Skocz do zawartości

Forester - SZYBKIE PYTANIE


Haze

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Max 84 napisał(a):

Przecież Pan przez telefon mówi, że jest wszystko ok jak auto się rozgrzeje emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Ciekawe czy jest to człowiek z opcji na wnuczka lub policjanta, bo jeśli tak, to już śpiesze z numerem kąta :D

Edytowane przez Pan Dziedzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też takie kupuję, ale ja jadę jutro obejrzeć. Kolego @Arcanstw ten sposób który Ty kupujesz to chyba tylko auto z salonu można by kupić. Podziwiam Cię za odwagę ale i współczuję jak coś będzie więcej niż powiedzmy ta pompa wspomagania. Masz chociaż możliwość nie odebrać tego auta ze względu na stan techniczny, który Ci nie będzie odpowiadał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź mimo że jej nie otrzymałem. Samochód oglądałem 2 tygodnie temu ora jeździłem nim jednak nie mogłem kupić od razu ponieważ sprzedający mieszka aktualnie w Holandii i umówiliśmy się na odbiór w tym czasie ale ze coś mu wyskoczyło to grzecznie zapytałem odpowiedzi nie uzyskałem za to szydzenie owszem. Jeszcze raz wielkie dzięki ziomeczki.

  • Facepalm 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz 999 - czym przesmarowujemy szyberdach? W ostatnim etapie zamykania gdy owiewka ma opaść, przeważnie cofa się do tyłu jakby napotkał za duży opór lub miał za mało siły. Dopiero jak przejdzie w tryb awaryjny przesuwania się po kilka cm zamyka się bez większego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rutra80 napisał(a):

Po raz 999 - czym przesmarowujemy szyberdach? W ostatnim etapie zamykania gdy owiewka ma opaść, przeważnie cofa się do tyłu jakby napotkał za duży opór lub miał za mało siły. Dopiero jak przejdzie w tryb awaryjny przesuwania się po kilka cm zamyka się bez większego problemu.

Miałem ten problem i po oczyszczeniu szyn naprawiło się :upside-down-face_1f643-small:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.04.2023 o 09:41, ewemarkam napisał(a):

Wycie na zimnym to prędzej pompa wspomagania a nie magiel. 

@Arcanst ziomeczku... A to co to jest?

Zaraz pod Twoim pytaniem godzinę i trzydzieści jeden minut później. Zacznij czytać wszystko a nie tylko 2-3 ostatnie posty. To że nie zacytowałem Ciebie nie znaczy że nie odpowiedziałem. 

Pompę polecam Ci kupić nową, nową, nie używkę czy po regeneracji. 

Edytowane przez ewemarkam
  • Trzymaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.04.2023 o 17:29, Kiwi 4ester napisał(a):

Miałem ten problem i po oczyszczeniu szyn naprawiło się :upside-down-face_1f643-small:

Wyczyściłem wszystko co na wierzchu i przesmarowałem teflonem ale dalej to samo - ostatni etap muszę zamykać po kawałku, nawet jak ręcznie zamknę owiewkę :(

  • Trzymaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć od kupienia raczej bez zmian... otwierają się i zamykają... Gdzie go szukać? Dużo jest zabawy żeby odsłonić wszystkie elementy szyberdachu?

Muszę tego imbusa obczaić do ręcznego zamykania bo oryginału nie mam...

Edytowane przez rutra80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...