Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Daj znać proszę, jak poszło bo mam nieużywaną siódemkę z tym samym problemem. Mógłbym reanimować i komuś dać, czy coś.

Telefon oddałem kumplowi który hobbistycznie w tym siedzi. Popskal szuwaksem przeczyscil szczoteczką i u mnie zdecydowana poprawa. Roboty 2 minuty. TrZnowu gadam na połowie suwaka. Myślę że w każdym komisie - serwisie to ogarna
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, Kiwi 4ester napisał:

Czy dobrze pamiętam, że ktoś ostatnio polecał Orange flex? Dopytać się chciałem jak to fizycznie działa i czy jest tak wygodne jak to reklamują:)

Mój brat @Ijon KRK korzysta z tego od dłuższego czasu, więc może się wypowie.

Ja to mam od trochę ponad tygodnia, jak na razie jest fajnie - "dużo muzyki za mało pieniędzy". Dodatkowych kart SIM jeszcze nie zamawiałem. Samo przejście z innej sieci było bezproblemowe - określonego dnia p północy włożyłem kartę Orange Flex i za parę minut została aktywowana. 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2022 o 14:39, Kiwi 4ester napisał:

Czy dobrze pamiętam, że ktoś ostatnio polecał Orange flex? Dopytać się chciałem jak to fizycznie działa i czy jest tak wygodne jak to reklamują:)

Wywołany do odpowiedzi ;-) Ja (a także żona i teściowa) od jakichś 2 lat używamy właśnie Orange Flex, wcześniej abonament w Play. Nie wiem jak reklamują, ale jest bardzo wygodne, po podaniu numeru karty kredytowej sami co miesiąc ściągają wysokość abonamentu i nawet przelewu nie trzeba robić (ale jest też opcja płacenie BLIK-iem). 

Jakbyś miał więcej pytań to śmiało, w wątku albo na PW.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest prawie wygodnie we flexie bo internet trzeba dzielić ręcznie co miesiąc. Dla mnie jest to jednak trochę uciążliwe, bo jak zapomnisz to na nowy okres rozliczeniowy członek rodziny może się obudzić bez netu. Ale poza tym wszystko ok i sama apka też umiarkowanie sensowna. Obsługa za to całkiem w porządku. Dodatkowy plus jeśli korzystasz z ekosystemu Apple to generalnie ich rzeczy z E-simami działają w miarę bez problemu.

Edytowane przez kamul
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej miałem nju i polecam, zmieniłem tylko dlatego, że potrzebowałem e-sim'a. Nju było wygodniejsze bo samo dzieliło transfer i było chyba nawet nieco tańsze. Chodzą też słuchy, że "ludzie" zadowoleni byli z Viking Mobile, ale sam nie korzystałem to się nie wypowiem. Dodam, że cały czas mówię o ofercie "na dwoje" tj. Ja + żona.

Edytowane przez kamul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie szukam nowego tele moja Motorola one vision już po prostu zaczyna mnie wku..... irytować. Poszukuję czegoś co miało by baterie 5000mAh, chodził na androidzie, miał dostęp do google,

Bynajmniej 8gb i jakiś dobry aparat cena? Biorę w abonamencie więc będzie na raty. Odpada iPhone 13 czy12 ani samsung s21. Pomożecie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lelenbp napisał:

Słuchajcie szukam nowego tele moja Motorola one vision już po prostu zaczyna mnie wku..... irytować. Poszukuję czegoś co miało by baterie 5000mAh, chodził na androidzie, miał dostęp do google,

Bynajmniej 8gb i jakiś dobry aparat cena? Biorę w abonamencie więc będzie na raty. Odpada iPhone 13 czy12 ani samsung s21. Pomożecie?

 

Kumpel ma jakiegoś nowego 1+, przesiadał się z P20Pro i mówi, że zadowolony. Jak budżet nie ogranicza to można pomyśleć o Mi11 Ultra ze względu na fotki, które wyglądają całkiem ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kamul napisał:

Wcześniej miałem nju i polecam, zmieniłem tylko dlatego, że potrzebowałem e-sim'a. Nju było wygodniejsze bo samo dzieliło transfer i było chyba nawet nieco tańsze. Chodzą też słuchy, że "ludzie" zadowoleni byli z Viking Mobile, ale sam nie korzystałem to się nie wypowiem. Dodam, że cały czas mówię o ofercie "na dwoje" tj. Ja + żona.

 

Jako były Viking powiem tak: Super są.

 

Fajna apka, wszystko działa, bezproblemowa obsługa (chyba ze ktoś nie lubi serwisu na "Ty"), zasięg z Play, kiedyś zatem były 4 sieci (teraz chyba się skończyło). 25 zł ściągają z karty co miesiąc i pełen luz. 

Tylko jak na wakacje jechałem to trzeba było extra 20 zł dobić na roaming. 

