Skocz do zawartości

Pytania do Moderatorów


Michael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich , na zakończenie kilka słów z mojej strony :roll:

Jest mi niezmiernie przykro , i pisze to naprawdę z wielkim bólem i przygnębieniem , gdyż znowu legła w gruzach moja jakaś tam ideologia i sposób na życie i pracę, i sprawdza sie powiedzenie kto ma miękkie serce to itd..........

Zwyczajnie po raz kolejny dostałem lekcję że nie warto być dobrym i nie ma sentymentów :evil: , a liczy sie tylko kasa , i pięcie się po szczeblach kariery za wszelką cenę, i nieważne czy ktoś dostanie odłamkiem czy nie.

Naprawdę nie rozumiem zupełnie zachowania Przemqa , który piszę w którymś tam poście że jest mi wdzięczny za pomoc, że jestem mega gość itp. pierdoły, a za chwile zgłasza do moderatorów moje prywatne ogłoszenie o sprzedaży FMIC PERRINA z mojego STI. :shock: :idea: , i jeździ po mnie jak po łysej kobyle, a na dodatek jeszcze, zachowuje sie jak "WESOŁY ROMEK" tylko bez gitary :twisted: , i próbuje tłumaczyć ? udowadniać ? że miał rację i próbuje z siebie robić Janosika :roll:

Miałem chwilę na zastanowienie się , ale niestety tego dalej nie pojmuję i jak widac nie jestem osamotniony, ale cóż takie życie..

Mam natomiast ogromną satysfakcję i chyba szczęście :roll: z tego że Przemeq nie może mi nic zarzucić jeśli chodzi o sprawy techniczne jego auta :idea: bo nawet palcem go nie tknąłem i nigdy nie tknę !, ale widzę że nawet tu próbuję strzelać na ślepo i znowu spudłował :roll:

 

Moje źródła donoszą, że nie jest tak różowo, a na forum choćby były zdjęcia druciarstwa z za krótkimi stabilizatorami wsadzonymi na siłę. Ale nie o tym przecież tu mowa.

 

Twoje źródła są chyba źle poinformowane , lub celowo jesteś wprowadzany w błąd lub brakuję Ci argumentów i strzelasz na oślep :roll: bo ich nie możesz mieć, bo jak wyżej ( nie tknałem sie Twojego auta, a opinie możesz mieć tylko na zasadzie jedna baba drugiej babie :twisted: ), a jeśli chodzi o ten konkretny przypadek stabilizatora to muszę Cie zmartwić , ale to nie ja/my , i mam na to dowody (korespondencję z użytkownikiem) , o czym powiadomiłem autora wątku bo się zgłosił do mnie z reklamacją i sie okazało po krótkim śledztwie że to nie moja sprawka, mało tego auto od sugerowanego czasu kiedy mogło to być u mnie robione minął ponad rok a w miedzy czasie auto serwisowane było w ASO -wawa i 4T :roll: . Tylko ja w przeciwieństwie do Ciebie załatwiam takie sprawy przez mail, telefon, jak poprzez forum. Jak byś był mężczyzną i tak Cie bardzo bolały moje ogłoszenia, mogłeś napisać, zadzwonić itp.

Ty jak widzę chciałeś zwyczajnie mi dopie..... tylko naprawdę nie wiem czemu, pewnie przez to że lubie sie z Piotrkiem z Mapteka, i z nim współpracuje, a jak widzę Ty sobie teraz podzieliłeś Polskę na dwie części , tych co są z Maptekiem , i tych co są z 4T . Uwierz mi , predzej czy później przejedziesz sie na tym :roll:

Moze niektórzy młodsi forumowiczę nie pamiętają , ale ja pamietam jak nadawałeś na 4T , i byłeś zwolennikiem nie-ASO, potem nagła zmiana ( słuszna czy nie , nie mi to oceniać ) i 4T jest cacy , nie-ASO be. Ok Twój wybór jesteś klientem i masz prawo wyboru, natomiast Twoja hipokryzja mnie naprawdę zdołowała, ale z drugiej strony jak widzę jest Ci z tym dobrze :roll:

 

Przepraszam wszystkich że musicie to czytać, ale obiecuję , ostatni raz :idea: ( chyba że znowu Przemeq coś tam pięknie napisze :roll: ) to się do tego ustosunkuję, bo pozwolicie ale w tej sytuacji muszę zachować jak w powiedzeniu " nie będzie Niemiec pluł nam w twarz " :roll:

