Skocz do zawartości

Forum - nowa odsłona


przemowrc

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 702
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

21 godzin temu, skwaro napisał:

Jaki jest minimalny czas między dwoma postami jednego autora, który nie powoduje sklejenia nowego posta z poprzednim?

> 4320 minut

16 godzin temu, skwaro napisał:

od dnia wstawienia oryginalnego posta

 

 

 

15 godzin temu, Aga napisał:

Nie wiem, czy można tę funkcję rozdzielić na różne działy forum, podejrzewam, że nie.

Racja, nie można tego rozdzielić. To jest jedno ustawienie na całe Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, skwaro napisał:

 

Serio, serio? Ktoś na to patrzy? :P

Oczywiście, między innymi osoby, które nie mają 100 postów, a chcą coś sprzedać :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasło pamięta też przeglądarka i jest to niezależne od ciasteczek (hasło jest dostępne również w sesjach incognito). Sprawdź w ustawieniach przeglądarki czy przypadkiem forum nie trafiło na listę witryn blokowanych pod względem ciasteczek... ewentualnie usuń obecne ciasteczka, wyczyść cache przeglądarki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy istnieje możliwość takiego ustawienia, aby po wejściu w listę nieprzeczytanych postów i otwarciu interesującego nas posta domyślnie ekran ustawiał się na kolejnym nieprzeczytanym poście, a nie  przewijał do pierwszego postu na liście. Irytujące jest, że za każdym razem trzeba przewijać w dół listy i szukać gdzie zakończyliśmy przeglądanie postów / tematów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Aga nie bardzo, z tego co wykminiłem, to jest możliwość ustawienia, aby po przeczytaniu wątku wrócić do pierwszego nieprzeczytanego, albo na początek strony. Jak na stronie mam 50 wątków, a przeczytam tylko 48-y, to w jednej jak i drugiej sytuacji wróci mnie do pierwszego wątku, a chciałbym być już przy 49-tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Giresse napisał:
@aga
Strona główna -> nieprzeczytane zawartość -> wyświetla się lista nieprzeczytanych wątków. Chodzi o wątki, nie posty - namieszałem z terminologią.

 

Jeżeli chcesz przeglądać tylko wybrane wątki, a nie wszystkie (tak to zrozumiałam), to musisz w ustawieniach filtrowania nieprzeczytanej zawartości ustawić wybrane przez Ciebie ustawienia (u góry masz przykład moich, ale ja chcę wszystkie nowe) oraz włącz sobie obserwowanie wybranych wątków (powiadomienia mailowe można powyłączać w ustawieniach powiadomień w ustawieniach konta ;) ) ... nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałam :rolleyes:

 

Obserwowanie wątków w nielegalu nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Aga napisał:

Jeżeli chcesz przeglądać tylko wybrane wątki, a nie wszystkie (tak to zrozumiałam)

Oczywiście, że chcę widzieć wszystkie nieprzeczytane wątki, ale nie we wszystkie będę wchodził. Patrzę co się pojawiło od mojej ostatniej wizyty, i otwieram wątki, które mnie interesują, nie koniecznie te, które obserwuję, ponieważ są też nowe z interesującą mnie zawartością. Szkopuł w tym, że tak jak pisałem na stronie jest pięćdziesiąt wątków, otwieram powiedzmy (30) trzydziesty z kolei, wychodzę z niego i chciałbym żeby po wyjściu z wątku nie wracało mnie do góry strony, tylko "ekran" był ustawiony w tym konkretnym przypadku na  (31) lub w jego pobliżu, czyli pierwszym po ostatnim prze zemnie przeczytanym (na niektórych forach tak jest, na przykład na (-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2018 o 14:37, Giresse napisał:

Szkopuł w tym, że tak jak pisałem na stronie jest pięćdziesiąt wątków, otwieram powiedzmy (30) trzydziesty z kolei, wychodzę z niego i chciałbym żeby po wyjściu z wątku nie wracało mnie do góry strony, tylko "ekran" był ustawiony w tym konkretnym przypadku na  (31) lub w jego pobliżu, czyli pierwszym po ostatnim prze zemnie przeczytanym (na niektórych forach tak jest, na przykład na

Klikając na wątek, który chcesz przeczytać przytrzymaj Ctrl na klawiaturze, po przeczytaniu zamknij kartę i wrócisz tam, gdzie chcesz. ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...