Nadal mam ich kartę w telefonie backupowym, nieaktywną ale podtrzymuje numer. To taka firma, z którą chce się współpracować z pomysłem i duszą, nawet jeżeli kiedyśtam Virgin czy coś byli tańsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ewemarkam napisał:

Tak tylko nju ma jeszcze jeden problem, nie ma roamingu krajowego. Jesteś skazany na zasięg jednej sieci czyli Orange.

Ten problem, to nie problem. Tam gdzie mi zdarzyło się zawędrować z telefonem nie miałem problemu z zasięgiem. To nie nieszczęsny Play i ich braki we własnej infrastrukturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lelenbp napisał:

Słuchajcie szukam nowego tele moja Motorola one vision już po prostu zaczyna mnie wku..... irytować. Poszukuję czegoś co miało by baterie 5000mAh, chodził na androidzie, miał dostęp do google,

Bynajmniej 8gb i jakiś dobry aparat cena? Biorę w abonamencie więc będzie na raty. Odpada iPhone 13 czy12 ani samsung s21. Pomożecie?

 

Nie wiem w jaką półkę celujesz. Ostatnio mam na tapecie dwa Realme - 8 (nie 5G) i GT Master Edition. Przyznam, że GT miło zaskoczył. Można kupić za 1200 zł. W sumie jest u nas stosunkowo krótko ale jedyne wada, to przyciski głośności na lewym boku i często robi się prtscr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten problem, to nie problem. Tam gdzie mi zdarzyło się zawędrować z telefonem nie miałem problemu z zasięgiem. To nie nieszczęsny Play i ich braki we własnej infrastrukturze.
Dla mnie jest.... Nie wiem czy to problem telefonu czy sieci. Ale ciągle mi wyszukuje sygnał gdy leci na LTE. Chciałem się przełączyć na inną to nie mogę. Aktualnie mam wymuszone w ustawieniach 3G i telefon trzyma pięknie dwa dni, przy intensywnym użytkowaniu. Wysyłałem już to na serwis i twierdzą że jest ok. Telefon gdy leci na LTE potrafi w cyklu od odpięcia do 20% baterii zjeść ok 2000-3000mAh na sam sygnał sieci. Czyli połowa baterii leci na to. Gry jest na 3G to ok 200-300mAh to ok 15% w tym samym czasie. Ciągle szuka sieci. Ale żeby to zweryfikować musiałbym kupić drugi numer.... w tym momencie. Bo będąc w nju nie mogę się przełączyć na inną sieć.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, .Misza. napisał:

Ten problem, to nie problem. Tam gdzie mi zdarzyło się zawędrować z telefonem nie miałem problemu z zasięgiem. To nie nieszczęsny Play i ich braki we własnej infrastrukturze.

Mam aktualnie też i nju. Zero problemów, miałem inne sieci i tylko w tej nie było żadnych problemów z siecią. Mogę bez zastanowienia polecić w przeciwieństwie do innych sieci.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może głupie, ale dlaczego telefon może być połączony z kilkoma urządzeniami przez BT jednocześnie natomiast odtwarzać różnych rzeczy na tych urządzeniach już jednocześnie nie potrafi?
Konkretnie chodzi mi o to, że mam podłączony głośnik bezprzewodowy i uprawnienia pozwalają mu odtwarzać tylko multimedia, oraz słuchawkę bezprzewodową z uprawnieniami bez dźwięku multimediów ale mimo to kiedy ktoś do mnie zadzwoni, muzyka zatrzymuje się i nie można jej puścić do momentu zakończenia rozmowy. 
Pixel 2 XL, Andek 11. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to na wypadek tego żeby nie zagłuszać rozmowy. No chyba że jednak są pewne ograniczenia w samym procesorze telefonu. Jest jeszcze opcja, wiem że gdzieś da się ustawić aby jednocześnie muzyka leciała tylko z jednego źródła dźwięku. Czytaj, np albo Spotify, albo tidal albo YT. Natomiast można to miksować i włączyć wszystko jednocześnie. Nie pamiętam gdzie się to ustawia, ale w radiu z androidem miałem taką możliwość gdzieś w zaawansowanych (ukrytych) ustawieniach. Albo miksowanie albo dzięki z jednego źródła/programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Orear napisał:

Pytanie może głupie, ale dlaczego telefon może być połączony z kilkoma urządzeniami przez BT jednocześnie natomiast odtwarzać różnych rzeczy na tych urządzeniach już jednocześnie nie potrafi?
Konkretnie chodzi mi o to, że mam podłączony głośnik bezprzewodowy i uprawnienia pozwalają mu odtwarzać tylko multimedia, oraz słuchawkę bezprzewodową z uprawnieniami bez dźwięku multimediów ale mimo to kiedy ktoś do mnie zadzwoni, muzyka zatrzymuje się i nie można jej puścić do momentu zakończenia rozmowy. 
Pixel 2 XL, Andek 11. ;) 

Myśle że to ograniczenia sprzętowe. Próbowałem coś takiego zrobić na starym samsungu note 9. Co chwila coś cieło.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...