Skocz do zawartości

Forester - SZYBKIE PYTANIE


Haze

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, kris16 napisał(a):

Kojarzy ktoś jaki jest skok gwintu w szpilkach kolektora wydechowego w SF  2.0 N/A z 99r ? 

Jak to samo co w SG to 1.25, wiem bo miałem zerwane gwinty w głowicach i gwintowałem otwory i wkręcałem tulejki gwintowane już na szpilki 1.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Macie jakieś patenty na wyjecie płyty CD z nawigacji dotykowej kenwood? Po odłączeniu aku Pokazał mi się komunikat o braku DVD od map. Przez pomyłkę włożyłem do nie tego napędu i lipa. Próbowałem patentu z dotykaniem prawego rogu ekranu - słychać że coś mieli ale po chwili cisza a płyta nie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2023 o 18:29, yaroz napisał(a):

Jak to samo co w SG to 1.25, wiem bo miałem zerwane gwinty w głowicach i gwintowałem otwory i wkręcałem tulejki gwintowane już na szpilki 1.5.

to musze kupić zestaw bo mam spartolone 2 xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2023 o 19:24, ObywatelX napisał(a):

Witam. Macie jakieś patenty na wyjecie płyty CD z nawigacji dotykowej kenwood? Po odłączeniu aku Pokazał mi się komunikat o braku DVD od map. Przez pomyłkę włożyłem do nie tego napędu i lipa. Próbowałem patentu z dotykaniem prawego rogu ekranu - słychać że coś mieli ale po chwili cisza a płyta nie wychodzi.

Próbowałeś przytrzymać przycisk wysunięcia przez więcej niż 5s? 

 

Generalnie to radio tak ma niestety, jeśli nie działa przez "TILT", to jedynie rozkręcanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Batik napisał(a):

Próbowałeś przytrzymać przycisk wysunięcia przez więcej niż 5s? 

 

Generalnie to radio tak ma niestety, jeśli nie działa przez "TILT", to jedynie rozkręcanie.

Próby z przyciskiem się nie udały. Ogarnąłem dvd z oryginalna mapa włożyłem i wszystko się odpaliło jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co może być przyczyną tego dźwięku?

Nie kojarzę od kiedy tak się dzieje, gdyż wcześniej inne dźwięki zagłuszały.. Nagranie już ze zdjętymi paskami osprzętu - bez różnicy. Rozrząd zmieniany ok 20k km temu. 
Słyszalne najbardziej od przodu od góry. 

Edytowane przez Kuk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2023 o 16:38, Kuk napisał(a):

 

Co może być przyczyną tego dźwięku?

Nie kojarzę od kiedy tak się dzieje, gdyż wcześniej inne dźwięki zagłuszały.. Nagranie już ze zdjętymi paskami osprzętu - bez różnicy. Rozrząd zmieniany ok 20k km temu. 
Słyszalne najbardziej od przodu od góry. 

Sprawdź zbiornicze wspomagania czy masz poziom odpowiedni, i sprawdź oring na pompie wspomagania. U mnie podobnie wyła pompa wspomagania. Po wymianie oringu był spokój. 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, szybkie pytanie. Przewertowałem instrukcję, ale trochę nie chce mi się wierzyć, więc się upewnię: w Forku SJ przycisk komend głosowych na kierownicy służy tylko do obsługi SIRI i nie pozwala na głosowe wybieranie numerów z telefonu połączonego przez Bluetooth?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś umie powiedzieć czy  tylnie amortyzatory z sg mają niżej mocowanie dla zwrotnicy bądź wyżej obsadę sprężyny od tych do sf ?  
Mocowanie do zwrotnicy jest w tym samym miejscu.
Wyżej jest dolne mocowanie sprężyny o ok 3 cm. Mam takie u siebie.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

kupujac auto poprzedni właściciel zostawił mi amortyzatory oraz półoś. Z racji tego że pozostale elementy ze "spadku" okazały się być szrotem mam pytanie czy jest jakaś możliwość sprawdzic czy to się do czegoś nadaje bez montażu w aucie? Trzymam to w piwnicy a jeśli złom to chce się pozbyć. Podsyłam kilka zdjęć może ktoś oceni.

 

20230217_212555.jpg

20230217_212555.jpg

20230217_212549.jpg

20230217_212546.jpg

20230217_212349.jpg

20230217_212337.jpg

20230217_212332.jpg

20230217_212321.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...