście; zwłaszcza że w odpowiedzi czasami otrzymuje emocjonalne, nieuzasadnione wrzuty, zamiast racjonalnych argumentów.

  • Lajk 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KGSub napisał:

Chciałbym wyrazić wsparcie i podziękowania dla Dyrekcji, że reaguje na nasze pytania i podejmuje wysiłek, aby wyjaśniać. Godne podziwu, rzetelne podejście; zwłaszcza że w odpowiedzi czasami otrzymuje emocjonalne, nieuzasadnione wrzuty, zamiast racjonalnych argumentów.

Co prawda, to prawda. Dołączam się do podziękowań.

Żadna inna marka tego nie ma.

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.05.2017 o 16:50, Dyrekcja napisał:

W tym miejscu mógłby "obrazić" się @Izotom  , bo w teście nie widać różnicy pomiędzy działaniem z X-Mode i bez ( i mógłby - słusznie - zarzucić, że X-Mode potrzebuje chwilę aby faktycznie zacząć działać ...cóż, sorry - test zrobiłem w krótkiej wolnej chwili ).

 

W naszym przypadku sytuacja na ogół jest nieco inna: jak był śnieg albo troszkę piasku/błota to wtedy aby uniknąć uślizgu koła, X-Mode pomaga - czasami na budowach jest próg z kostki brukowej, jakiś krawężnik itd. Prawdę powiedziawszy nigdy nie mieliśmy takich problemów - jak w temacie - z podjazdem pod krawężnik na normalnej drodze. Stąd moja sugestia o włączeniu X-Mode bo być może był uślizg któregoś z kół.

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dyrekcja już wcześniej robiła demo wjazdu CVT pod krawężnik

 

https://www.youtube.com/watch?v=-_YLpSEmAPU

 

raz rozprawiała się z mitem skręconych kół:

 

https://www.youtube.com/watch?v=UBDJKND3xBk

 

Jest jeszcze jeden mit do sprawdzenia: przodem pod krawężnik :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dyrekcja już wcześniej robiła demo wjazdu CVT pod krawężnik
 

 
raz rozprawiała się z mitem skręconych kół:
 

 
Jest jeszcze jeden mit do sprawdzenia: przodem pod krawężnik
 


To ja do kompletu proponuję jeszcze bokiem pod krawężnik.

www.marcin-zawadzki.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MartyMcFly napisał:

 


To ja do kompletu proponuję jeszcze bokiem pod krawężnik. emoji14.png

www.marcin-zawadzki.com
 

 

na zaciągniętym ręcznym i neutral (ew.luzie)

Edytowane przez adamW202
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...