Skocz do zawartości

Co zamiast STI MY15


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem największy problem z RS'em Carfita jest taki, że nie należy do Alexa. Moim zdaniem to karygodne i niedopuszczalne ;)

Nawet nie wiesz jakie mi propozycje składa abym mu zostawił , zamiast parkingu na Balicach ;) odwiezie , zawiezie , przechowa , wymyje , wysprząta , zatankuje , itd :);)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alexowi możesz śmiało zostawiać on i tak zawsze powoli i bezpiecznie jeździ, nawet na zawodach

 

No co Ty, alex zamuli sprzęta, silnik nagaru dostanie, zajedzie tryby jedynki, trójki bryka w życiu na oczy nie zobaczy a klocki na bank będą zjechane...  :P  ;)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no faktycznie, ale się różni

Audi-RS6_Avant_performance-2016-ig.jpg

 

post-24949-0-28463100-1484169977_thumb.j

 

ale co miał zrobić? po prostu innego ciekawszego wyboru w tym budżecie nie było

Problem w tym, że zdjęcia nie oddają rzeczywistości!!! Na żywo, nawet laikowi, trudno pomylić te dwa auta.

Podobnie sprawa ma się z innymi modelami RS

 

dokłanie tak. Na żywo patrzysz na RS'a i już wiesz ze to jakiś mega tłuszcz . Niestety wygląda na to ,że niektórzy na żywo takiego auta nie widzieli i gadają...

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy jakiś mega tłuszcz? Body kit to tylko poszycie, felgi też można zmienić i dać nawet większe, do wnętrza też ktoś może nie zajrzeć a silnika nie widać :P  ja w zasadzie po hamulcach ceramicznych bym stwierdził z dużą pewnością że do RS6 a nie jakaś modyfikacja  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, RS6 może wyglądać tak samo jak A6, ale nigdy nią nie będzie ;-) Każdy właściciel RSa ma to gdzieś. Bo gdy wsiada w super fotel (który nie jest oferowana w A6) zapala silnik to wie, że to jest to coś ;-) 2 litrowy diesel to może tam napędzać, ale wiatrak od wentylatora. Mało kto jeździł taką V8ką ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oho, zaraz się Carfit dowie, że w sumie to frajer z niego, że kupił tą RS6. A mógł kupić Octavie. Nawet w RS jest !

Nie chciałem tego głośno mówić, ale przecież wiadomo że Audi to tylko taka trochę droższa Skoda (podobno znaczek bardziej prestiżowy niż kura) :P  


 

 

Carfit - jaki aktualnie przebieg ?

Pokaż rachunki za paliwo !!!  :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, zaraz się Carfit dowie, że w sumie to frajer z niego, że kupił tą RS6.

A mógł kupić Octavie.

Nawet w RS jest !

 

Carfit - jaki aktualnie przebieg ?

He he :) No właśnie jestem tak zdruzgotany ze jak wrócę z UK to chyba sprzedam i kupie jakiegoś diesla;)

Przebieg coś ok 800 km i mam nadzieje ze nie rośnie , bo zostawiłem auto i kluczyki w firmie :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, RS6 może wyglądać tak samo jak A6, ale nigdy nią nie będzie ;-) Każdy właściciel RSa ma to gdzieś. Bo gdy wsiada w super fotel (który nie jest oferowana w A6) zapala silnik to wie, że to jest to coś ;-) 2 litrowy diesel to może tam napędzać, ale wiatrak od wentylatora. Mało kto jeździł taką V8ką ;-)

czyli cichociemne tylko nalepki rs go zdradzają - to akurat lubię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oho, zaraz się Carfit dowie, że w sumie to frajer z niego, że kupił tą RS6.

A mógł kupić Octavie.

Nawet w RS jest !

 

Carfit - jaki aktualnie przebieg ?

He he :) No właśnie jestem tak zdruzgotany ze jak wrócę z UK to chyba sprzedam i kupie jakiegoś diesla;)

Przebieg coś ok 800 km i mam nadzieje ze nie rośnie , bo zostawiłem auto i kluczyki w firmie :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

mam nadzieje że coś szybko mi się w subaru zepsuje, to przyjadę i na żywo zobaczę  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, RS6 może wyglądać tak samo jak A6, ale nigdy nią nie będzie ;-) Każdy właściciel RSa ma to gdzieś. Bo gdy wsiada w super fotel (który nie jest oferowana w A6) zapala silnik to wie, że to jest to coś ;-) 2 litrowy diesel to może tam napędzać, ale wiatrak od wentylatora. Mało kto jeździł taką V8ką ;-)

Fotel to akurat da sie kupic do zwykłej A6

 

Ogolnie nie wiem jak mozna pomylić A6 z RS6 ja przy niej nawet S6 wyglada bardzo biednie

post-1135-0-24067400-1484243699_thumb.jpg

post-1135-0-83112700-1484243707_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ogolnie nie wiem jak mozna pomylić A6 z RS6 ja przy niej nawet S6 wyglada bardzo biednie

dokładnie tak.  Co jakiś czas rzadko bo rzadko  widuje na drodze we Wro jakies OOOO RS (najczęściej na niemieckich blachach) auto nie do pomylenia z jakakolwiek inna wersja audi - nie ma kierowcy który by się nie obrócił. Dlatego wypisywanie takich bzdur przez niektórych ze wyglada tak samo i można pomylić wynika chyba tylko i wyłącznie z faktu ze takiego auta na żywo nigdy nie widzieli bo o ból pewnej części ciała na której sie siedzi nie posądzam  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

rzadko widuje na drodze we Wro jakies OOOO RS

 

na 10 stronie tego watku masz pix holendra ktory regularnie parkuje na fieldorfa

ostatnio ochroniarze przytrzymali szlaban zeby posluchac jak gada to auto ;)

rs na niemieckich blachach dzis byl pod lotniskiem

zacne fury

 

tapatalked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...