Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też bym chciał sobie userów pousuwać.

 

 

przeczytałem POSUWAĆ... :mrgreen:

 

Proszę mnie tu nie próbować posuwać :?

 

Usuwać jak chcecie to niech usuwa który chce - zielony niebieski czy który tam ma na to chrapkę.

 

A tak w ogóle to nie wiem o co chodzi lub z kim mnie utożsamiacie. :?:

Przytoczyłem tylko niepisaną "regułę".

 

Pozdrawiam

 

EDIT - AMI mnie jak widać uprzedził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7272, byłoby łatwiej, kimkolwiek jesteś gdybyś się przedstawił/a w tym wątku http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=1&t=101962 :wink:

 

Wizja posuwania przez zielonych nielubianych userów zabrzmiała groźnie :twisted::mrgreen:

Ciekawe, co na to SIP :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morgiana nie pomyślała. Mogła przecież opylić konto jakiejś świeżynce, żeby bidulka mogła sobie coś sprzedać.

 

A można tak ? Znaczy, zgodne to z regulaminem. Trochę kasy by się przydało. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morgiana nie pomyślała. Mogła przecież opylić konto jakiejś świeżynce, żeby bidulka mogła sobie coś sprzedać.

 

A można tak ? Znaczy, zgodne to z regulaminem. Trochę kasy by się przydało. :roll:

leon

podobno konta z pierwszej 15-ki zaczynają się od tysiaka... :twisted::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie moderatorzy, mam mega problem , jestem własnie na zmianie operatora netu w domu, i korzystam aktulanie z 3g poprzez hotspot IP4 , i wszystko oki, ale non stop mam problem z logowaniem, a własciwie cały czas sie musze logować, nawet co 30 sek. , co wqyjde z watku i wejde nastepny , musze sie logowoac , strasznie to wkurzajce . jak temu zabobiec ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie moderatorzy, mam mega problem , jestem własnie na zmianie operatora netu w domu, i korzystam aktulanie z 3g poprzez hotspot IP4 , i wszystko oki, ale non stop mam problem z logowaniem, a własciwie cały czas sie musze logować, nawet co 30 sek. , co wqyjde z watku i wejde nastepny , musze sie logowoac , strasznie to wkurzajce . jak temu zabobiec ?

 

 

+1

 

Z tą różnicą, że korzystam z innego telefonu przez sieć wi-fi. Dzieje się tak tylko na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...