Skocz do zawartości

Mój następny telefon


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

4 godziny temu, mechanik napisał:

Xperia XZ1. Można też zmienić na XZ dual. Jednak XZ1 jest już szybsza, silniejszy procesor, 4 GB RAM.

Zaletą na pewno jest wodoszczelność IP68, to sporo, gwarancja bezpieczeństwa.

Poniższe zdjęcia zrobiliśmy Xperią XZ, 

Dzięki za info,

 

wadą XZ dual jest brak osobnego slotu na kartę SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pomoże? 

Pacjent Samsung Galaxy j7 2016

We wrześniu wylał się wyświetlacz i dotyk pękł. (Moja wina)

Wymieniłem na zamiennik  i wszystko spoko do czasu aktualizacji do android 7 po aktualizacji dotyk nie reaguje na nic 

Zrobiłem hard reset Ale nie pomogło więc wygrałem od nowa system bez brandowej nakładki Play

I telefon sobie normalnie pracował bez problemów aż do teraz

Od 2 dni mam problem że włączam dane komórkowe a telefon nic. Zero reakcji. Po zresetowaniu tel raz zadziałają dane a raz nie. Albo włącza się roaming danych i też nic nie ma.

 

Jakieś porady ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System bez nakładki wszystko wyjaśnia, cholera wie co to jest i co tam było zmienione. Ja bym szedł w kierunku problemów z wyświetlaczem, u mnie w 5S zamiennik pewnego dnia zgłupiał i przy telefonie podpiętym do ładowania nie dało się nic zrobić. Włożyłem chinola i działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, siewcu napisał:

System bez nakładki wszystko wyjaśnia, cholera wie co to jest i co tam było zmienione. Ja bym szedł w kierunku problemów z wyświetlaczem, u mnie w 5S zamiennik pewnego dnia zgłupiał i przy telefonie podpiętym do ładowania nie dało się nic zrobić. Włożyłem chinola i działa.

No dobra ale skoro ponad 3 miesiące wszystko było ok a teraz się popsuło? 

Jaki związek ma wyświetlacz z transferem danych? 

Wgrywalem system taki sam jak jest w samsungach sprzedawanych poza salonami telekomunikacyjnym i było wszystko ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś korzysta z iphone 6? Daje to jeszcze radę czy lepiej sobie odpuścić? Chciałem matce kupić telefon, pierwsza myśl padła na SE, ale stwierdziła że może coś wiekszego. Generalnie telefon będzie Jej służył do dzwonienia, cykania fotek i przeglądania sporadycznie netu. Jednak obawiam się czy przy obecnym iOS 11 to jeszcze jakoś ciągnie mając choćby o połowę mniej RAMu niż SE, czy 6s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, radekk napisał:

Ktoś korzysta z iphone 6? Daje to jeszcze radę czy lepiej sobie odpuścić? Chciałem matce kupić telefon, pierwsza myśl padła na SE, ale stwierdziła że może coś wiekszego. Generalnie telefon będzie Jej służył do dzwonienia, cykania fotek i przeglądania sporadycznie netu. Jednak obawiam się czy przy obecnym iOS 11 to jeszcze jakoś ciągnie mając choćby o połowę mniej RAMu niż SE, czy 6s

I se i 6 daje rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w 6 nie odczuwa się obecnie jakiś niedostatków? SE to w sumie jak 6S, 6 (bez S) jednak sporo słabsza. Osobiście używam 6S i jak dla mnie jak już trochę niedomaga, potrafi się grzać dość mocno przy samym przeglądaniu neta, i w ciągu godziny potrafi wówczas zeżreć ponad 50% baterii. W kwestii ostatnich info o spowalnianiu myślę czy warto iść w 6, czy nie wyżej 6S albo nawet 7 skoro chce coś większego od SE, bo tak to bym się nie zastanawiał i kupował Jej SE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, B-52 napisał:

Moim zdaniem 6 niedomaga. Nie brałbym.

Thanks, czyli pewnie padnie na 6s ewentualnie 7 bo to już niewielka różnica w cenie.

 

Godzinę temu, spawalniczy napisał:

Mam SE i działa ok. Krążą plotki, że nidługo będzie następca SE.

Tak słyszałem, pytanie jeśli tak to kiedy, bo równie dobrze może być za 3-4 miesiące, a zbytnio nie chce czekać nie wiadomo na co i czy w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hej

Muszę wymienić ekran w Iphone6 mojej drugiej połowy. Ktoś orientuje się, który na ebay muszę zamówić, żeby był ori? Czy jest kilku producentów ekranów, czy wszystkie pochodzą od jednego dostawcy z Chin? Ma być biały :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, sredniaq napisał:

Hej

Muszę wymienić ekran w Iphone6 mojej drugiej połowy. Ktoś orientuje się, który na ebay muszę zamówić, żeby był ori? Czy jest kilku producentów ekranów, czy wszystkie pochodzą od jednego dostawcy z Chin? Ma być biały :P

 

Imo oddaj do serwisu. W iPadzie sa np4 rozne zaleznie od roku. 

W Gdansku powiem ci gdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, lukaswoj napisał:

@sredniaq - podrzuć link, proszę

Mówisz i masz:

Ekran Retina iPhone6

Znalazłem dzisiaj starą/dobrą baterię do iPhone5, który po kąpieli w wiadrze z wodą odmawiał jakiejkolwiek współpracy. Wymieniłem i ożył :o

... a miałem sobie kupić nowy :P

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Korzysta ktoś z dual sim ? W pracy chca nam zmienić telefony i większość bierze właśnie z tą opcją . Miał ktoś styczność z Huawei p9 lub jakieś innej marki? Jakoś nie mam do tego przekonania więc bujam się z dwoma telefonami co jest uciążliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...