Skocz do zawartości

Kupno Salonowego Forestera XT


MartyMcFly

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Izotom napisał:

A my kupujemy Subaru w ciemno, nawet wtedy gdy nie ma jeszcze danego modelu do testów. Forestera XT zamawialiśmy po jeździe testowej XV z CVT :yahoo:

 

 

ja nawet tego nie zrobiłem. Po opiniach z TF wiedziałem, że przejście z OBK MY10 na XT My15 będzie strzałem w 10 i nie pomyliłem się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
 
ja nawet tego nie zrobiłem. Po opiniach z TF wiedziałem, że przejście z OBK MY10 na XT My15 będzie strzałem w 10 i nie pomyliłem się

Też kupiliśmy bez jazdy próbnej :-) no i oczywiście nie żałujemy.

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.03.2017 o 20:00, Cudack napisał:

To pewnie ta wcześniejsza dostawa, a nie mój Levorg? emoji6.png


Fajnie, że widzimy się na Forum :)
Levorg przy pomyślnych wiatrach ma szansę być do 20 kwietnia u mnie w salonie, ale jest za wcześnie abym mógł to potwierdzić. 
Dziękuję za miłe słowa. Panowie, ja nie robię nic innego jak to, co po prostu kocham. I to nie jest kolejne rzucone w świat "moje motto", to mój sposób na życie. 
Odnośnie rozmaitych sytuacji życiowych, o tych życiowych i zawodowych mógłbym opowiadać godzinami. Padło w moim kierunku i jak i firmy, w której jestem zatrudniony wiele miłych słów. Padło również wiele zarzutów w stosunku do moich kolegów po fachu. Nie chcę nikogo bronić, nie wnikam w szczegóły krótko opisanych kilka postów powyżej doświadczeń/zdarzeń.
Poza tym, że Ci wszyscy, którzy pod moim adresem powiedzieli dobre słowo, sa moimi klientami, to przede wszystkim sa ludźmi, z którymi z przyjemnością robi się interesy. Dlatego to działa w dwie strony. 
 

Pozdrawiam

Edytowane przez raju
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
19 godzin temu, raju napisał:

przede wszystkim sa ludźmi, z którymi z przyjemnością robi się interesy

Zgadzam się z powyższym, ale wypowiedź nie jest - moim zdaniem - kompletna. Gdyż spotykamy się na Forum, na Zlocie, na Subariadach a czasem ot tak w dealerstwie albo na drodze. Z własnej woli, aby razem fajnie spędzić czas, wspólnie coś przeżyć. To moim zdaniem znacznie więcej, niż "tylko" robienie interesów z przyjemnością :)

 

Pozdrowienia

Edytowane przez Dyrekcja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, dziękuję wszystkim za cenne rady. Forczester XT Quartz Blue Pearl gdzieś tam w dalekiej Japonii szykuje się do rejsu do Polski :D  :D:D

 

Co do spraw wyposażenia, dywaników itd, wygląda na to, że prawdą jest to, że 

 

Dnia 9.03.2017 o 07:01, Adam12 napisał:

Bo Subaru jako jedne z nielicznych sprzedaje samochody a nie rabaty.

 

Szczerze - może i gdybym rżnął głupa i próbował obrażania się, wracania po miesiącu i twardego negocjowania cen, dostałbym jakąś zniżkę (chociaż wątpię :) ) Ale zamiast tego postanowiłem potraktować handlarzy z Suparu Koper jak ludzi którzy wykonują swoja pracę i z tego co wiem, wykonują ją najlepiej w Polsce.  W zamian za to dostałem fajne akcesoria w dobrych cenach oraz komplet zimówek. Czuję że będzie dobrze :) 

 

Fura dopiero zamówiona i zmierza do Polski, także z podziękowaniami wstrzymam się do momentu jak odjadę Forkiem spod salonu. Także na razie tyle. 

 

Pozdrowienia dla wszystkich!! :yahoo:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forczester XT Quartz Blue Pearl gdzieś tam w dalekiej Japonii szykuje się do rejsu do Polski (...)
Suparu Koper jak ludzi którzy wykonują swoja pracę i z tego co wiem, wykonują ją najlepiej w Polsce.  W zamian za to dostałemPozdrowienia dla wszyskich
Gratuluacje! Kolor super, też taki wybraliśmy, zauważyłem ostatnio, że stał się 'trendy'.
Co do Subaru Koper, potwierdzam wszystkie pozytywne opinie,tam zanabyliśmy drugie Subaru.


Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2017 o 08:39, Dyrekcja napisał:

o moim zdaniem znacznie więcej, niż "tylko" robienie interesów z przyjemnością :)

 

Dlatego podkreśliłem, że kocham to co robię, za możliwość spotkania fantastycznych ludzi, nie tylko w moim miejscu pracy, a właśnie w takich miejscach jak Zlot Plejad czy to na Forum, gdzie w luźniej formie można wymienić się pogladami na różne tematy czy też spostrzeżeniami dotyczącymi naszych samochodów :)

Pozdrawiam

Edytowane przez raju
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, mechanik napisał:

Forczester XT Quartz Blue Pearl gdzieś tam w dalekiej Japonii szykuje się do rejsu do Polski (...)
Suparu Koper jak ludzi którzy wykonują swoja pracę i z tego co wiem, wykonują ją najlepiej w Polsce.  W zamian za to dostałemPozdrowienia dla wszys

Czy XT będzie już miał ES?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, rutek111 napisał:

Czy XT będzie już miał ES?


Tego jeszcze nie wiemy. Wiedzę w tym temacie będę miał prawdopodobnie za około miesiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MartyMcFly napisał:

Jedno z pytań z całej serii o tym jak w Japonii widzą nasz kraj i Europę. Macie Outbacka z Eyesight, ale nie macie H6. Macie Forka XT, ale bez Eyesight. Wiem! Po prostu chcą żebyśmy kupili i to i to.. 

 

Brak H6 to rozumiem, normy emisji spalin, koszty itd. ale czemu nie będzie wszędzie ES to już jakaś zagadka

Edytowane przez GREGG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MartyMcFly napisał:

No właśnie nie wiem czy to ma sens... Wszystkie Vipery, Corvette i inne Mustangi też nie są do kupienia w Polsce? 

 

To już było wałkowane milion razy, że FHI się nie opłaca. Ale ES to zupełnie coś innego   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, GREGG napisał:

 

To już było wałkowane milion razy, że FHI się nie opłaca. Ale ES to zupełnie coś innego   

Dokładnie. Szczególnie, że w Outback, Levorg EY jest dostępny...

Chociaż z tego co można przeczytać i wywnioskować to EY będzie też w Foresterze, ale nie XT.

Edytowane przez malysmok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiąc o tym, że w Japonii mają fajnego X-Brake, chociaż to nie XT. Poza tym odnoszę wrażenie, że XT z ich strony to będzie MY2018 na Europę - nowe kolory i felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, GREGG napisał:

FHI się nie opłaca

 

A tak tak, racja. 

 

A co do ES, to czy możliwe jest, że rynek EU jest dla Japończyków tak mało znaczący, że nie opłaca im się zrobić takiej opcji? Może ES jest skomplikowany w montażu czy coś... Dziwne to naprawdę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wdrożenie i testy takiego systemu są kosztowne, ale jak już FHI posiada sprawdzone rozwiązanie to dziwne, że się go nie promuje we wszystkich modelach... których jest i tak 5 na krzyż. Jakiś tam powód musi być 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, MartyMcFly napisał:

 

A tak tak, racja. 

 

A co do ES, to czy możliwe jest, że rynek EU jest dla Japończyków tak mało znaczący, że nie opłaca im się zrobić takiej opcji? Może ES jest skomplikowany w montażu czy coś... Dziwne to naprawdę... 

Ale z tego co zostało napisane Forester w EU będzie miał EY w tym roku (w połowie), ale nie w wersji XT. To to już naprawdę ciężko zrozumieć i uzasadnić.

W USA też się tym burzyli, że w wersji XT Premium nie można mieć EY, tylko w wersji XT Touring jako opcje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jako ciekawostkę dodam (jeśli pamięć mnie nie myli), że Polska jest liderem w całej EU pod względem ilości sprzedawanych XT. W tej sytuacji można wywnioskować, że XT nie jest najchętniej sprzedawanym modelem na rynku EU stąd EyeSight nie będzie oferowany w XT tylko na rynek polski (koszty produktu, logistyki, marketingu). 

Jak wiecie zapewne w całej Europie są narzędzia finansowe wspierające zakup samochodów o najniższych wartościach emisji CO2. Dla nas (co doskonale rozumiem w temacie osiągów) priorytety leżą gdzie indziej :)

 

Edytowane przez raju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, raju napisał:

Dla nas (co doskonale rozumiem w temacie osiągów) priorytety leżą gdzie indziej :)

 

 

6581d1364567051-ford-power-ignition-butt

 

 

;)

 

 

 

Dnia 11.03.2017 o 12:07, MartyMcFly napisał:

Panie i Panowie, dziękuję wszystkim za cenne rady. Forczester XT Quartz Blue Pearl gdzieś tam w dalekiej Japonii szykuje się do rejsu do Polski :D  :D:D

 

 

Gratuluje wyboru, samochodu jak i dilera ;)

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...