 

 

Jest jeszcze druga strona medalu, mam informację że nie tylko Przemeq miał problem z moimi ogłoszeniami w K/S były również skargi od typowych handlarzy, którzy dostawali paski czy ostrzeżenia, i mówili że carfit może a oni nie, ( szkoda tylko że oni tylko byli aktywni w K/S , ale olac to :roll: ) . W związku z tym , oraz aby modowie ( dla których czapki z głów :idea: ) mieli święty spokój z nimi , i ze mną :twisted: postanowiłem że zwyczajnie odejde z forum, i naprawdę kochani, nie potrzebuję tu lamentów, :wink:, PW , maili , gratulacji, kwiatów i prezentów :mrgreen:

Jedni sie ucieszą , drudzy nie, cóż jak w życiu wszystkim nie dogodzi , niemniej w tym miejscu chciałem wszystkim podziękowac a w szczególnosci DYREKCJI , modom, i Wam wszystkim drogim forumowiczom , że wytrzymaliście ze mną :wink: i jeśli komuś pomogłem to jest mi miło, jeśli zaszkodziłem w jakikolwiek sposób zwyczajnie przepraszam 8)

 

Dziękuję jeszcze raz za wszystko , do zobaczenia na żywo , pewnie na plejadach w większości z Wami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję jeszcze raz za wszystko , do zobaczenia na żywo , pewnie na plejadach w większości z Wami :D

 

 

Mordo Ty moja, pamiętaj, że na Chlejadach również na Ciebie czekamy, a już z całą pewnością ja :wink:

 

Niestety Przemku, choćbyś podpierał się nie wiem jak daleko posuniętą pryncypialnością (i niczym ponadto - bardzo chciałem w to wierzyć), zrobiłeś coś nieładnego i ja osobiście ani Ci tego nie wybaczam, ani nie zapominam. Wiem, nadal nie wiesz o co chodzi, a uśmiech człowieka wielce zadowolonego z siebie pewnie z gębusi Ci nie schodzi. Bywa. W mojej starej profesji zwykło się mawiać :

 

Edit by Subaryta - proszę o zachowanie poziomu dyskusji, inwektywy nie prowadzą do niczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie wyoadaloby wpierw poczekac na riposte Przemqa, ale pare postow wyzej 'wesolo' sie pozegnal z tematem.

 

Awantura jak dla mnie wyszla z ciezkiej (wiecie czego), a urosla strasznie - i tu juz nie chodzi o K/S ale o polaryzacje 'sympatii' tunerskiej : / moze przyszla pora aby powywalac troche brudu publicznie, skoncza sie podchody - nie bede czarowal ze Edwina dobrze znam, i szczerze z Nim sympatyzuje bo i mam za co. Tym bardziej wkurza mnie to co sie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej wkurza mnie to co sie dzieje.

 

Ale co konkretnie :!: :idea: Nie znam Edwina ,nie znam Przemka i dlatego mi bardzo smutno że tak się to kończy . Mam nadzeję że któregoś dnia podacie sobie piątki i bedzie ok . Ku... jesteście za starzy i z :cry::evil: a starzy z Was forumowicze aby tak to sie miało skończyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zatem widzę, że nie pomyliłem się ani trochę.

 

Tak jak pisałem - Przemqu - Twój dowcip nie wypalił - ogłoszenie było prywatne - i w żadnym wypadku nie dotyczyło działalności handlowej - a zatem regulamin nie został naruszony - modowie się nieco pospieszyli...

 

Edwin - ale Twój wątek o kamperach bez Ciebie zginie .... :mrgreen: Chyba Ci wyślę buteleczkę z tym czerwonym jak jeszcze znajdę w piwnicy ;)

 

Jednak FMIC-e są be :P

 

PS. akurat 3000 post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze przyszla pora aby powywalac troche brudu publicznie, skoncza sie podchody

Domyślam się Piotrek o czym piszesz, ale uważam, że to nie ma sensu - znowu będzie dym, a nic to nie zmieni w rzeczonej i innych sprawach :roll:

 

-- 18 maja 2011, o 05:24 --

 

i naprawdę kochani, nie potrzebuję tu lamentów, :wink:, PW , maili , gratulacji, kwiatów i prezentów :mrgreen:

Kurcze, aj wczoraj do przesyłki dla Ciebie wsadziłem laurkę - sam rysowałem kredkami swiecowymi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze przyszla pora aby powywalac troche brudu publicznie, skoncza sie podchody

