Skocz do zawartości

Forester - SZYBKIE PYTANIE


Haze

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Ktoś ma patent jak zamocować te kółeczka, żeby nie odpadały?

Chyba takowych nie posiadamB)

Co to za kieszonka/klapka poniżej , popielniczka czy jakieś inne ustrojstwo?:krecka_dostal:

Mam forka 4 lata i dopiero na zdjęciach sprzedażowych zobaczyłem że też coś takiego jest:blink:

IMG_0104.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, koziolek napisał(a):

Chyba takowych nie posiadamB)

Co to za kieszonka/klapka poniżej , popielniczka czy jakieś inne ustrojstwo?:krecka_dostal:

Mam forka 4 lata i dopiero na zdjęciach sprzedażowych zobaczyłem że też coś takiego jest:blink:

IMG_0104.jpg

To są uchwyty na kubki :) a podłokietnik mam z polifta.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś oglądał, może ktoś coś wie. https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-forester-2-0xt-turbo-ID6EEoUV.html coś w Vinu przebieg itd. pomoże ktoś. Niby stan igła ale jest ale, a mam daleko żeby obejrzeć. Ktoś tam na miejscu? I był by w stanie pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PawelLuc napisał(a):

Panowie może ktoś oglądał, może ktoś coś wie. https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-forester-2-0xt-turbo-ID6EEoUV.html coś w Vinu przebieg itd. pomoże ktoś. Niby stan igła ale jest ale, a mam daleko żeby obejrzeć. Ktoś tam na miejscu? I był by w stanie pomóc?

Tu z takimi pytaniami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Dzięki, mam oba OEM tylko kwestia mocowania, żeby już nie odpadło :)

Możesz spróbować mastyki Sika 529AT, u mnie sprawdzona w łazience na metalowych haczykach na ręczniki przyklejonych na polerowane płytki. Trzyma już ładnych parę lat i szarpaniem nie jestem wstanie tego odkleić. Gdzie przy taśmach dwustronnych i silikonach samo odpadało jak łazienka była zaparowana. :D

Edytowane przez yaroz
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem Forestera jest to że jest ciasno z tyłu też. Miałem kiedyś Corolle kombi. Samochód takich praktycznie samym wymiarów, pojemność bagażnika prawie identyczna (różnica paru litrów) a z tyłu dużo więcej miejsca na nogi. Forester niestety ciasny jest w środku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ewemarkam napisał(a):

Problemem Forestera jest to że jest ciasno z tyłu też. Miałem kiedyś Corolle kombi. Samochód takich praktycznie samym wymiarów, pojemność bagażnika prawie identyczna (różnica paru litrów) a z tyłu dużo więcej miejsca na nogi. Forester niestety ciasny jest w środku 

Dzieci nie mają raczej źle. Prędzej to co @ipsx82 napisał

Godzinę temu, ipsx82 napisał(a):

A wystarczy pociechom zamontować dyby na nogi aby nie kopały w te pokrętła :P

:upside-down-face_1f643-small:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2023 o 20:10, braun napisał(a):

A czy te płukanki nie zaszkodzą  jaszcze bardziej?

Nie zaszkodzą.

Takie zużyciu oleju może być spowodowane zablokowaniem pierścieni olejowych przez nagar, a płukanki, przynajmniej w teorii ten nagar wypłukują.

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już drugi raz mi się to pojawiło.

Raz jak jechałem autostradą jakieś 2x200km, najpierw była mgła - 2godziny -potem sucho ale do końca tak się działo. Dzisiaj postał na deszczu kilka godzin i to samo się objawiło.

Gdy włączę lewy kierunkowskaz to ekran radia całkowicie się wyłącza w takt pracy kierunkowskazów. Tylko w lewej pozycji. Radio cały czas działa, kierunkowskazy działają prawidłowo - wszystkie świecą tylko ten ekran staje się czarny w takt pracy migaczy. Radio Clarion jak w załączniku. Niestety nie znalazłem do tej pory po tych danych przewodu, który odpowiada za ogólne jego podświetlenie. Dzieje się tak niezależnie od włączonych świateł i czegokolwiek.  Forek 2012 SH polift 2.0 benzyna.. Radio bez nawigacji. Przebrnąłem wstępnie w serwisówce przez sterowanie migaczami i radiem ale na razie nie znalazłem przyczyny. Wygląda na to, że nie jest to jakoś połączone nawet wspólną wtyczką. Ale mogę się oczywiście mylić. Silnik pracuje równo, żadne światła nie przygasają łącznie z migaczami. Na razie nie mam pomysłu jak to ugryźć. Po wcześniejszej trasie jak Forek postał do rana to nie było problem aż do dzisiaj. Może ktoś miał podobny problem?

clarion.jpg

Edytowane przez braun
aktualizacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, braun napisał(a):

Już drugi raz mi się to pojawiło.

Raz jak jechałem autostradą jakieś 2x200km, najpierw była mgła - 2godziny -potem sucho ale do końca tak się działo. Dzisiaj postał na deszczu kilka godzin i to samo się objawiło.

Gdy włączę lewy kierunkowskaz to ekran radia całkowicie się wyłącza w takt pracy kierunkowskazów. Tylko w lewej pozycji. Radio cały czas działa, kierunkowskazy działają prawidłowo - wszystkie świecą tylko ten ekran staje się czarny w takt pracy migaczy. Radio Clarion jak w załączniku. niestety nie znalazłem do tej pory po tych danych przewodu, który odpowiada za ogólne jego podświetlenie. Forek 2012 SH polift 2.0 benzyna.. Radio bez nawigacji. Przebrnąłem wstępnie w serwisówce przez sterowanie migaczami i radiem ale na razie nie znalazłem przyczyny. Wygląda na to, że nie jest to jakoś połączone nawet wspólną wtyczką. Ale mogę się oczywiście mylić. Silnik pracuje równo, żadne światła nie przygasają łącznie z migaczami. Na razie nie mam pomysłu jak to ugryźć. Po wcześniejszej trasie jak Forek postał do rana to nie było problem aż do dzisiaj. Może ktoś miał podobny problem?

clarion.jpg

Wygląda jakby jakaś masa gdzieś nie stykała. Może gdzieś na przekaźnikach? Albo na skrzynce bezpieczników? Nie wiem - zgaduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...