Skocz do zawartości

Forum - nowa odsłona


przemowrc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 702
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mi głównie przeszkadza zepsucie przeglądanie "wartosci nieprzeczytanej". Wcześniej klikając w dany topic kierowało do ostatniego nieprzeczytanego posta. Teraz otwiera nam pierwszy post w danym temacie i trzeba samemu szukać na której stronie skończyło się śledzenie.

Not good.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki to nikomu tak... nie podoba się, wiec dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było – tylko aplauz i zaakceptowanie tych naszych, prawda, punktów które stworzymy...  (liśmy).

 

 

 

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, suberet napisał:

To jeszcze nic. Nowe forum wyraźnie dodaje mojemu Forku ze 20 kucy!

 

Cieszymy się i z wypiekami czekamy informacji o cofaniu się rdzy oraz zabliźnianiu się uszczelek pod głowicami. 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ewemarkam napisał:

ale według mnie za jasne

Tja. Mniej barbie wiecej Berserka jesli chodzi o palete.

Chyba, ze mi tak telefon/przegladarka zniekształca ten niebieski co to nawiazuje do Tego Niebieskiego (czy tam granatu, bo z kolorami i nazwami nie tak łatwo):hi:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie obecnie klikając na kropkę/gwiazdkę raz przenosi do ostatniego nieczytanego postu, wówczas jest nawet oddzielenie postówforum.thumb.jpg.d1894d11b7153b0ca2dfcdb413107a9e.jpg

 

a czasami przenosi do ostatniego w temacie i wówczas nie ma tego oddzielenia na którym faktycznie ostatnio skończyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wręcz wyśmienicie, że powiadomienia mają kolor zielony, a nie w# denerwujący czerwony, ale czy można prosić o to abym dostając pw miała zielone ileś tam na kopercie??

Dzwoneczek mam generalnie w głębokim poważaniu.

Przed remontem foruma dostając pw miałam powiadomienie na dzwoneczku i kopercie, i to było okej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...