Domyślam się Piotrek o czym piszesz, ale uważam, że to nie ma sensu - znowu będzie dym, a nic to nie zmieni w rzeczonej i innych sprawach :roll:

 

Śledztwo po ciężkim przestępstwie też niewiele da i nie przywróci stanu sprzed jego dokonania samemu poszkodowanemu, ale pokaże czemu, z jakich prawdziwych powodów do niego doszło oraz daje informacje opinii/innym jak można by tego uniknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, jak Cie pierwszy raz zobaczyłem w Tychach na imprezie nie-ASO w głowie miałem tylko WTF? Co to za kolo?

 

Jesteś jednym z tych, którzy nie muszą niczego udawać, nikomu niczego udowadniać, grać, promować się i lansować, będąc sobą zapracowałeś na szacunek i poważanie. Wiele razy słyszałem kiedy stawiano Cię jako przykład człowieka, którego ze świecą w naszych czasach szukać, więc proszę ja Ciebie nie daj się podejść w tak marny i prostacki sposób.

 

Wiesz dobrze że to część gry, o ktorej piszesz a osobą, która po tej prowokacji powinna podjąc taką a nie inną decyzję nie jesteś Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś jednym z tych, którzy nie muszą niczego udawać, nikomu niczego udowadniać, grać, promować się i lansować, będąc sobą zapracowałeś na szacunek i poważanie. Wiele razy słyszałem kiedy stawiano Cię jako przykład człowieka, którego ze świecą w naszych czasach szukać, więc proszę ja Ciebie nie daj się podejść w tak marny i prostacki sposób.

 

Wiesz dobrze że to część gry, o ktorej piszesz a osobą, która po tej prowokacji powinna podjąc taką a nie inną decyzję nie jesteś Ty.

Amen :(

 

carfit

do zo na Plejadach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit Tak jak piszą porzednicy: nie daj się wkręcić w tą gierkę :!: Byłem przekonany, że olejesz Przemeq , bo patrząc na jego posty, z którym płynie satysfakcja :shock: i kpina z sytuacji, zasługuje na to. :roll:

 

Nie muszę powtarzać się, że bez Ciebie Forum naprawdę wiele straci :!: Myślę, że podobnie uważają setki Forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę, żeby mi się tu nikt nie obrażał ani nie odchodził :!:

 

Carfit, życie nie jest sprawiedliwe, ale to nie powód, aby oddawać ring walkowerem :!:

 

Przemeq, pamiętasz naszą sprzeczkę o akcyzę :?: Nie zawsze można mieć rację :!:

 

Dzięki temu, że się różnimy, to jest jeszcze sens rozmawiać, kłócić się, przyjaźnić, pobić, wypić i co tam jeszcze...

Koszmarem byłoby wszystkie te sprawy załatwiać przed lustrem :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie wyoadaloby wpierw poczekac na riposte Przemqa, ale pare postow wyzej 'wesolo' sie pozegnal z tematem.

 

Po odpowiedzi Carfita nie mam wyjścia, muszę do tematu wrócić.

 

zgłasza do moderatorów moje prywatne ogłoszenie o sprzedaży FMIC PERRINA z mojego STI. :shock: :idea: , i jeździ po mnie jak po łysej kobyle, a na

 

Edwin, z całym szacunkiem, ale raczej o jeżdżeniu po Tobie nie ma tu mowy. Pokaż mi miejsca, gdzie ono było.

 

Nie jestem "Janosikiem" (widzisz - ja byłem pod Twoim adresem milszy, bo przyrównałem Cię do bohatera światowego, a Ty mnie tylko do lokalnego :) ), ale kurde naprawdę nie zarzucajcie mi złej woli, gdy w biały dzień ktoś za łamanie regulaminu jest karany, a inny nie. Maniek TEŻ sprzedawał swój PRYWATNY grat, a w uzasadnieniu paska napisano, że to nie może być prywatne, skoro on pracuje w dziale tuningu MTS. A Ty gdzie pracujesz? W szpitalu? Jesteś dróżnikiem na kolei? Inseminatorem w PGR-ze :mrgreen:? Nie.

 

Moja dewiza jest taka: coco jambo i do przodu. A, nie czekaj, nie o tę dewizę chodziło :mrgreen:. Dewiza jest taka: nie ma równych i równiejszych. Zasady obowiązują wszystkich tak samo.

