Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, carfit napisał:

I jeszcze ten wątek:

http://www.forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio/154180-powazny_moja_giulia_quadrifoglio_czyli_zostalem_kierowca_mercedesa_-40.html?s=25e6910ab25afcdc58cc66bed3fe55e1

w dużym skrócie po dwóch miesiącach walki importer obiecał wymianę auta (wcześniej proponował wymianę silnika). Właściciel od początku czerwca jeździ Mercedesem C200. Do wymiany chyba jeszcze nie doszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opóźnienie premiery AR Q o rok (o ile pamiętam pierwotnie miała debiutować pod koniec 2015 roku) ... daje do myślenia. Później działanie pod presją czasu, żeby tylko zdążyć i nie przesuwać premiery po raz drugi ... a w tak mocnych autach marginesy na jakiekolwiek niedociągnięcia są maluteńkie ... i zaraz wszystko wychodzi.

 

A propos Astona, pieniądze kosmiczne ... ale auto na wieczność, za 30-40 lat może być więcej warte niż teraz nówka z salonu.@carfit ostatnio widziałem w Nowym Sączu nowego Astona DB11 na sądeckich blachach. Korale?

Edytowane przez subleo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, subleo napisał:

ostatnio widziałem w Nowym Sączu nowego Astona DB11 na sądeckich blachach. Korale?

Mówiąc szczerze nie wiem , ale sie dowiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, turdziGT napisał:

Problem tylko taki ze jak sie ma 20 lat to cie zazwyczaj nie stać a jak cie juz stać to sie wyglada w tym aucie jak dupa ( mowa tu o 911 przynajmniej nowych ) za to klasyk tak do 993 pasuje zawsze i wszędzie i to moje na razie z rożnych względów niespełnione marzenie.

 

Rozwiązaniem jest Singer, silnik przygotowywany przez Williamsa, reszta mechaniki rodem z najnowszych modeli, a wszystko w opakowaniu klasycznego Porsche :-)

 

http://singervehicledesign.com/works/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, carfit napisał:

Mówiąc szczerze nie wiem , ale sie dowiem :)

głównie po Placu Trzech Krzyży i Żurawiej w Warszawie wykorzystuje swój "potencjał" :yahoo::biglol:

a tak szczerze, nie podoba mi się, taka hybryda DB9 ( pięknego ) z BMW I8 ( jak by to owiedzieć ) :biglol::yahoo:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie zaczęło nosić za kupnem samochodu i pomyślałem o BMW E90 330i 258KM.  Pomyślałem tylny napęd , całkiem spora moc , będzie frajda.

Byłem wczoraj na jeździe próbnej. Małe ma m doświadczenie z beemkami, więc zacząłem łagodnie choć było sucho.

Taaa. tylko później chciałem już niełagodnie i ....... nic. Ani kręcenie na wysokie obroty , ani redukcja na niższy bieg nawet nie zbliżało się do tego co pamiętam z STI. Tam gdzie w STI był przeciąg i aż strach , że auto może mieć własny pomysł na tor jazdy w bmw jest ...... nuda. A już zdążyłem sobie popatrzeć na dryfty 318IS, 2,0 ; 2,5L a tu 330i i kicha.

 

Jak to więc jest z tymi bmkami? Jedzie to czy nie bardzo ? Czy podobnie jak z subarakami trzeba czekać na śnieg, deszcz żeby był fun ?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, krist napisał:

jak to jest? kierowcy trzeba, driftować się da nawet 318, tylko trzeba umić ;)

 

 

 

318 można też klepać Subaraki i EVO :P

 

A driftować... bez problemu ;)

 

 

2 godziny temu, Jacky X napisał:

Tam gdzie w STI był przeciąg i aż strach , że auto może mieć własny pomysł na tor jazdy w bmw jest ...... nuda.

 

Z żona lubimy się czasem pościgać jest jak piszesz, ja ogień, hałas, marchewy, walka a ona... pedał opór i w spokoju oraz ciszy mknie do przodu ;) 

 

 

Zwyczajnie inne charaktery samochodów a osiągi podobne. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Crazy_Ivan napisał:

Dobra, dobra.... Nie świruj, bo wystawię do walki Hondę :D 

 

Nie świruje ;) 

 

Parę lat temu tu na forum się śmiertelnie pożarłem z kolegą doqtorem a dzisiaj sam śmigam is'em :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało jeździłem mocnymi samochodami . W zasadzie tylko GT i STI. Ale zastanawiam się czy to BMW nie było ..... popsute. Zapalały się jakieś check'i w ogóle nie było czuć tych 260KM.

Wsiadłem do auta trochę onieśmielony czy podczas próbnej jazdy mnie się obróci tudzież zarzuci. Wysiadłem zażenowany. Jazda bardzo przyjemna. nic mniej nic więcej. Jeśli to jest najmocniejsza e90 za wyjątkiem M to całkiem fajna ... taksówka. W ogóle nie było czuć przyspieszenia . Nie mogę uwierzyć w tak marne doznania. Podejrzewam jakąś awarię. Przecież to nieprawdopodobne w sportowej marce , tak mi się wydaje. Chyba , że z zasady nie należy osiągów przyrównywać do STI. No ale przycież na KJS-ach choćby przywoływane Hondy robią robotę. Doprawdy nie wiem co o tym myśleć.Chyba musze się przyjechać jakąś inną jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie klasyki to u mnie pojawiło sie na sprzedaż cos takiego.

buda 964 ale backdated do pre 74 RS.Co prawda nie Singer ale wykonanie i dbałość o detale powala tak jak i cena bo chcą za nie prawie bańkę PLN .

 

 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Na otarcie łez maja jeszcze cos takiego.Replika 964 RS wykonanie tez rewela.Na nie było by mnie stac zamiast RS4 bo jedyne 500kpln ale w domu nie miał bym sie za bardzo co pokazywać :D 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj okazję zrobić za kierownicą rundkę zeszłoroczym RS6 (600 KM, Akrapovic, ceramika itd) - bez dwóch zdań zacne auto ;)  W tunelu nieźle brzmiał, strzały z wydechu itd. ale fakt faktem nie ryczało to jak poprzednia wersja zdaje się z silnikiem z Lambo. Jazda jak jazda ale przyspieszenia 120+ czy 150+ to po prostu szok jak to się zbiera - tylko supersportowe bryki tak potrafią :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...