Skocz do zawartości

Subaru Impreza MY17


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie ?

 

http://www.carscoops.com/2016/03/heres-2017-subaru-impreza-sedan.html

 

http://www.worldcarfans.com/1160323105404/2017-subaru-impreza-sport-first-official-images-are/highphotos#2

 

 

Dla mnie jest tak , z zewnątrz poprawili a środek zmascili.Wyglada ja Focus ktory jest wręcz beznadziejny.

Ciekawe czy na liście nowości 1.6DIT na EU? Było by fajnie.

W sumie temat nadaje sie na główne wiec proszę o przeniesienie

post-1135-0-71110700-1458727773_thumb.jpg

Edytowane przez turdziGT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba. Ekran nawigacji wreszcie jest wyżej, no i prawdziwy ręczny. Kiedyś wcześniej czytałem, że ma być wersja z 2 sprzęgłową skrzynia. Miałem też nadzieję, że ta pojedyncza końcówka wydechu może zwiastować kolektor różnoodległościowy ...

 

Ale to wszystko nie jest istotne, bo auto będzie produkowane w USA i tylko na tamtejszy rynek :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

stek bzdur! Zarowno szefostwo  FHI jak i TMC potwierdzily, ze BRZ bedzie kontynuowany, a nawet jest planowane kolejne wcielenie :facepalm: brak dziennikarskiej rzetelnosci jest odwrotnie proporcjonalny do jakosci polszczyzny uzytej w artykule... rany boskie, to co sie dzis czesto zwie dziennikarzami, to tak naprawde banda amatorow...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz trochę przypomina ostatniego Lancera. Tylko nie wiem czy to dobrze czy źle. ;)

 

Narzekaliście na nudne wnętrze? To teraz będzie ekstrawaganckie. :D

 

Najgorzej wg mnie wyglądają tylne lampy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie czym podniecac, typowy japonski samochod na rynek amerykanski ;) Ciekawe, ze odeszli od wypuklych nadkoli, ktore na sile probowali wprowadzac w kazdym modelu, za to sa calkiem fajne przetloczenia na bokach. Ciakawie jest umiejscowione trzecie swiatlo hamowania - zwykle w czterodrzwiowych nadwoziach jest na dole w tylnej szybie albo w spojlerze, a nie na gorze :)

 

Podejrzewam, ze dostepne beda 2.5 N/A i 2.0 N/A, nie jestem pewien co do 1.6DIT  :rolleyes: Kto wie, moze ewolucja hybrydowego napedu z XV sie trafi...?

Oczywiscie nalezy ppodkreslic jeszcze raz - bo widac ze niektore pismaki wciaz nie zalapaly - ze Impreza nie ma juz NIC wspolnego z WRX/STI wiec nie nalezy sie spodziewac takowych wersji na bazie Imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zostaną przy koncepcie STI, który jest świetny ... jak zaczną korzystać z zaprezentowanej Imprezy to będzie wielkie rozczarowanie. Jakoś w FHI potrafią projektować piękne bryły, niech chociaż raz odważą sie przejść od słów (konceptu) do czynu (produkcji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Taki koncept SVX się pojawił:

 

http://www.2016wrx.com/2017-subaru-svx/

Mam wrażenie jak by szukali jakiegoś własnego stylu ale im sie nie udaje.

 

Tak chyba jest. Tylko dlaczego w FHI próbują przypodobać się europejskim czy ameryckim kupującym. Robili piękne, stylowe fury tak do 2007r. Mieli swój styl, czy to się komuś podobało czy nie. Ostatnie STI rzuciło trochę nadziei... zobaczymy jak będzie dalej. Kiedyś Volvo miało ten problem ale wydaje mi się, że jakoś z tego wybrnęli zachowując akcenty stylistyki sprzed lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem Volvo zawsze bylo rozpoznawalne z daleka.Mieli i maja swoj styl a obecnie wrócili bardzo mocno z nowymi modelami.

Subaru tez miało swój charakter i go jakoś zatraciło ale od czasu do czasu sie wystrzelą np. Levorgiem ktory z wyglądu jest genialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że nowa Impreza jest z przodu podobna do Lancera ale był to bardzo ładny model moim zdaniem. Fajnie też, że design deski rozdzielczej się zmienił i Impreza nie jest kolejnym modelem z projektem wnętrza z XV.

Szkoda jedynie, że model nie jest bliższy wyglądem do 'concept car' który wyglądał rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tutaj trochę więcej o nowej Imprezie.


Generalnie sylwetka to taki trochę za bardzo ugrzeczniony Levorg. 

 

Na minus zwykłe lampy przednie w podstawowej wersji, tandetnie wyglądające pokrętła i przyciski sterowania radiem, tylne lampy wystające poza obrys błotników.

 

Na plus lepiej wyglądające fotele. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, niestety ale design nie zwala z nog. Bedzie auto jak tysiace innych na ulicy i nikt sie za tym nie obejrzy. Moim zdaniem wyglada zbyt delikatnie. Subaru Impreza powinna bardzie prezyc muskuly. Teraz taka niestety moda na coraz lzejsze auta z coraz mniejszymi silnikami. Chyba ze za duzo oczekuje bo ma to byc codzienne tanie auto dla amerykanow, ktorzy maja troche inne postrzeganie marki niz my w Europie.

Edytowane przez Sebastian32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chyba o to chodzi. Zresztą już TJ wspomniał, żeby nie kojarzyć Imprezy z WRX/STI.

 

Tyle, że to trudne, gdy przez tyle lat właśnie z tym się kojarzyła.

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...