 

Mam jednak świadomość, że w Polsce, kraju podwójnej moralności, ogólnej pogardy dla zasad i przepisów, kraju, w którym króluje niedzielny katolicyzm na pokaz, łapówkarstwo i kombinowanie, taka postawa nie ma szansy znaleźć zrozumienia. I dlatego ten kraj tapla się w tej swojej zaściankowości i wyjść z niej nie może. I dlatego jestem teraz w tym wątku "tym złym niedobrym, który naszego carfitka podkablował".

 

zachowuje sie jak "WESOŁY ROMEK" tylko bez gitary

 

Ok, masz rację, może forma nie była najwłaściwsza. Dziś pewnie zrobiłbym to bez "mistergrinów".

 

Przemeq nie może mi nic zarzucić jeśli chodzi o sprawy techniczne jego auta :idea: bo nawet palcem go nie tknąłem i nigdy nie tknę !

 

Dopóki ja będę miał na to wpływ - niewątpliwie :mrgreen:.

 

ale ja pamietam jak nadawałeś na 4T , i byłeś zwolennikiem nie-ASO, potem nagła zmiana ( słuszna czy nie , nie mi to oceniać ) i 4T jest cacy , nie-ASO be. Ok Twój wybór jesteś klientem i masz prawo wyboru, natomiast Twoja hipokryzja mnie naprawdę zdołowała, ale z drugiej strony jak widzę jest Ci z tym dobrze

 

Wybacz moją bezpośredniość, ale naprawdę tracę wiarę w zdolność odróżnienia przez Ciebie dwóch prostych rzeczy:

- tego, że jako Mod po prostu STOSOWAŁEM REGULAMIN w stosunku do 4T (i dziś robiłbym to nadal)

- tego, że jako posiadacz subaru mam prawo korzystać z różnych serwisów i oceniać jakość ich pracy

 

Krucjata przeciwko 4T była słuszna i powtórzyłbym ją, będąc dziś na tym samym miejscu i nadal powtarzam opinię, że 4T w sposób ordynarny i bezczelny na początku swojej działalności na łamach forum importera subaru zrobiło sobie, głównie postami Azraela, cały marketing, z którego zresztą do dziś korzysta. nie-ASO tego nie robił i do dziś nie robi i dlatego za czasów mojego bycia Modem nigdy nie było powodu do spięć z Maptekiem. Do tego stopnia nie-ASO zachowywał się fair i trzymał się w cieniu, że - uwierz w to, bądź nie - gdy po raz pierwszy przyjechałem do Baranowa nie miałem pojęcia, że nie-ASO i Kocar to de facto jedna firma (choć formalnie dwa różne biznesy, w którym Kocar jest podwykonawcą). Będąc modem dziś, gwarantuję Ci, że dużo wcześniej zareagowałbym na marketing, jaki Ty sobie robisz na łamach forum SIP, ale się zamknąłem i trzymałem gębę na kłódkę dopóki nie było sprawy z ogłoszeniem Mańka.

 

I dalej co do hipokryzji i oceny Mapteka kiedyś i dziś: po pierwszym strojeniu mojego samochodu w Mapteku byłem zadowolony i stąd peany pod adresem tej firmy. Czy gdybym nie był, chciałoby mi się jechać kilka razy pół Polski na drugie dłubanie za - jak dla mnie - bardzo grube pieniądze? Odpowiedź jest prosta.

 

Tak samo, jak odpowiedź na pytanie, czy jeśli przez dwa miesiące po owym grubym dłubaniu samochód CO TYDZIEŃ jedzie do serwisu z poważną usterką, to mogę być zadowolony z jakości usługi wykonanej przez nie-ASO?

 

Nie wiem też, czy pamiętasz, ale pytałem Cię na PW o radę, do kogo pojechać. Przekonałeś mnie do pojechania do Mapteku, nawiązując do doświadczenia tej firmy w tym, co robią. Czy kiedykolwiek przyszedłem do Ciebie potem z pretensją z tę rekomendację? Nie. A to dlatego, sam odpowiadam za własne decyzje, ale tak samo mam prawo do wyrażenia swojej opinii, gdy decyzja okazuje się zła.

 

I gdzie tu jest więc hipokryzja?

