Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, jaszyn napisał(a):

Co sądzicie ?  wiem, że gusty są różne ale jak Wam się widzą takie srebrne felgi w czerwonym stelvio, fajnie wyglądają?  - kiedyś mi nie leżały, a teraz robie renowacje i czarne mi się znudziły, a te srebrne mnie korcą - poniżej moją na ciemnografitowych .... 

 

image.png.b182b6e76fdcb692e3af86c722e2b59f.pngimage.png.57bf54b4c2a23031cdebeef3dabe77e6.pngimage.thumb.jpeg.9aa503f417e21cb95ac09bac2f462056.jpegimage.thumb.jpeg.4e096a6296de2828b39dc3ba860d5d8e.jpeg

Do tego koloru z czarnymi listwami grafit zdecydowanie lepiej paduje. Twoje auto na zdjęciach poniżej wyglada o wiele ciekawiej. Ja bym za to koncowki wydechu pomalowal one zawsze z tym chromem nie pasowały do reszty auta.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, jaszyn napisał(a):

Co sądzicie ?  wiem, że gusty są różne ale jak Wam się widzą takie srebrne felgi w czerwonym stelvio, fajnie wyglądają?  - kiedyś mi nie leżały, a teraz robie renowacje i czarne mi się znudziły, a te srebrne mnie korcą - poniżej moją na ciemnografitowych .... 

 

image.png.b182b6e76fdcb692e3af86c722e2b59f.pngimage.png.57bf54b4c2a23031cdebeef3dabe77e6.pngimage.thumb.jpeg.9aa503f417e21cb95ac09bac2f462056.jpegimage.thumb.jpeg.4e096a6296de2828b39dc3ba860d5d8e.jpeg

 

Na czarnych wygląda zdecydowanie lepiej

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, turdziGT napisał(a):

Co ci nie podeszło? Pytam z ciekawości :)

 

Twarde zawieszenie, ryczący silnik ale nie jechał za specjalnie. Dziwnie mi się nim jechało ale to była 10 minutowa jazda więc moja opinia nic nie znaczy. Po prostu nie zaiskrzyło między nami.

 

A i na koniec zmiażdżyło mnie SQ7 w dieslu 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy film od BMW, tego chyba wcześniej nie było

"HOW TO PREPARE YOUR BMW M MODEL FOR THE RACE TRACK."

Poza tym jest kilka innych w tym temacie na ich kanale.

 

Edytowane przez JJacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, marcinJ napisał(a):

A i na koniec zmiażdżyło mnie SQ7 w dieslu 

zajrzyj na profil Sportmile na FB - kilka dni temu pokazali co było w środku. Sadzę z kolektora dolotowego wybierali szuflą - masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Zyzol napisał(a):

A ja bym zmienił na złote :) 

 

 

Ja też... złote, brudne złoto do czerwonego cymesik, a  obecnie hit, żałuje że do Lancii nie pomalowałem właśnie na złoto.  :thumbup:

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, STIFF napisał(a):

Sadzę z kolektora dolotowego wybierali szuflą - masakra.

 

Na bank spełnia wszelkie normy CO2, SOx, NOx :ok:

 

:biglol:

 

 

 

@jaszyn Bardzo ładna ta Twoja Alfa :thumbup:

Czarne felgi bardzo dobrze pasują, ale jeśli Ci się znudziły, to do tego koloru nadwozia ja bym poszedł w złoto ;) 

Edytowane przez Blixten
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przyznam szczerze ze to samo sobie pomyślałem jak jeździmy nowym M3 ze ten samochód na pewno nie 500KM tylko sporo sporo więcej.

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2023 o 20:33, turdziGT napisał(a):

Trzeba byc masochista zeby zamowic te fotele do auta używanego na codzień.

Myślę, że sporo ludzi jednak zamawia. Potem mogą dyskutować na forach metodologię wsiadania i wysiadania. Czytałem taki wątek na forum Porsche. Zabawne :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.03.2023 o 20:33, turdziGT napisał(a):

 

 

Trzeba byc masochista zeby zamowic te fotele do auta używanego na codzień. 

Moje sparco może nie tak hardcorowe jak te, ale są twarde, bez pompowanych bajerów, elektryki  itd, ale to bardzo wygodny fotel, robiłem już kilka razy trasy Toskania - Lublin, Trentino -Lublin 1600- 1800 km z przerwami tyko na tankowanie  i kawę i nic mi nie dolegało. Te same trasy na fotelach teoretycznie bardziej komfortowych w Forku XT zawsze mnie bolał kręgosłup lub uda.  

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, turdziGT napisał(a):

Miękki fotel na takie trasy wcale nie jest wygodny. 

no dokładnie, ale na mieście już gorzej jak musisz często wsiadać i wysiadać z takich kubełków , zależy ile się ma lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...