 

jak widzę Ty sobie teraz podzieliłeś Polskę na dwie części , tych co są z Maptekiem , i tych co są z 4T . Uwierz mi , predzej czy później przejedziesz sie na tym :roll:

 

Dlatego powtórzę jasno i wyraźnie: według mojego rozumienia zasad Forum, poza "Nielegalem" nie ma tu miejsca ani dla jednych, ani dla drugich. Jeśli jednak moderatorzy wybiórczo stosują regulamin, poprzez karanie paskami "nie swoich" (MTS - dodam, że to dealer Mapteka :P), a przymykają oko na ogłoszenia "swoich", to mając możliwość zgłoszenia takiego jawnego łamania zasad czerwonym wykrzyknikiem po prostu to robię.

 

To w ogóle jakaś paranoja, że jako użytkownik muszę tłumaczyć wszystkim, dlaczego należy przestrzegać regulaminu. Coś tu stoi na głowie :mrgreen:.

 

Uwierz mi , predzej czy później przejedziesz sie na tym :roll:

 

O czym Ty mówisz? Na czym mam się przejechać? :shock: Co ja z 4T ślub mam brać, że się mam na czymś przejeżdżać? To jest kurde TYLKO SERWIS SAMOCHODOWY :!:. Czy ja idąc rano do sklepu po bułkę mam się zaprzyjaźniać ze sklepikarzem, ryzykując, że jeśli tego nie zrobię, to się "przejadę"? Litości...

 

że nie tylko Przemeq miał problem z moimi ogłoszeniami w K/S były również skargi od typowych handlarzy

 

Ediwn, z całym szacunkiem, a kim Ty jesteś? Nietypowym handlarzem? Jak wspomniałem, nie jesteś inseminatorem w PGR-ze, a prowadzisz biznes polegający na serwisowaniu samochodów i sprzedaży części...

 

postanowiłem że zwyczajnie odejde z forum

 

I tego po prostu nie rozumiem. Ale tu wracamy do rozróżnienia pomiędzy moją oceną faktu nierównego traktowania Ciebie przez modów wobec "typowych handlarzy", a mojej oceny Twojej wiedzy i stopnia, w jakim pomagasz ludziom na Forum.

 

Ja nadal twierdzę, że to DWIE RÓŻNE RZECZY i jestem zdruzgotany tym, że będąc facetem z jajami, zamiast powiedzieć: "Przemeq, jesteś [tiiiit], że mnie podkablowałeś, ale ja mam też swoje za uszami, bo robię tu biznes, dlatego umówmy się, że Ty przestaniesz się wyżywać, a ja swój marketing przeniosę gdzieś indziej i będzie po sprawie", postanowiłeś się obrazić i odejść. Nie można było tak? :roll:

 

"konfidencik" będzie podwójnie zadowolony.

 

W mojej starej profesji zwykło się mawiać :

 

"Są ludzie, są i taborety..."

 

Dyskusji na tym poziomie prowadził nie będę. Natomiast jako obrońca regulaminu :mrgreen:, zgłosiłem te wypowiedzi do Moderatorów. Ciekawe, co zrobią z tymi zgłoszeniami :twisted:.

 

Dodam, że jak na razie nerwy puszczają moim adwersarzom, skoro uciekają się do inwektyw. A to zazwyczaj oznacza, że brakuje argumentów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o poziomie napomyka ktos kto nazywa kogos 'inesminatorem z PGR

 

Nikogo tak nie nazwałem - to była tylko ilustracja tezy, że Carfit nie jest zawodowo nikim innym, jak człowiekiem zajmującym się serwisowaniem samochodów i sprzedażą części.

 

Nie adwersarzom, a interlokutorom

 

http://portalwiedzy.onet.pl/108796,,,,a ... haslo.html

 

adwersarz (łc. adversarius ‘przeciwny’) przeciwnik w dyskusji

 

Spróbuj jeszcze raz :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos kto nazywa kogos 'inesminatorem z PGR.

 

Eee, no chyba wlasnie NIE-nazywa :wink:

 

nie jesteś inseminatorem w PGR-ze

 

Calosc "sagi" czyta sie niezwykle ciekawie i z dystansu kilku tysiecy kilometrow wyglada, ze obie strony maja swoje racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq,

żeby Ci smutno nie było, no i żebyś tych argumentów miał jeszcze więcej, no i żeby tych adwersarzy co to do inwektyw się, w ostatecznej niemocy swej, uciekają to jeszcze Ci powiem :

- nie dość, że taboret to cwaniak jesteś. Ale nie taki fajny cwaniak z ferajny z Powiśla a taki wiesz, cwaniak korporacyjny.

 

I właśnie to, że nie rozumiesz reakcji ludzi na całą sprawę, że dziwi Cię ona niepomiernie i utwierdza w przekonaniu o "zaściankowości", dulszczyźnie, kolesiostwie wszystkich innych wreszcie (śmiejących Cię nie rozumieć) to wszystko sprawia, że właśnie określenie "cwaniak korporacyjny" jest moim zdaniem bardzo adekwatne.

 

Ok, z mojej strony EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal twierdzę, że to DWIE RÓŻNE RZECZY i jestem zdruzgotany tym, że będąc facetem z jajami, zamiast powiedzieć: "Przemeq, jesteś [tiiiit], że mnie podkablowałeś, ale ja mam też swoje za uszami, bo robię tu biznes, dlatego umówmy się, że Ty przestaniesz się wyżywać, a ja swój marketing przeniosę gdzieś indziej i będzie po sprawie"

:lol::lol::lol: myśle , że jeszcze powinno być "...biję się w swe piersi, i nie mogę pojąć jak zaślepiony byłem chęcią duzego zysku i pazerstwem, czerpiąc i wyduszając z tego forum tylko korzyść finansową. Teraz moje oczy przejrzały i wiem gdzie popełniłem błąd - Przemqu masz racje, mam za uszami - tylko przestań mnie dręczyć...."

 

 

staaaary - nie chce mi sie cytować innych bredni - ale PRZECENIASZswoją rolę na forum... wiem że się obruszysz i zaraz mi powiesz "...a kim ty [qrde] jestes itd itd..." mi to rybka, bo to nie ja wyszedłem na "pawiana"

 

...Przemeq porównaj sobie teraz reakcje ludzi po akcji Przemeq vs nie-ASO , a Przemeq vs Edwin (carfit) - nasowa Ci się jakis wniosek? Nie można być mendą i zasłaniać sie regulaminem , takie rzeczy tylko w Urzędzie Skarbowym, a w takowym chyba nei pracujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę brak tu jeszcze tylko cyklistów, masonów i bikiniarzy.

 

Rozsądek nakazywałby zamknąć ten wątek zanim przerodzi się w wojnę Północ-Południe....

 

albo Stolica-Prowincja....

 

albo po prostu w kolejną Wojnę Forumową....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale PRZECENIASZswoją rolę na forum

 

:mrgreen:

 

A jaka ona niby jest? Jestem po prostu forumowiczem - jednym z iluś tam tysięcy - któremu nie spodobała się wybiórczość w stosowaniu regulaminu i postanowił dać temu wyraz.

 

A, zapomniałbym: jestem na czwartym miejscu wśród Formowiczów pod względem liczby pomuków. Brakuje mi tylko trzech pomuków do carfita. Ale jako, że go teraz wykosiłem, mam szansę na pudło :mrgreen:.

 

Nie można być mendą i zasłaniać sie regulaminem , takie rzeczy tylko w Urzędzie Skarbowym

 

Jako - cytuję - "menda" zaraz ustalę, który Urząd Skarbowy jest Twój i napiszę tam donos, że tak ich określasz :mrgreen:.

 

obruszysz i zaraz mi powiesz "...a kim ty [qrde] jestes itd itd..."

 

Tego nie powiem, bo widziałem Cię w TV i mam już 100% jasność, kim Ty jesteś :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi na forum. Edytowałem już 2 posty i nie chcę tego robić więcej.

Grzesiek_67, proszę o edit, w innym przypadku otrzymasz ostrzeżenie za wycieczki osobiste (wiem, że potrafisz napisać to o co Ci chodzi w inny, akceptowalny sposób - erudycji Ci nie brakuje i potraktuj to również jako moją osobistą prośbę a nie tylko stanowisko moderatora).

Całość tematu dziwi mnie niepomiernie. Rzecz dotyczy zgłoszenia postu budzącego wątpliwości nie tylko użytkownika (Przemeq) ale również moderatorni (znając Edwina osobiście poważnie wątpię o chęci zysku a jedynie upłynnieniu grata zalegającego) nie zmienia to jednak faktu, że bardzo się staramy żeby na forum nie było równych i równiejszych, stąd reakcja mogła być tylko jedna. Według mnie nic poważnego się nie stało i dlatego apeluję o powstrzymanie emocji. Jak wszyscy odparują ciśnienie będzie lepiej.

Z góry dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...